Results from German Open 2006 - Senior I A Standard 15. srpna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2006
Německo - Stuttgart 15. srpna 2006

Senior I A Standard 15. srpna 2006

Finále

1  Roberto Salici & Gabriella Montecchiari Itálie
2  Daniele Druda & Monica Benato Itálie
3  Antonio Montanini & Cinzia Francescon Itálie
4  Michael Sipek & Susanne Sipek Německo
5  Francesco Bosco & Clara Sproviere Itálie
6  Nils Goral & Anja Goral Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Toni Rinaldi & Silvana Contini Itálie
8  Moreno Valetti & Simona Menassi Itálie
9  Walter Attenni & Anna Casieri Itálie
9  Jordi Mayral & Eva Aguilera Španělsko
11  Seppo Mustonen & Rita Nevaste Finsko
12  Jean-Hugues Henneghien & Eun-sook Scherf Belgie

Čtvrtfinále

13  Franco Bernini & Mariarosa Locatelli Itálie
14  Torsten Henck & Olivia Kirchhoff Německo
14  Michele Menniello & Cinzia Todini Itálie
16  Samuel Tam & Angela Fia Yung-lee Kanada
17  Sven Annies & Imke Annies (aka Stolte) Německo
17  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
19  Horst Droste & Sabine Proppe Německo
20  Karl Heinz Dümer & Renee Rothböck Německo
20  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Německo
22  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Německo
23  Gordan Bedenikovic & Susanne Krieger Německo
24  Paolo Di Noto & Annamaria Ciervo Itálie
25  Bernward Kett & Christine Kett Německo
26  Kurt Friedrich & Andrea Friedrich Rakousko

2. kolo (top 46)

27  Oliver Landler & Sabine Landler Německo
27  Ulf Wilde & Eva Wilde (aka Miessen) Německo
29  Bernd Hoyer & Rita Bogdan Německo
29  Ralf Hubner & Marion Jasper-kahl Německo
29  Helmut Hüls & Susanne Hüls Německo
32  Jürgen Ersch & Kirsten Geisler Německo
32  Stephan Eschmann & Susanna Eschmann Švýcarsko
32  Ralf Mischok & Karin Mischok Německo
35  Bernhard Serres & Beate Hähner Německo
36  Ralf Rösch & Nursen Rösch Německo
37  Markus Eggert & Angela Nielandt (aka Josteit) Německo
38  Dieter Fritz & Susanne Karger Německo
38  Harald Hocheder & Iris Hocheder Německo
38  Enar Pajula & Leie Pajula Estonsko
38  Oliver Schaich & Lucia Gehl Německo
42  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Německo
43  Alfons Henne & Vera Zuleger Německo
43  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Německo
45  Christian Herter & Ilona Herter Německo
45  Bernhard Starz & Barbara Starz Německo

1. kolo (top 61)

47  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Německo
47  Franz Karolus & Claudia Karolus Německo
47  Gerhard Rickert & Sabine Rickert Německo
50  Rudolf Polzer & Astrid Polzer Německo
51  Stefan Doodkorte & Jose Doodkorte Holandsko
52  Günther Stampfl & Johanna Pollerer Německo
53  Birk Kette & Marion Kette Německo
54  Michael Deisenroth & Karen Kristina Köhn Německo
54  Jürgen Gebhart & Marion Uhlenbrock Německo
56  Stefan Glotz & Ute Becker Německo
57  Gabriel Martinez & Jasmin Esther Flor-Lampert Německo
58  Roland Margraf & Elke Westphal Německo
59  Udo Findeisen & Beate Findeisen Německo
59  Alexander Huber & Rita Huber Německo
61  Torsten Meyrowitz & Kirsten Molocher (aka Albrecht) Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}