Results from German Open 2006 - Junior I 10 Dance 19. srpna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2006
Německo - Stuttgart 15. srpna 2006

Junior I 10 Dance 19. srpna 2006

Finále

1  Viktor Burchuladze & Vera Bondareva Rusko
2  Evgeni Kuzin & Valeriya Agikyan Rusko
3  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
4  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
5  Kirill Pavlov & Anastasiya Yurovskaya Rusko
6  Nikita Lytchev & Elena Markova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Rusko
8  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
9  Milan Martinek & Katerina Krejcikova Česká republika
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
11  Boris Basin & Kseniya Zaputryaeva Rusko
12  Vladimir Pavlov & Yunona Gvozdeva Rusko
13  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusko

Čtvrtfinále

14  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
15  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonsko
16  Vladislav Bogoslov & Ekaterina Sharanova Rusko
17  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
18  Edgars Kravalis & Laura Valta Lotyšsko
18  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajina
20  David Manukyan & Kseniya Snytko Rusko
21  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajina
22  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Bělorusko
23  Pavel Scheglov & Alexandra Busheva Rusko
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litva

2. kolo (top 36)

25  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rusko
25  Maksim Orlov & Anna Shevlyakova Rusko
25  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Rusko
28  Matej Prochazka & Lucie Kocianova Česká republika
29  Karlis Lapins & Olga Ludugina Lotyšsko
29  Nicolae-dan Salaru & Diana Maria Geru Rumunsko
31  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldávie
32  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Německo
33  Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunsko
34  Rafail Feyzikov & Irina Bystrova Rusko
35  Aleksandr Sologub & Darya Grishko Rusko
36  Aleksandr Mikhaylov & Evgeniya Zhuravleva Rusko

1. kolo (top 54)

37  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rusko
38  Grigoriy Vedutenko & Ekaterina Kostochkina Rusko
39  Sergiu Catalin Oltean & Lisa Maria Schieb Rumunsko
40  Ewgenij Matskewitch & Katarina Bauer Německo
41  Evgeniy Berlyakov & Viktoriya Trimasova Rusko
41  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldávie
43  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
44  Alexandru Dutcovici & Roxana Nucu Rumunsko
45  Shibata Kumunaru & Maika Morita Japonsko
46  Harijs Locs & Undine Papule Lotyšsko
47  Sergiu Cuibus & Daniela Maria Degau Rumunsko
48  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldávie
48  Iakov Prikhodko & Irina Lebedeva Rusko
48  Olzhas Zhaksylykov & Kristina Kim Kazachstán
51  Petros Avetisjan & Ana Ivanova Rusko
52  Evgeniy Nos & Veronika Titova Rusko
53  Michal Hornicek & Anita Tolova Česká republika
54  Svetislav Savanovic & Olivera Cosic Bosna a Hercegovina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}