Results from German Open 2007 - Amateur Rising Star Standard 15. srpna 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

Amateur Rising Star Standard 15. srpna 2007

Finále

1  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
2  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
3  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
4  Edgars Gasjuns & Liva Koziola Lotyšsko
5  Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
6  Valentin Lusin & Renata Busheeva Německo
7  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
9  Francesco Calco & Silvia Stile Itálie
10  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusko
11  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
11  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
13  Kaspars Banders & Vita Yaroschuka Lotyšsko

Čtvrtfinále

14  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
15  Paul Lorenz & Kristina Mertin Německo
16  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Lotyšsko
17  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglie
18  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
18  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
20  Andrei Filippov & Ekaterina Romashkina Rusko
20  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
22  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
22  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rusko
24  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusko
25  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Itálie
26  Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko

4. kolo (top 50)

27  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
27  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
27  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
30  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
30  Denis Sidorov & Ekaterina Korneva Rusko
30  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
30  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rusko
34  Denis Krasikov & Ekaterina Kirillova Rusko
35  Christian De Cillis & Roberta Russo Itálie
35  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonsko
35  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
38  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusko
39  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Itálie
39  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
41  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
42  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
42  Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
44  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
45  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
46  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
46  Alari Liiv & Keit Speigel Estonsko
48  Kristaps Kalnins & Liva Prince Lotyšsko
48  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
50  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Itálie

3. kolo (top 95)

51  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polsko
51  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polsko
51  Pasquale Nudo & Manuela Stellato Itálie
51  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litva
55  Francesco Andreani & Francesca Longarini Itálie
55  Dario Cianciotta & Claudia Balestra Itálie
55  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
58  Mario Cicala & Jessica Mazza Itálie
58  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
58  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusko
62  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
62  Ilya Zakharov & Veronika Egorova Bělorusko
64  Alessandro Bosco & Federica Bosco Itálie
64  Alessandro Lippi & Giada Carabellese Itálie
64  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
64  Andrey Pakalov & Olga Romanenko Rusko
64  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusko
69  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Španělsko
69  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litva
69  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
72  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
72  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
72  Si Cheng Li & Zhou Man Ni Čína
72  Svyatoslav Skopintsev & Yuliya Fomicheva Rusko
76  Aleksejs Malisevs & Krista Erina Lotyšsko
76  Tom Erik Nilsen & Nadya Khamitskaya Norsko
76  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Lotyšsko
76  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajina
80  Wang Shuai & Li Huan Čína
80  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonsko
82  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
82  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie
84  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunsko
84  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rusko
86  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusko
86  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
86  Ilia Tinkelman & Viktoria Shupletsov Israel
89  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Rumunsko
90  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
91  Iaroslav Bieliei & Kristina Noshchenko Ukrajina
91  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Německo
93  Dominykas Dauksas & Dovile Sutaite Litva
94  Alexis Gross & Angelina Lesniak Německo
95  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Maďarsko

2. kolo (top 132)

96  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
96  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie
96  Oleksander Mazur & Olesya Ilyushenko Ukrajina
96  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polsko
100  Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Holandsko
101  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litva
102  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
102  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Itálie
102  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polsko
105  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polsko
106  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Lotyšsko
106  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Německo
108  Andrey Chekmarev & Alina Vedeneeva Rusko
108  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Německo
108  Yarik Plavko & Kristel Kessa Estonsko
108  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slovensko
108  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovensko
108  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusko
114  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Lotyšsko
114  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
116  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rusko
117  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Německo
117  Veiko Rist & Maria Konus Estonsko
119  Rihards Freidenfelds & Anna Lahovica Lotyšsko
119  Daniele Zanini & Giulia Zanlorenzi Itálie
121  Martins Jurjans & Liga Melngaile Lotyšsko
121  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonsko
121  Alexander Schack & Susi Susa Německo
124  Denis Tyagunov & Denise Herber Německo
125  Giovanni Percacciuolo & Marianna Mendicino Itálie
125  István Zsigovics & Krisztina Szaka Maďarsko
127  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
127  Andrea Dalla Costa & Fabiola Longobardi Itálie
127  Kirill Kolobov & Margarita Zvonova Estonsko
130  Marcel Van Rooy & Jeanine Schouwenaars Holandsko
131  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Česká republika
132  Luca Galasso & Federica Castoldi Itálie

1. kolo (top 226)

133  Mikhail Babenko & Marija Budkina Rusko
133  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francie
135  Sanzhar Kaldiyarov & Aleksandra Kim Kazachstán
135  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rusko
135  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
135  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
139  Jack Beale & Egle Sakalauskaite Anglie
139  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
139  Thomas Jauerneck & Anna Wolter Německo
139  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
143  Martin Janicek & Petra Pozdechova Slovensko
144  Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo
144  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Itálie
146  Enrico Agovino & Annalisa Buono Itálie
146  Felix Koschkar & Melanie Taubold Německo
146  Anatoly Shenkel & Svetlana Glants Rusko
146  Tomas Valícek & Denisa Halicka Slovensko
150  Dieter Meister & Anja Petzold Německo
151  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Rumunsko
152  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polsko
152  Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Německo
152  Cristi Sava & Alexandra Ghinea Rumunsko
155  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
155  Attila Budai & Lilla Barna Maďarsko
155  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukrajina
155  Christian Sennewald & Anne Krüger Německo
155  Felix Teufert & Anne Weber Německo
160  Alexis Bergeon & Amandine Mauceri Francie
160  Maxim Kube & Viktoria Fischer Dunz Německo
160  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Německo
160  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunsko
164  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunsko
164  Salvatore Grillo & Giuseppina Magno Itálie
164  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
167  András Kósa & Bernadett Túri Maďarsko
168  Yuriy Afonin & Valeriya Yakunchukova Rusko
168  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukrajina
168  Rosario Falzone & Melissa Ferraro Belgie
168  Martin Pape & Pernille Kraft Dánsko
172  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Ázerbajdžán
172  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rusko
174  Vincenzo Falanga & Annabella Lamberti Itálie
174  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
176  Mirco Marotta & Stefania Postini Itálie
176  Remco Van Sabben & Kim Van Sabben Holandsko
178  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
178  Carles Martinez & Silvia Llacer Španělsko
178  Cristobal Olmos & Rosa Olmos Španělsko
178  Jasper Sonnevelt & Gonja Tambach Holandsko
178  Mikus Ulbins & Madara Treimane Lotyšsko
183  Gunther Klich & Svenja Klich Německo
184  Alessandro Della Barbara & Martina Moras Itálie
184  Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
186  Mathias Sommer & Martina Bruhns Německo
187  Hans Allard & Margo Oosterhoon Holandsko
187  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
187  Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tchaj-wan
187  Renato Minnig & Sigrun Bögi Švýcarsko
187  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Rakousko
192  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
192  Victor Fischer & Alexandra Rehn Německo
192  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Německo
192  Raul Tolosa & Daniela Grigoroscuta Španělsko
192  Aleksandr Vaschenok & Darya Fedotova Rusko
197  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Německo
197  Christian Neher & Tatiana Windbühl Německo
199  Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Austrálie
199  Florian Hansel & Linda Wulfes Německo
199  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Rumunsko
199  Matthias Nadolski & Marion-Karin Tecza Německo
199  Erik Neumayr & Stefanie Spang Německo
199  Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandsko
199  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
206  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
206  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
206  Florian Wiedenmann & Tina Süssmann Německo
206  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko
210  Jason Cicard & Laura Lozingue Francie
210  Fabian Gyger & Idis Gisela Hartmann Německo
210  Martin Hartmann & Christina Hannappel Německo
210  Markus Kröller & Katja Liebig Německo
210  Christian Lang & Katharina Weinnoldt Německo
210  Sven Ole Paulsen & Marion Kreeb Německo
216  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Německo
216  Bernd Baumann & Andrea Baumann Německo
216  Kai Fischer & Silvia Gorlach Německo
216  Kai Griesbacher & Margit Lammel Německo
216  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
216  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Německo
216  Wilfried Kukowski & Andrea Kukowski Německo
216  Evgeny Ostryakov & Elena Ostryakova Rusko
216  Stefan Rosik & Tanja Wernetshammer Německo
216  Stefan Trippler & Dana Poeplau Německo
216  Henk Wieger Walburg & Anita Dekker Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}