Results from German Open 2004 - Junior I Standard 21. srpna 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2004
Německo - Stuttgart 17. srpna 2004

Junior I Standard 21. srpna 2004

Finále

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusko
2  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Litva
4  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
6  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alessandro Bosco & Federica Bosco Itálie
8  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Rusko
9  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
10  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rusko
11  Marek Bures & Kristyna Zizkova Česká republika
12  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Česká republika
13  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Rusko
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusko
16  Edgars Orda & Tereza Kizlo Lotyšsko
16  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Rusko
18  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie
19  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukrajina
19  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Rusko
21  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunsko
21  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Rusko
23  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Lotyšsko
24  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusko

2. kolo (top 47)

25  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rusko
25  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Polsko
27  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Rusko
28  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusko
28  Hristo Grachki & Diana Luchkova Bulharsko
28  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
31  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Rusko
32  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rusko
33  Marius Balan & Gratiela Terlai Rumunsko
33  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Estonsko
33  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Rusko
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rusko
36  Denis Meshkov & Diana Manon Rusko
38  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litva
39  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Rusko
40  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rusko
40  Jakub Necpal & Lucie Strnadova Česká republika
40  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
43  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rusko
44  Nils Vamza & Luize Darzniece Lotyšsko
45  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Rusko
46  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Lotyšsko
47  Pavel Korenyuk & Olga Tuo Kazachstán

1. kolo (top 67)

48  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polsko
48  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Rusko
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Litva
51  Valeri Wolf & Christin Derichs Německo
52  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Rusko
52  Kirill Shishlyannikov & Ekaterina Saveleva Rusko
54  Alexander Borisov & Ksenia Aleksandrova Rusko
55  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
55  Robert Schakirov & Ekaterina Lapteva Rusko
57  Rami Schehimi & Lilli Hils Německo
58  Anton Popov & Sofya Filimonova Rusko
58  Calin Rusnac & Ana Maria Ciura Rumunsko
60  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusko
60  Timur Sultanov & Ekaterina Cherkasova Rusko
62  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Rusko
62  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Ázerbajdžán
62  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Rusko
65  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Rusko
66  Artis Robalds & Laima Ozolina Lotyšsko
67  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}