Results from German Open 2004 - Junior I 10 Dance 19. srpna 2004
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2004
Německo - Stuttgart 17. srpna 2004

Junior I 10 Dance 19. srpna 2004

Finále

1  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusko
2  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
3  Taimonas Mazeika & Jekaterina Plikosova Litva
4  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusko
5  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
6  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Erik Imamov & Ecaterina Petrova Rusko
8  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
9  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rusko
10  Yuri Soldatov & Valeriya Agikyan Rusko
11  Maksim Bondar & Kristina Bespechnova Rusko
12  Georgy Laptiy & Svitlana Sovetchenko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunsko
14  Pawel Milcarz & Anna Piaseczna Polsko
15  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusko
16  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rusko
17  Marius Toperczer Muresan & Andreea Bianca Muresan Rumunsko
18  Sergei Grigorev & Aleksandra Titova Rusko
18  Rodion Sharoshyn & Natasha Boichenko Rusko
20  Wojciech Jeschke & Anna Khrycheva Polsko
21  Edgars Orda & Tereza Kizlo Lotyšsko
22  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rusko
23  Konstantin Gorodilov & Tatjana Zitkovskaja Estonsko
24  Marek Bures & Kristyna Zizkova Česká republika

2. kolo (top 37)

25  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
26  Krisjanis Putrins & Marta Kaleja Lotyšsko
27  Kirill Stupchenko & Anastasya Kuzmina Rusko
28  Marius-Andrei Balan & Gratiela Terlai Rumunsko
29  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rusko
29  Mark Vdovin & Yaroslava Sokolova Rusko
29  Nikita Zolotarev & Kseniya Tomak Rusko
32  Vladislav Volkov & Mariya Krupina Rusko
33  Mikhail Bretsok & Anna Granitskaya Rusko
34  Alexander Bliznyuk & Ekaterina Andreeva Rusko
35  Vitaliy Nalimov & Svetlana Atueva Rusko
36  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rusko
37  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie

1. kolo (top 58)

38  Denis Meshkov & Diana Manon Rusko
39  Nils Vamza & Luize Darzniece Lotyšsko
40  Ilya Karikh & Anna Zorina Rusko
41  Rihards Dziedatajs & Ulla Koziola Lotyšsko
42  Aleksandr Nasadik & Yana Demenok Rusko
43  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusko
44  Evgeni Kuzin & Anastasia Petelina Rusko
45  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litva
46  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
47  Dmitriy Ivanov & Kristina Makarova Rusko
47  Artis Robalds & Laima Ozolina Lotyšsko
49  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rusko
50  Rustam Bashirov & Zarangiz Gusejnova Ázerbajdžán
50  Nikolay Belebeev & Victoria Yarovenko Rusko
50  Justas Morkunas & Laura Uspaskyte Litva
53  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusko
53  Alex Gerlein & Karolina Bauer Německo
53  Fiodor Vasiliev & Olga Vasilieva Rusko
56  Zaur Abalov & Aleksandra Romanenko Rusko
56  Anton Popov & Sofya Filimonova Rusko
58  Andreas Freund & Viktoria Klein Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}