Results from German Open 2005 - Junior II Latin 16. srpna 2005
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2005
Německo - Stuttgart 16. srpna 2005

Junior II Latin 16. srpna 2005

Finále

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
2  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
3  Dario Scuderi & Marina Mangione Itálie
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Německo
5  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
6  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusko
8  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldávie
9  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Litva
10  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglie
11  Simone Vertuccio & Natalia Glosikova Slovensko
12  Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonsko
13  Mikhail Aniskin & Valeria Morgucheva Rusko

Čtvrtfinále

14  Reinis Boze & Elza Pole Lotyšsko
15  Maksim Valeev & Anya Balandina Rusko
16  Alexey Glukhov & Marina Lyubimova Rusko
16  Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
18  Andrey Gnedash & Elena Kulinicheva Rusko
18  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polsko
20  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Německo
21  Rihards Eglitis & Elina Abolina Lotyšsko
21  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Švýcarsko
23  Yevgen Popov & Olena Bykova Ukrajina
24  Maksim Komarov & Anna Andryuschenko Rusko
25  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusko
26  Neiko Zhelev & Iana Akimova Bulharsko

3. kolo (top 49)

27  Maksym Kapitanchuk & Alisa Proshak Ukrajina
28  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
28  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie
30  Peter Gusev & Evgenia Andreevskikh Rusko
30  David Werner & Katja Korotaeva Německo
32  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
33  Lasse Legaard & Milla Lykke Dánsko
34  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
34  Georgi Mihov & Dorina Mitkova Stoianova Bulharsko
34  Roger Romero & Anna Mateu Closa Španělsko
37  Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
38  Mikko Matikka & Petra Mursu Finsko
39  Daniel Falkenberg & Louise Heise Dánsko
39  Peteris Lapins & Luize Darzniece Lotyšsko
41  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
42  Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
43  Roman Medvedev & Anastasia Shestakova Rusko
44  Ilya Mazurov & Elvira Skrylnikova Rusko
45  Dzintars Jaundzeikars & Anna Budreiko Lotyšsko
45  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rusko
47  Edgars Orda & Tereza Kizlo Lotyšsko
48  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
48  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusko

2. kolo (top 60)

50  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulharsko
50  Valeri Wolf & Christin Derichs Německo
52  Vito Coppola & Manuela di Buono Itálie
52  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Rumunsko
54  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Německo
55  Andrey Kashtakov & Natalya Shevtsova Rusko
55  Cristian Pontarelli & Jessica Di Russo Itálie
57  Telmo Madeira & Sara Venturinha Portugalsko
57  Kevin Santana & Joana Diniz Portugalsko
59  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
60  Ruben Fernandez & Laura Ordeig Španělsko

1. kolo (top 106)

61  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
61  Dominik Kittelberger & Jacqueline Cavusoglu Německo
61  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonsko
61  Andriy Plotkin & Denise Herber Německo
61  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
66  Maksim Efimtsev & Irina Gogoladze Rusko
66  Andres Liiv & Vita-Viktoria Lyubimtseva Estonsko
66  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusko
69  Marc Marti & Merce Llorca Španělsko
69  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polsko
71  Artem Potapov & Darja Holavko Německo
72  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalsko
72  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusko
74  Mihail Todiev & Cristina Vitan Moldávie
75  Artur Brühler & Isabell Lehmann Německo
76  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldávie
76  Waldemar Trill & Louisa Sophie Schüler Německo
78  Aidas Dauksas & Dovile Sutaite Litva
79  Aregaks Avetjans & Ulla Koziola Lotyšsko
79  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
79  Artem Mansurov & Alisa Alyabeva Rusko
79  Liu Tiawei & Cui Yutao Čína
83  Domenico Arces & Yasemin Pillich Německo
83  Gerds Ivuskans & Ketija Bardina Lotyšsko
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Německo
83  Edgars Silovs & Anete Melnalksne Lotyšsko
83  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rusko
88  Sergey Korobchanu & Chezara Tofan Moldávie
89  Dennis Holek & Lisa Dressler Německo
89  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finsko
91  Stanislav Kestel & Maike Ferger Německo
91  Atanas Lozanov & Maria Delitoneva Bulharsko
91  Kristaps Veikerts & Marta Kaleja Lotyšsko
94  Roman Guertsman & Maren Sophia Rost Německo
94  Janis Mednis & Anna Berga Lotyšsko
96  Kai Mrowinski & Jessica Kittelberger Německo
96  Andrei Viatkin & Anastasia Shepeleva Rusko
96  Artur Wulfowitsch & Ernesta Majakauskaite Německo
99  Sergej Esau & Kira Mauss Německo
99  Andreas Freund & Viktoria Klein Německo
99  Mikhail Grigorev & Ekaterina Lapteva Rusko
99  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
99  Kevin Nietsch & Svenja Zeitz Německo
99  Edgars Ozerskis & Sendija Rudzite Lotyšsko
99  Max Riedt & Sina Sawall Německo
99  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}