Results from German Open 2007 - Amateur Rising Star Latin 14. srpna 2007
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2007
Německo - Stuttgart 14. srpna 2007

Amateur Rising Star Latin 14. srpna 2007

Finále

1  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusko
2  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
3  Edgar Marcos & Orsolya Toth Španělsko
4  Sergey Tatarenko & Viktoria Tatarenko (aka Lyschinska) Německo
5  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Itálie
6  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldávie
8  Ruben Rodriguez & Maria Zamora Španělsko
9  Ivan Smirnov & Anna Tabolina Rusko
10  Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
11  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
11  Boris Rudenko & Anastasia Selivanova Rusko
13  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie

Čtvrtfinále

14  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litva
14  Andrei Kazlouski & Jana Ritter Německo
16  Ilia Kutsenko & Anna Kovalova Ukrajina
16  Aleksey Stupivtsev & Ekaterina Osetrova Rusko
16  Dmitriy Svetlichnyy & Karina Galustyan Rusko
19  Sandris Cirulis & Elina Ozolina Lotyšsko
19  Michal Kostovcik & Libuse Chytkova Česká republika
21  Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
22  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
22  Mark Popkov & Marika Doshoris Francie
24  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
25  Ivan Muliavka & Elvira Khanova Rusko

4. kolo (top 48)

26  Klemen Prasnikar & Anna Mashchyts Slovinsko
26  Redmond Valk & Alexandra Matteman Holandsko
28  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusko
29  Paul Lorenz & Kristina Mertin Německo
30  Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
31  Atanas Gendov & Iana Akimova Bulharsko
31  Alexander Mordvintsev & Anna Buglova Rusko
33  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
34  Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Itálie
34  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
36  Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
36  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
36  Peter Kiselov & Natalya Arabadzhieva Rusko
36  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunsko
40  Csaba László & Anna Mikes Maďarsko
40  Sergiu Luca & Katarina Vuletic Německo
40  Viktors Shruboks & Valerija Fetissova Estonsko
40  Timur Yusupov & Ekaterina Nenakhova Rusko
44  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
44  Erich Klann & Mirona Toncean Gliga Rumunsko
46  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusko
47  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
48  Egor Schiriy & Alisa Sadovnikova Rusko

3. kolo (top 95)

49  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
49  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
49  Marius Iepure & Christina Kessler Německo
49  Sebastian Matheja & Lydia Hellmann Německo
53  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina USA
53  Valera Musuc & Nina Trautz Německo
53  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
53  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
53  Evgeniy Zarubin & Tatiana Bespalova Rusko
58  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajina
58  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulharsko
60  Daniel Courinha & Alexandra Venancio Portugalsko
60  Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova Česká republika
60  Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
60  Valentin Milev & Irene Martin Španělsko
60  Pawel Nesterowicz & Ewa Sadokierska Polsko
60  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
66  Roman Chetvergov & Zhanna Sablina Rusko
66  Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
66  Roger Romero & Anna Mateu Closa Španělsko
69  Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
69  Igor Ishov & Polina Budkina Rusko
69  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumunsko
69  Nicolas Pouget & Amelie Rohail Francie
73  Marcus Mnerinsky & Marion Lengl Německo
73  Igor Popov & Tatiana Volkova Rusko
73  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukrajina
73  Adam Vasina & Lenka Mrazkova Česká republika
73  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
78  Evgeny Vorobyev & Alexandra Averkieva Rusko
79  Ricardo Silva & Tania Seixas Portugalsko
79  Thanh Tran & Yvonne Hemlein Německo
81  Tobias Losert & Helena Kaschurow Německo
81  William Pfäffli & Florence Bunga Švýcarsko
81  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polsko
84  Radek Mucha & Alice Stodulkova Česká republika
84  Artem Semerenko & Tatiana Kotelnikova Rusko
86  Svyatoslav Skopintsev & Yuliya Fomicheva Rusko
87  Yoshikazu Jimenji & Ryoko Yamazaki (aka Jimenji) Japonsko
87  Evgeniy Lisunov & Olga Tikhonova Rusko
87  Giacomo Lucchese & Elena Mantaluta Moldávie
87  Marc Ocana & Maria Larionova Španělsko
87  Jan Onder & Lucie Huncarova Česká republika
92  Pavel Silantev & Nadezhda Shandrina Rusko
93  Juri Kaiser & Aleksandra Kaiser (aka Kistanova) Německo
93  Cristobal Olmos & Rosa Olmos Španělsko
93  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonsko

2. kolo (top 164)

96  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Česká republika
96  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalsko
96  Domenico Palmisano & Veronica D'asti Itálie
96  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusko
96  Trent Whiddon & Veera Kinnunen Austrálie
101  Georgi Naidenov & Yuliya Prokopenko Bulharsko
101  Denis Tyagunov & Denise Herber Německo
101  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Bělorusko
101  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusko
101  Sergejs Zaleckis & Ilze Zukovska Lotyšsko
101  Kirill Zhuzhnev & Natalya Polukhina Rusko
107  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusko
107  Roman Denisenko & Mariya Kolmakova Rusko
107  Alexandru Ion & Natalia Ivanova Rumunsko
107  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
107  Roman Reut & Zhanna Shurtseva Rusko
107  Roman Shatrov & Aliona Fomicheva Rusko
107  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukrajina
114  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
115  Denislav Dimitrov & Iliana Staevska Německo
116  Javier Fernandez Valino & Leticia Cano Pozas Španělsko
116  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
118  Sergei Belyaev & Maarit Nuutinen Finsko
118  Alexis Bergeon & Amandine Mauceri Francie
118  Konstantin Niemann & Anastasia Davydova Německo
118  Vladislav Talybin & Elena Neff Německo
122  Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandsko
122  Aleksandr Latushkin & Diana Matlak Polsko
122  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugalsko
122  Francesco Nicola Pinto & Giulia Scarpellini Itálie
122  Danis Sharipov & Aliona Pogorelko Rusko
122  Yevgen Stepanov & Ganna Yaskevich Ukrajina
128  Andrea Cailotto & Adriana Sigona Itálie
128  Evgeniy Korotonozhkin & Darya Afanaseva Rusko
128  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Litva
131  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
131  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusko
131  Sarunas Siauciulis & Karolina Balckute Litva
131  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Německo
131  Andras Szeles & Boglarka Czina Maďarsko
131  Simon Völbel & Ines Reiberg Německo
131  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusko
138  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
138  Ales Petran & Aneta Tvrznikova Česká republika
140  Ivan Kostov & Anna Chodyna Německo
140  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajina
140  Jonathan Näslund & Oksana Spichak Švédsko
143  Igor Danila & Katrin Genis Moldávie
144  Joao Baiao & Sara Meireles Portugalsko
144  Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
144  Mark Shikerman & Alina Butorina Israel
147  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
147  Mariusz Nosal & Marlena Fital Polsko
149  Carlos Gomez & Aida Ramos Španělsko
149  Vladimir Kopylov & Anastasia Borisova Rusko
149  Lucien Laurent & Jessica Deyre Francie
149  Dimitri Neuendank & Vania Borges (aka Caixeiro) Německo
149  Kiryl Putryk & Magdalena Roderova Česká republika
154  Sergey Plyuta & Maria Ashchepkova Německo
154  Michael Puglisi & Claudia Trovato Itálie
154  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo
157  Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rusko
157  Antonin Langr & Lenka Kominkova Česká republika
159  Ruslan Maliev & Anna Zakharova Rusko
160  Alexandr Chudin & Kssenija Krassnizkaya Německo
161  Ivor Benc & Marija Santek Croatia
162  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Slovinsko
163  Oleg Mardachev & Kariana Kletsun Rusko
164  Maxim Stadnik & Kim Pätzug Německo

1. kolo (top 307)

165  Alexis Gross & Angelina Lesniak Německo
165  Adalsteinn Kjartansson & Rakel Gudmundsdottir Island
165  Andrey Markin & Anastasiya Troshina Rusko
165  Kazuhiko Natsumi & Kyoko Yanagihori Japonsko
165  Pablo Sanchez Garcia & Katerina Nitsios Holandsko
165  Michael Yong & Janet Gooi Malajsie
165  Vasiliy Zhuravel & Irina Syrovatko Rusko
172  Markus Heffner & Marina Scharin Německo
172  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Lotyšsko
172  Etienne Nguyen & Cathy Nguyen Viet Nam
172  Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
176  Jiri Gatnar & Tereza Houstavova Česká republika
176  Xin Li & Xuxye Zhou Čína
176  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Německo
176  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
180  Oliver Molthan & Inga Jörns Německo
180  Edgar Sackmann & Jasmin Cavusoglu Německo
180  Dmytro Samoylov & Lyudmila Petrova Ukrajina
180  Alexander Svanberg & Marielle Lazar Švédsko
184  Anton Koch & Jolanthe Dargel Německo
184  Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finsko
184  Dierick Schröder & Ulrike Kasper Německo
187  Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova Česká republika
188  Marius Eckert & Franziska Freyer Německo
188  Valerij Gridassov & Anna Riger Německo
188  Javier Marquez Colado & Sara Rodriguez Silva Španělsko
188  Julien Martineau & Julia Maria Uebelacker Francie
188  Kyryl Shkuryeyev & Barbara Ribeiro Portugalsko
193  Frederico Ferreira & Sofia Dias Portugalsko
193  Daniel Kanchev & Elena Rodnyanskaya Německo
193  Frantisek Knopf & Andrea Trnkova Česká republika
193  Mark Leweling & Kathryn Höbusch Německo
193  Vasco Neves & Ana Oliveira Portugalsko
193  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
193  Dávid Püspöki & Enikö Baráth Maďarsko
193  Anton Seleznev & Evgeniya Vargo Rusko
193  Gábor Szalkai Szabó & Ágnes Markó Maďarsko
202  Reinis Boze & Alina Zavadska Lotyšsko
202  Krzysztof Kozana & Natalia Zyto Polsko
202  Vitor Lemos Fernandes & Daniela Pinheiro Portugalsko
202  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
202  Genadi Petkov & Denitsa Kuyzlova Bulharsko
202  Kirill Smotrakov & Lyubov Mironova Rusko
202  Radim Vajchr & Sandra Petrosova Česká republika
209  Andreas Cibis & Olga Woltschanski Německo
209  András Kósa & Bernadett Túri Maďarsko
209  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusko
209  Adrian Stan & Silvia Bujor Rumunsko
213  Michael Gubser & Maria de Mar Švýcarsko
213  Thomas Holzinger & Pia Sulzbacher Německo
213  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovinsko
216  Johann Deter & Victoria Aidel Německo
216  Sergei Kalinin & Natalja Kalinina Estonsko
216  Jan Knoll & Julia Herschel Německo
216  Engin Onder & Renata Vanova Německo
220  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
220  David Riegler & Julia Jussel Německo
220  Peter Schaur & Christina Mair Rakousko
220  Alexander Seibert & Sabrina Formicella Německo
224  Antonio De Iorio & Anna Kuznetsova Itálie
224  Ali Mehmedov & Yana Staleva Bulharsko
224  Mark Savchenko & Olga Romina Rusko
224  Jeffrey Van Meerkerk & Chantal Melet Holandsko
228  Christian Eichler & Michaela Fries Rakousko
228  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
228  Elizar Fayzullaev & Kristina Stehle Německo
228  Daniel Mertens & Indra Wetzel Německo
228  Viktor Polasek & Dita Drabkova Česká republika
233  Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
233  Anatoly Shenkel & Svetlana Glants Rusko
233  Gonçalo Torres & Sofia Cordeiro Portugalsko
233  Piotr Tyrka & Joanna Malec Polsko
237  Damien Hey & Hannah Davis Anglie
237  Hidehiko Oaki & Fumiko Oaki (aka Katashima) Japonsko
237  Michael Stierle & Maria Schwarzkopf Německo
237  Mark Volynschikov & Ekaterina Kim Rusko
241  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francie
241  Vitaliy Novikov & Alisa Proshak Rusko
241  Sergey Oladyshkin & Anastasia Weber Německo
241  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulharsko
241  Simone Savina & Manuel Camatel Itálie
241  Timo Siemering & Jekaterina Bortina Německo
241  Ryo Yoshikawa & Ema Ishii Japonsko
248  Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova Česká republika
249  Pavel Boros & Michaela Habartova Česká republika
249  Alexei Denisov & Angelique Berthier Francie
249  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukrajina
249  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
249  Ilham Osmanov & Migar Osmanova Ázerbajdžán
249  Giuseppe Parlett & Desiree Cinicola Švýcarsko
249  Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
256  Jordi Fonolla & Elisabeth Olmo Španělsko
257  Jason Cicard & Laura Lozingue Francie
257  Markus Kohler & Vanessa Ambacher Německo
257  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunsko
257  Maksim Zadanov & Irina Kalinina Estonsko
261  Rosario Falzone & Melissa Ferraro Belgie
261  Florian Mirus & Constanze Gerstner Německo
261  Adam Molnár & Rebeka Paroczai Maďarsko
261  Matteo Palladino & Elisa Cuniberti Itálie
261  Ilya Serebryakov & Margarita Deryabina Rusko
266  Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar Polsko
266  Attila Budai & Lilla Barna Maďarsko
266  Vasile Razvan Dinu & Oana Dragomir Rumunsko
269  Daniel Buhala & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Švýcarsko
269  Masakazu Ikeda & Nao Shirai Japonsko
269  Stefan Illies & Stefana Jolob Ceastai Rumunsko
269  David Kiefer & Anne Oltmann Německo
269  Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Finsko
269  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Česká republika
275  Lars Olav Eltervaag & Nicole Louise Norsko
275  Anthony Teyssier & Lucille Berthon Francie
277  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Německo
277  Sebastian Mayer & Andrea Klink Německo
277  Andreas Podlich & Darja Titowa Německo
277  Denis Richter & Angelika Bielat Německo
281  Samuel Conrad & Beatrice Debrunner Švýcarsko
281  Lucien Krebs & Nicole Dürler Švýcarsko
281  Moreno Di Meo & Jannic Schneider Švýcarsko
281  Sergey Olovarenko & Elena Olovarenko (aka Kislov) Israel
281  Timo Verhoeven & Isabell Verhoeven (aka Simon) Německo
286  Jonathan Borg & Roxanne Buttigieg Malta
286  Oleksiy Butovych & Olena Chekan Ukrajina
286  Marcel Coutandin & Martina Panitzek Německo
286  Thibault Denis & Franziska Vosseler Německo
286  Svetoslav Dobrev & Isabelle Willach Německo
286  Jan-erik Michelsen & Freia Schwertfeger Německo
286  Marco Toniolo & Giulia Sant'anna Itálie
293  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
293  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
293  Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova Česká republika
293  Florian Kutschera & Jasmin Schwierz Německo
293  Yann-alric Mortreuil-henry & Solenne Mortreuil-henry Francie
293  Georgiy Nechuykin & Nina Khubulova Rusko
299  Thomas Jauerneck & Anna Wolter Německo
299  Tiziano Molinari & Sarah Smirek Německo
299  Fabian Stöbener & Nicole Stöbener (aka Grehl) Německo
302  Dragos Sebastian Ionescu & Ersilia Rotondaro Švýcarsko
302  Valeri Malikov & Aleksandra Kostianenko Ázerbajdžán
302  Antoine Mauceri & Pascale Mauceri Francie
302  Cedric Titi Mosca & Vanessa Jacob Francie
302  Beat Peter & Ruth Zürcher Švýcarsko
302  Rudolf Schepp & Anita Schepp Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}