Results from German Open 2004 - Junior II Latin 17. srpna 2004
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2004
Německo - Stuttgart 17. srpna 2004

Junior II Latin 17. srpna 2004

Finále

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
2  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Itálie
3  Guillem Pascual & Cristina Suarez Španělsko
4  Vladimirs Kurcevskijs & Elina Ozolina Lotyšsko
5  Roman Rastorguev & Yuliya Kuznetsova Rusko
6  Alibek Seiketov & Jana Ritter Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko
8  Andrei Kazlouski & Ekaterina Bychkovskaya Bělorusko
9  Dominykas Dauksas & Olga Nikolajeva Litva
10  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldávie
11  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusko
12  Artur Ananyev & Ekaterina Dolmatova Rusko

Čtvrtfinále

13  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusko
14  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldávie
15  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
15  Ilia Lagutenko & Maria Kamenskaya Rusko
15  Martins Vargulis & Anastasija Jerjomina Lotyšsko
18  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rusko
19  Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rusko
20  Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
21  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
22  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rusko
23  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko

3. kolo (top 42)

24  Nikita Kolomeets & Jana Machackova Česká republika
24  Tomas Marek & Martina Markova Česká republika
26  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglie
27  Jiri Gatnar & Simona Barankova Česká republika
27  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Německo
29  Reinis Boze & Elza Pole Lotyšsko
29  Denis Buga & Yuliya Galenko Rusko
31  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldávie
31  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rusko
33  Stiapan Hurskiy & Alena Baranenkova Bělorusko
34  Mark Popkov & Svetlana Guggenbühl Švýcarsko
35  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
35  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
37  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusko
38  Lauri Kriisa & Terje Piho Estonsko
39  Valentin Savin & Alina Glazkova Rusko
40  Pavel Fomine & Darya Panferova Rusko
41  Ivan Smirnov & Julia Grosheva Rusko
42  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie

2. kolo (top 61)

43  Stig Bo Andersen & Sofie Koborg Dánsko
44  Victor Isacov & Nadejda Andronachii Moldávie
45  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Německo
45  Mitja Huter & Tamara Sommer Švýcarsko
47  Vladimir Arkihipenko & Taisia Ruban Rusko
47  Ivan Koshelev & Elena Gunina Rusko
47  Ivan Patyutkin & Olesya Kanygina Rusko
50  Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
50  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusko
52  Daniel Ciml & Aneta Karlickova Česká republika
52  Rares Cojoc & Beatrice Balasz Rumunsko
54  Andrey Patrushev & Margarita Deryabina Rusko
54  Evaldas Sodeika & Viktorija Kunauskaite Litva
56  Marius Balan & Gratiela Terlai Rumunsko
56  Florian Wanagas & Laura Meistermann Francie
58  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
59  Vyacheslav Golubkov & Tatyana Podakova Rusko
59  Kyrill Kindsvater & Shari Stewen Německo
59  Roman Zotov & Lidiya Chernova Rusko

1. kolo (top 93)

62  Artem Budrin & Kristina Pozdnysheva Rusko
62  Sergei Vladimirov & Emma-Leena Koger Estonsko
64  Aleksandr Kotov & Inna Tsyzman Rusko
64  Johann Michaelis & Anna Chernova Německo
64  Eduard Unrau & Irina Rausch Německo
67  Nikita Melaschenko & Ekaterina Shalina Rusko
68  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldávie
69  Lars Erik Pastor & Brenda-thembi Khumalo Německo
70  Denis Dmitrienko & Alina Samsonova Rusko
71  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rusko
71  Jan Seiter & Jessica Weinert Německo
73  Roman Malkov & Daria Demenkova Rusko
74  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazachstán
75  Ilia Tkachenko & Kristina Lyapina Rusko
76  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusko
77  Kevin Butsch & Ilona Cutenco Německo
77  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusko
77  Alen Pavlec & Katja Orgl Slovinsko
80  Yakov Goldberg & Tamara Elsukova Rusko
80  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
82  Andreas Podlich & Darja Titowa Německo
83  Gena Aristov & Victoria Aidel Německo
83  Nikolai Kiefer & Laura Ugolini Německo
83  Felix Kunkel & Olga Ursol Německo
83  Ralph Schuster & Janina Rubin Německo
87  Mauritius Dalelane & Josephine Steininger Německo
87  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusko
89  Artur Brühler & Isabell Lehmann Německo
89  Simon Reitz & Jasmin Höfle Německo
91  Nicolas Pinel & Manon Felici Francie
93  Minato Kojima & Megumi Morita Japonsko
94  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}