Results from German Open 2006 - Youth Latin 16. srpna 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2006
Německo - Stuttgart 15. srpna 2006

Youth Latin 16. srpna 2006

Finále

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusko
2  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lotyšsko
3  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusko
4  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
5  Andrei Kazlouski & Jana Ritter Německo
6  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
7  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
9  Ivan Smirnov & Nina Solovieva Rusko
10  Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
11  Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Lotyšsko
11  Yuriy Simachev & Karina Galustyan Rusko
13  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
13  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Španělsko
15  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko

Čtvrtfinále

16  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Německo
16  Guillem Pascual & Cristina Suarez Španělsko
18  Umberto Gaudino & Sara Bonifacio Itálie
19  Vladimirs Kurcevskijs & Ekaterina Selitskaia Lotyšsko
19  Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Rusko
21  Matic Rodica & Anna Matus Slovinsko
21  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
23  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Německo
23  Pavel Zvychaynyy & Jacqueline Cavusoglu Německo
25  Viktors Shruboks & Darja Burova Lotyšsko
26  Valeriy Sasin & Tetyana Sushynska Ukrajina
27  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovinsko

3. kolo (top 52)

28  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Itálie
28  Alexander Walger & Sarah Sophie Ritz Německo
30  Mikhail Kapusta & Viktoriya Bitsadze Georgie (USA)
31  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Croatia
31  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
33  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusko
33  Dominykas Dauksas & Vanessa Held Německo
33  Dario Scuderi & Marina Mangione Itálie
36  Marek Hrstka & Marketa Smrzova Česká republika
36  William Pfäffli & Tamara Sommer Švýcarsko
38  Daniel Ciml & Sabina Liberdova Česká republika
38  David Jorgensen & Mette Elkjaer Dánsko
40  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulharsko
40  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonsko
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
43  Urban Aljancic & Katsiaryna Mychkova Slovinsko
43  Stig Bo Andersen & Jenna Bagge Knudsen Dánsko
43  Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
43  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dánsko
43  Vasili Poplavskiy & Ecaterina Jelezni Moldávie
43  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
49  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusko
50  Nikita Stratonov & Alevtina Malenina Rusko
51  Simone Vertuccio & Erika Attisano Itálie
52  Maris Puce & Zane Prokofieva Lotyšsko

2. kolo (top 100)

53  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
53  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Německo
53  Maksim Valeev & Anya Balandina Rusko
56  Dimitriy Barov & Veronika Golodneva Německo
56  Alexis Gross & Angelina Lesniak Německo
56  Morten Löwe & Zia James Dánsko
56  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Itálie
60  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugalsko
60  Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Litva
60  Arturas Vilkonecas & Ala Karpenko Litva
63  Domenico Palmisano & Veronica D'asti Itálie
63  Valentin Savin & Alina Glazkova Rusko
65  Mihai Dima & Catalina Filip Rumunsko
66  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
66  Bulat Khalikov & Anna Naryshkina Rusko
66  Dainius Mikolaitis & Ieva Zukauskaite Litva
66  Kevin Santana & Joana Diniz Portugalsko
70  Rimvydas Cernajus & Ruta Ramanauskaite Litva
70  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
70  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukrajina
73  Domenico Labate & Lucia Caccavale Itálie
74  Antoine Masson & Alice Masson Francie
74  Aleksandr Nabiullin & Darya Igonina Rusko
74  Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Lucembursko
77  Alexey Glukhov & Svetlana Tikhonova Rusko
77  Bryan Lidy & Vania Borges (aka Caixeiro) Lucembursko
77  Vladimir Martianov & Olga Choupilov Israel
77  Aleksandr Rudakov & Anastasia Shleyger Rusko
81  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusko
82  Rihards Eglitis & Elza Pole Lotyšsko
82  Mikko Matikka & Petra Mursu Finsko
82  Ilya Mazurov & Anna Povazhnaya Rusko
82  Marco Tocchini & Giada Ippolito Itálie
82  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
87  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusko
87  Igor Colac & Nadejda Andronachii Moldávie
87  Lasse Legaard & Milla Lykke Dánsko
87  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litva
91  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
91  Pawel Muchewicz & Karolina Urban Polsko
91  Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polsko
94  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusko
95  Aleksandr Andreichev & Anna Kozyreva Rusko
95  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko
95  Volodymyr Melnychyn & Khrystyna Sokhanych Ukrajina
95  Liu Tiawei & Zhu Zhemingwei Čína
99  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rusko
99  Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Rusko

1. kolo (top 178)

101  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusko
101  Nikolaj Lund & Irina Shergina Dánsko
101  Deonizij Tymchuk & Chanel Hönicke Německo
104  Stefan Hold & Julia Burghardt Rakousko
104  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonsko
104  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalsko
104  Roger Romero & Anna Mateu Closa Španělsko
108  Sergej Esau & Kira Mauss Německo
108  Andreas Podlich & Darja Titowa Německo
108  Alexander Zimin & Veronica Blagodarskaya Rusko
111  Denis Buga & Ekaterina Osetrova Rusko
111  Wolfram Hörr & Janina Kimmel Německo
111  Jörg Riedinger & Anja Riedinger Německo
114  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
114  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polsko
116  Juan Gomez Prieto & Jennifer Del Campo
116  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
116  Jan Seiter & Jessica Weinert Německo
116  Stefano Sirch & Luigjina Shkupa Itálie
120  Johann Deter & Victoria Aidel Německo
120  Alen Pavlec & Tara Bohak Slovinsko
122  Johnatan Bouchard & Laure Nambottin Francie
122  Igor Ishov & Katerina Reshetova Rusko
122  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
122  Filip Lubina & Kamila Svobodova Česká republika
126  Sergiy Bezprozvannyy & Anastasiya Yargulova Ukrajina
126  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
126  Jakub Drmota & Lenka Navorkova Česká republika
126  Gianluca Gerardi & Silvia Testa Itálie
130  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Estonsko
130  Lucien Laurent & Jessica Deyre Francie
130  Jakob Stühler & Ekaterina Kalugina Německo
130  Florian Wanagas & Laura Meistermann Francie
130  Stanislav Zubik & Maria Albert Německo
135  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Lotyšsko
135  Tyron Sweeney & Tammy-lee Ras Jihoafrická republika
135  Sergey Zorin & Valentina Rudenok Rusko
138  Matej Mesojedec & Spela Vegelj Slovinsko
138  Vasiliy Safronov & Yana Khyshiktueva Rusko
140  Benedikt Grünberg & Isabell Derichs Německo
141  Aleksey Dogaev & Alina Bisekeeva Rusko
142  Maximilian Dommermuth & Hannah Kleinhans Německo
142  Carlos Fernandes & Cristiana Pires Portugalsko
142  Harry Knaus & Maria Schwarzkopf Německo
142  Nikolay Zolotarenko & Olga Romina Rusko
146  Jiang Bin & Jing Ziyi Čína
146  Francisco Javier Fernandez & Ainoa Alonso Španělsko
146  Mitja Huter & Joulia Arnet Švýcarsko
146  Vadim Ostapenko & Cathy Schoetter Lucembursko
146  Givi Vardanidze & Yuliya Vorozheykina Rusko
151  Simone Bon & Martina Floreani Itálie
151  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
153  Nikolay Perov & Mariya Averina Rusko
154  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Lotyšsko
154  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukrajina
154  Tomislav Hegedus & Brenda-jane Camilleri Malta
154  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
154  Dominik Marten & Laura Marten Německo
159  Vaclav Melc & Katerina Pelcova Česká republika
160  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
160  Gleb Bykov & Margarita Deryabina Rusko
160  Jason Cicard & Carole-anne Richard Francie
163  Nico Kirchmann & Sabrina Metzger Německo
163  Robert Kunz & Viktoria Renpenning Německo
163  Vadim Romin & Yuliya Skvirskaya Rusko
166  Romain Leal & Chloe Leal Francie
166  Jan Lingemann & Kristina Podszus Německo
166  Phil Schwarick & Franziska Schöne Německo
166  Alex Zabos & Ioana Diana Degau Rumunsko
170  Lorenzo Estangui & Isabel Bonilla Španělsko
170  Benjamin Ohse & Anna Afanasyeva Německo
170  Alexander Poad & Laura Pohlmann Německo
173  Alexej Iwlew & Rita Iwlewa Německo
173  Johannes Kreutzer & Nadja Belke Německo
173  Thomas Meier & Silke Koncz Německo
176  Mike Heinrich & Isabel Grundlach Německo
176  David Kinsky & Manon Schweinfurth Německo
176  Benjamin Ostermair & Stefanie Ostermair Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}