Results from German Open 2005 - Youth Standard 19. srpna 2005
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2005
Německo - Stuttgart 16. srpna 2005

Youth Standard 19. srpna 2005

Finále

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusko
2  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Německo
3  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
4  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldávie
5  Valentin Lusin & Renata Busheeva Německo
6  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Davide Mariani & Debora Mancinelli Itálie
8  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
8  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Itálie
10  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litva
11  Anatolijs Bengards & Paula Kokare Lotyšsko
12  Dominykas Dauksas & Ruta Bajarunaite Litva

Čtvrtfinále

13  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polsko
14  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Lotyšsko
14  Alexei Troshine & Viktoria Fomenko Rusko
16  Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
16  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Litva
16  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
19  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Rumunsko
20  Paul Lorenz & Kristina Mertin Německo
20  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
22  Kaspars Banders & Zane Tisina Lotyšsko
23  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
24  Kristaps Kalnins & Santa Dmitrijeva Lotyšsko

3. kolo (top 45)

25  Michal Necpal & Monika Mikesova Česká republika
25  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusko
27  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldávie
28  Pavel John & Tereza Jendrulkova Česká republika
28  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusko
28  Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonsko
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
33  Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovinsko
34  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
34  Tomas Rybnicek & Linda Boskova Česká republika
34  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
37  Vasiliy Ivanov & Anastasia Demyanova Rusko
38  Martins Jurjans & Evita Smagre Lotyšsko
38  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Itálie
40  Thomas Fusetto & Laura Brugin Itálie
41  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
42  Piero Florio & Gabriella Nastasia Itálie
42  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
44  Andre Vortler & Sophia Weis Německo
45  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Rusko

2. kolo (top 78)

46  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie
46  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
46  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
46  Roland Rannala & Karina Vesman Estonsko
46  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko
46  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusko
52  Fabio Bellucci & Erika dal Sasso Itálie
52  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusko
54  Mario Cecinati & Amalia Genchi Itálie
54  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusko
56  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusko
57  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Itálie
57  Jiri Koci & Dominika Kocova Česká republika
57  Yarik Plavko & Eva Blasco Španělsko
60  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukrajina
60  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusko
62  Filippo Martino & Maria Luisa Martino Německo
62  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Itálie
64  Philipp Hanus & Laurence Klett Německo
65  Sebastian Matheja & Natalie Von Cieminski Německo
66  Martin Pape & Sofie Koborg Dánsko
67  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusko
67  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonsko
69  Vittorio Felici & Elena Felici Itálie
70  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusko
70  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polsko
72  Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dánsko
73  Ivan Stepanov & Daria Demenkova Rusko
74  Nikita Balashov & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonsko
74  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonsko
76  Denis Migunov & Maris Tammiku Estonsko
76  Péter Szokodi & Anna Mikes Maďarsko
78  Valters Briksis & Vita Yaroschuka Lotyšsko

1. kolo (top 130)

79  Denis Pavlov & Galina Markelova Rusko
79  Viktor Szabó & Szandra Szabó Maďarsko
79  Lars Weingarten & Sarah Ertmer Německo
82  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusko
82  Tilo Pfalzgraff & Anja Pfalzgraff Německo
82  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusko
85  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
85  Andrey Podlesnykh & Sofya Borisenko Rusko
87  Attila Budai & Szilvia Laszlo Maďarsko
88  Matteo Basili & Debora Mobili Itálie
88  Alessandro Bosco & Federica Bosco Itálie
88  Jess Christensen & Monika Pedersen Dánsko
88  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusko
92  Bartosz Abramyk & Marion Hopf Německo
92  Kaspars Birzgalis & Liva Prince Lotyšsko
92  Vyacheslav Dedurin & Daria Davydova Rusko
92  Matteo Del Gaone & Serena Gagliardi Itálie
92  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
97  Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
97  Paul Rutkowski & Jana Ryvkina Německo
99  Rick Hammermüller & Isabell Derichs Německo
100  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Itálie
100  Artem Terekhov & Yuliya Pletneva Rusko
102  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
102  Victor Kraft & Marina Beck Německo
102  Michael Levin & Sabine Vorbrodt Německo
102  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Rusko
106  Konstantin Ermolaev & Elizaveta Shulepova Ukrajina
107  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rusko
108  Tibor Kecseti & Andra Burca Rumunsko
108  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Německo
108  Daniel Wellhöfer & Lisa Kern Německo
111  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Německo
111  Niklas Meyer-ulex & Elena Meyer-ulex Německo
113  Alexis Gross & Kristina Buschmann Německo
113  Sergiy Gubar & Antonina Skobina Ukrajina
113  Arkadiusz Orzechowski & Justyna Koszewicz Polsko
116  Ludovic Chauveau & Celine Leorat Francie
117  Sergej Appelhans & Olga Mishakova Německo
117  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
117  Pavel Krivonogov & Kristina Mutaeva Rusko
117  Björn Langpaap & Elena Schmidt Německo
117  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Španělsko
117  Alibek Seiketov & Vanessa Held Německo
123  Stephan Keller & Katharina Keller Německo
123  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
125  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
125  Christian Langert & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
127  Manuel Schöke & Melanie Schöke Německo
128  Sven Queck & Sabine Lippe Německo
128  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusko
130  Johan Dippenaar & Tammy-lee Ras Jihoafrická republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}