Results from German Open 2007 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 17. srpna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 17. srpna 2007

Finále

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
2  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
3  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
4  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
5  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
6  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
8  Chao Yang & Yiling Tan Čína
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
10  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
11  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Irsko
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko

Čtvrtfinále

13  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
14  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
15  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
16  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
17  Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
18  Angelo Madonia & Jelena Samuilova Lotyšsko
19  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
20  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
21  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Itálie
21  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
21  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
24  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko

Round 5 (top 48)

25  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
25  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
27  Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
27  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusko
29  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusko
30  Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
30  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
30  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
30  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
30  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
30  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusko
36  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
37  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lotyšsko
37  Michael Wenger & Melanie Ahl Německo
39  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Německo
40  Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
41  Edgars Gasjuns & Liva Koziola Lotyšsko
42  W Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
42  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
44  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
45  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
45  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Německo
47  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
48  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko

4. kolo (top 106)

49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Syria
49  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Itálie
49  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
49  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litva
49  Andrei Mosejcuk & Izabela Janachowska Polsko
54  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
55  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
55  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
57  Andrei Filippov & Ekaterina Romashkina Rusko
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
59  Christian De Cillis & Rossella Piccolo Itálie
59  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukrajina
59  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
59  Ilya Zakharov & Veronika Egorova Bělorusko
63  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polsko
63  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
65  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
65  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rusko
65  Craig Shaw & Malin Johansson USA
68  Rüdiger Homm & Friederike Tischendorf Německo
68  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukrajina
68  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
68  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusko
72  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
72  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polsko
72  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Německo
72  Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
72  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
77  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusko
77  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
77  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
77  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
77  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
82  Francesco Calco & Silvia Stile Itálie
82  Dusan Dragovic & Mariya Patratiy Srbsko
82  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Itálie
82  Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norsko
82  Felix Schäfer & Nina Ciechowski Německo
82  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rusko
82  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
82  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
90  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
90  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Lotyšsko
90  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
93  Si Cheng Li & Zhou Man Ni Čína
93  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusko
95  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litva
95  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Itálie
95  Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
95  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
95  Maksim Tschernin & Carolin Hirschberger Německo
100  Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
100  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusko
100  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
100  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
104  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
105  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
105  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rusko

3. kolo (top 153)

107  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
107  Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko
107  Pasquale Nudo & Manuela Stellato Itálie
110  Jindrich Cincura & Iva Langerova Česká republika
110  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Lotyšsko
112  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
112  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Slovinsko
112  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
112  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
112  Paul Lorenz & Kristina Mertin Německo
117  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
117  Alexander Einfinger & Juliane Strehmann Německo
117  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajina
120  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polsko
121  Thomas Kagnes & Aleksandra Kakurina Norsko
121  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
121  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
121  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litva
121  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusko
121  David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
127  Mario Cicala & Jessica Mazza Itálie
127  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polsko
127  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Lotyšsko
127  Carmine Mummolo & Grazia Mummolo Itálie
127  Michal Necpal & Tereza Bufkova Česká republika
127  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
133  Alari Liiv & Keit Speigel Estonsko
133  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
133  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonsko
136  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
136  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polsko
136  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polsko
139  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
140  Alessandro Bosco & Federica Bosco Itálie
140  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukrajina
140  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
143  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Lotyšsko
143  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
145  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
146  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litva
147  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rusko
147  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lotyšsko
149  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Německo
150  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie
150  Andrey Pakalov & Olga Romanenko Rusko
152  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Holandsko
153  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko

2. kolo (top 201)

154  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Lotyšsko
154  Yarik Plavko & Kristel Kessa Estonsko
156  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
157  Mikhail Babenko & Marija Budkina Rusko
157  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusko
159  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rusko
159  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonsko
159  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
162  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Rumunsko
163  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie
163  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunsko
163  Daniele Zanini & Giulia Zanlorenzi Itálie
166  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Španělsko
166  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rusko
166  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Německo
166  Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Israel
170  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Itálie
170  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
170  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
173  Gleb Bykov & Anna Sviridova Rusko
173  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
173  Ott Sander Palm & Stina Raudsepp Estonsko
173  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Itálie
177  Andrey Patrushev & Yaroslava Svirina Rusko
177  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulharsko
179  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Německo
180  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Rusko
180  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonsko
182  Simone Carrer & Ilaria Dalla Libera Itálie
182  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukrajina
184  Thomas Grusser & Claudia Seidel Německo
184  Petr Plsek & Sarka Kotatkova Česká republika
184  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rusko
187  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
187  Veiko Rist & Maria Konus Estonsko
187  Felix Teufert & Anne Weber Německo
190  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Německo
190  David Jutge & Johanna Rivier Francie
190  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Maďarsko
190  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Maďarsko
194  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
195  Kirill Ganopolskyy & Victoria Kleinfelder Německo
195  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Německo
197  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polsko
198  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dánsko
198  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Itálie
200  Eros Sciamanna & Ilaria Fanini Itálie
201  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Itálie

1. kolo (top 327)

202  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
202  Roman Scheuer & Katrin Büttner Německo
202  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rusko
205  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
205  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Švédsko
207  Attila Budai & Lilla Barna Maďarsko
207  Alexander Schack & Susi Susa Německo
207  Anton Tretyakov & Anastasiya Kutsaya Kazachstán
210  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
210  Rolands Malcans & Anna Berga Lotyšsko
210  Hisayuki Toyama & Satomi Toyama Japonsko
213  Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Austrálie
213  András Kósa & Bernadett Túri Maďarsko
213  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Holandsko
216  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rusko
216  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Rakousko
218  Luca Galasso & Federica Castoldi Itálie
218  Martin Pape & Pernille Kraft Dánsko
218  Udo Rosenkranz & Corinna Bülow Německo
218  Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandsko
222  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
222  Dmitriy Muravev & Olga Gandembul Rusko
222  Tomas Valícek & Denisa Halicka Slovensko
225  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldávie
225  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusko
227  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Česká republika
228  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Itálie
229  István Zsigovics & Krisztina Szaka Maďarsko
230  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francie
230  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Rumunsko
230  Hem Spilker & Marieke Adelaars Holandsko
233  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandsko
233  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Ázerbajdžán
233  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Německo
236  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunsko
236  Dieter Meister & Anja Petzold Německo
238  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
238  Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstán
238  Maxim Kube & Viktoria Fischer Dunz Německo
238  Dávid Püspöki & Enikö Baráth Maďarsko
242  Yuriy Afonin & Valeriya Yakunchukova Rusko
242  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
242  Lars Olav Harnisch & Ina Zemmrich Německo
242  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Španělsko
246  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Rumunsko
247  Evgeniy Korotonozhkin & Darya Afanaseva Rusko
248  Victor Fischer & Alexandra Rehn Německo
248  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Německo
248  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Německo
248  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
252  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
252  Felix Koschkar & Melanie Taubold Německo
252  Beat Künzi & Barbara Krebs Švýcarsko
252  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Německo
256  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldávie
256  Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tchaj-wan
256  Erik Heyden & Julia Luckow Německo
256  Michael Junges & Sabine Scheller Německo
256  Carles Martinez & Silvia Llacer Španělsko
256  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunsko
262  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
262  Mathias Sommer & Martina Bruhns Německo
264  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
264  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Itálie
264  Dirk Holl & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo
264  Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
264  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Německo
264  Andreas Rothe & Anke Müller Německo
264  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
264  Ronald Zimmermann & Alexandra Schieferdecker Německo
272  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
272  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
272  Francisco Javier Fernandez & Irene Caballero Španělsko
272  Mirco Marotta & Stefania Postini Itálie
272  Renato Minnig & Sigrun Bögi Švýcarsko
272  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko
278  Ricardo Arteaga Perez & Alona Sergeeva Španělsko
278  Chia-tung Chen & Tatjana Kraska Švýcarsko
278  Nikolas Krause & Anna Komor Německo
278  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Německo
278  Joost Offermans & Deborah Warmer Holandsko
278  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandsko
278  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Holandsko
285  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
285  Nikolas Kuramochi & Sandra Undine Muhr (aka Till) Německo
285  Erik Neumayr & Stefanie Spang Německo
285  Jan Srubar & Petra Kofronova Česká republika
289  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandsko
289  Georg Drechsler & Larissa Latzer Německo
289  Kai Fischer & Silvia Gorlach Německo
289  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
289  Martin Hartmann & Christina Hannappel Německo
289  Victor Mardari & Pepi Lorenzo Španělsko
289  Patrick Miller & Julia Pavlik Německo
289  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Německo
289  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Německo
289  Martin Plugge & Sabrina Paxmann Německo
289  Christian Rittgerott & Monika Walz Německo
289  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Německo
301  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
301  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
301  Uwe Fermum & Ulla Schmidt-fetzer Německo
301  Kai Griesbacher & Margit Lammel Německo
301  Martin Kröger & Kerstin Wilde Německo
301  Christian Lang & Katharina Weinnoldt Německo
307  Bernd Baumann & Andrea Baumann Německo
307  Roland Brügel & Sabine Schemm Německo
307  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunsko
307  Guillaume Crantelle & Laetitia Michel Francie
307  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Česká republika
307  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Rumunsko
307  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Německo
307  Lukas Mitacz & Andrea Kucejova Česká republika
307  Thomas Nadler & Kerstin Hajek Německo
307  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Rakousko
317  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Německo
317  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Německo
317  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
317  Florian Hansel & Linda Wulfes Německo
317  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Německo
317  Gunther Klich & Svenja Klich Německo
317  Markus Kröller & Katja Liebig Německo
317  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rusko
317  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandsko
317  Torsten Schmidt-schauerte & Linda Deborah Kröger Německo
317  Stefan Trippler & Dana Poeplau Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}