Results from German Open 2004 - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18. srpna 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2004
Německo - Stuttgart 17. srpna 2004

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 18. srpna 2004

Finále

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
6  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rusko
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
9  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
10  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Itálie
11  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovinsko
12  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko

Čtvrtfinále

13  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rusko
13  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Německo
15  Rüdiger Homm & Julia Belch Německo
16  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
17  Linas Koreiva & Dorota Makar Polsko
17  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
19  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
19  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldávie
21  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Itálie
21  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
23  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Itálie
24  Blaz Pocajt & Inna Berlizyeva Slovinsko

Round 5 (top 49)

25  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
25  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
25  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
29  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
30  Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
30  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
32  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusko
33  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Litva
33  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
33  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
36  Csaba László & Szilvia Szögi Maďarsko
36  Angelo Madonia & Michela Bove Itálie
38  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
38  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
40  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polsko
40  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovensko
40  Vladimir Slon & Martina Friedl Rakousko
43  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
44  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Bělorusko
45  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Itálie
45  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Itálie
45  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polsko
49  Simone Daniele & Elisa Chanaa Itálie

4. kolo (top 98)

50  Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
51  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
51  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Bělorusko
51  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
51  Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
55  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Itálie
56  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusko
57  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
57  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
57  Dmitriy Matveev & Alena Ershova Rusko
60  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Lotyšsko
60  Michael Sörensen & Miriam Blume Dánsko
60  Tobias Wallin & Elena Galagan Švédsko
63  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
63  Marc Christensen & Tine Dahl Dánsko
63  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Litva
63  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
63  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rusko
68  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Itálie
68  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
70  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rusko
70  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Německo
70  Gustaf Lundin & Valentina Oseledko Švédsko
70  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandsko
74  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Litva
74  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rusko
74  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
77  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgie (USA)
77  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusko
79  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Itálie
79  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rusko
79  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
82  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Itálie
82  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Itálie
82  Martin Reiss & Corinna Sadowski Německo
82  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
86  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusko
86  Ronny Hörig & Henriette Schaller Německo
86  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rusko
89  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusko
89  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Itálie
91  Alexander Schack & Susi Susa Německo
92  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Německo
92  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Německo
92  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
95  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
96  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Česká republika
97  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto Belgie
97  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Itálie

3. kolo (top 132)

99  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Itálie
100  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
101  Tomas Surovec & Ivana Surovcova Slovensko
102  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Itálie
102  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
104  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Itálie
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Německo
106  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japonsko
107  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Německo
108  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Maďarsko
108  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Německo
110  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Lotyšsko
110  Erik Páli & Viktoria Pali Maďarsko
110  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusko
110  Petr Zach & Zuzana Neumitkova Česká republika
114  Thomas Grusser & Claudia Seidel Německo
114  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
116  Michal Drha & Tereza Bufkova Česká republika
117  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Německo
118  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Itálie
118  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
120  Piero Florio & Miriam Lamanna Itálie
120  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Itálie
120  Anton Nazarov & Katherine Engelking Německo
120  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Česká republika
120  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Německo
120  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japonsko
126  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Německo
127  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo
128  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
129  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Itálie
130  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Lotyšsko
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Maďarsko
180  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko

2. kolo (top 191)

132  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Německo
132  Timo Neumann & Katharina Lange Německo
132  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Německo
135  Balazs Papp & Orsolya Zabos Maďarsko
136  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litva
137  Wanja Halmschlag & Silke Kraft Německo
137  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
137  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Německo
140  Björn Langpaap & Elena Schmidt Německo
141  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
141  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Německo
141  Timo Henkes & Agnes Petranyi Německo
141  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Rakousko
145  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Německo
145  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rusko
145  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Německo
148  Markus Bensch & Johanna Bensch Německo
148  Tony Centonze & Sabrina Daga Itálie
148  Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
148  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Německo
148  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Německo
148  Rico Schlammer & Marit Kramski Německo
154  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Německo
154  Andreas Hötzel & Cindy Weist Německo
154  Lenny Howard & Jenny Kipper Německo
154  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rusko
154  Renato Markic & Carolin Hirschberger Německo
154  Karsten Nägler & Franziska Friedrich Německo
154  Stephan Ulrich & Carola Keller Německo
161  Andreas Rothe & Anke Müller Německo
162  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Německo
162  Rudolf Hoch & Claudia Stock Německo
162  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rusko
162  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
166  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandsko
166  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Německo
166  Mathias Sommer & Melanie Fladung Německo
169  Kai Fleischer & Jana Blaschke Německo
169  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Německo
169  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusko
172  Alexander Disam & Jasmin Kölz Německo
172  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Německo
172  Thomas Reilich & Claudia Reilich Německo
172  Andreas Tippel & Sandra Tippel Německo
172  Sergi Valls & Anna Poblet Španělsko
177  Patrick Defayay & Sara Wagner Německo
177  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandsko
177  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Německo
181  Luis Fernandez & Rocio Munoz Španělsko
181  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Německo
181  Frank Wildhagen & Anja Krüger Německo
184  Roger Anselmi & Nadine Müller Švýcarsko
185  Marco Schetler & Maria Borgwardt Německo
185  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Německo
187  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Španělsko
187  Danny Hermann & Sonja Hermann Německo
187  Giovanni La Mendola & Julliene Megane Belgie
187  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstán
187  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonsko

1. kolo (top 256)

192  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Německo
192  Martin Jakobi & Diana Schatz Německo
192  Tobias Thiele & Britta Krellenberg Německo
195  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polsko
196  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Německo
196  Thomas Müller & Nikola Brock Německo
198  Norbert Bliesze & Julia Brix Německo
199  Armin Balk & Bettina Kaiser Německo
199  Christian Blut & Linda Fischer Německo
199  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Německo
199  Peter Heymann & Sybille Heymann Německo
199  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Rakousko
199  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Německo
205  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Německo
205  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Německo
205  Alexander Teltscher & Karin Fischer Německo
208  Andreas Zenner & Evgenia Noll Německo
209  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Německo
210  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
210  Achim Hobl & Kerstin Hahn Německo
210  Bernward Kett & Christine Kett Německo
210  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Česká republika
214  Ivano Bassanetti & Tarcisia Barbieri Itálie
214  Kristian Benthien & Carolin Wende Německo
214  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandsko
214  Michael Junges & Sabine Scheller Německo
214  Christoph Moller & Sandra Miesgang Německo
214  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Německo
220  Alessandro Agolini & Manuela Bove Itálie
220  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Německo
220  Aksel Gohnermeier & Alexandra Pazidis Německo
220  Jens Hielscher & Julia Drangmeister Německo
220  Thomas Martin & Veronika Galambos-martin Německo
220  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Německo
220  Thomas Rhinow & Karoline Schiller Německo
220  Stefan Stolzki & Corinna Bettinger Německo
220  Daniel Strauss & Manuela Marx Německo
220  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Německo
230  Eike Arndt & Nathalie Avrillon Německo
230  Uwe Greger & Silke Beulen Německo
230  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
230  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Německo
230  Dieter Meister & Anja Petzold Německo
230  Robert Panther & Julika Winkler Německo
230  Peter Vogt & Alexandra Vogt Německo
237  Heiko Bärmann & Stephanie Baur Německo
237  Philipp Dengler & Monika Raidl (aka Dengler) Německo
237  Markus Hopmeier & Anke Lüllmann Německo
237  Andras Jakab & Tanja Schaper Německo
237  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Německo
237  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Německo
237  Harald Kreber & Melanie Knopp Německo
237  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Německo
237  Juan Jose Navarro Romero & Sonia Roger Montesinos Španělsko
237  Giuseppe Olivieri & Milena Amoroso Itálie
237  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandsko
237  Hansjörg Spiecker & Silke Keuter Německo
249  Bernd Baumann & Andrea Baumann Německo
249  Thomas Ganz & Stefanie Renker Německo
249  Michel Müller & Katy Müller-kriegel Německo
249  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Německo
249  Wolfgang Schuh & Birgit Schuh Německo
249  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rusko
249  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Německo
249  Felix Wernz & Gaby Scholz Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}