Results from German Open 2004 - Amateur Rising Star Standard 17. srpna 2004
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2004
Německo - Stuttgart 17. srpna 2004

Amateur Rising Star Standard 17. srpna 2004

Finále

1  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Itálie
2  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Itálie
4  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
5  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
6  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
8  Vladimir Slon & Martina Friedl Rakousko
9  Andrius Ivasauskas & Paulina Glazik Litva
9  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusko
11  Simone Daniele & Elisa Chanaa Itálie
12  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovensko
13  Giuseppe Magnelli & Francesca Pietramale Itálie
14  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polsko

Čtvrtfinále

15  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Německo
16  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Bělorusko
16  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
18  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
19  Marco Bevilacqua & Alessandra Ippolito Itálie
20  Csaba László & Szilvia Szögi Maďarsko
21  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
23  Janis Kukainis & Polina Kulbeda Lotyšsko
24  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
25  Michael Sörensen & Miriam Blume Dánsko

4. kolo (top 48)

26  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonsko
26  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusko
28  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
29  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
29  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Itálie
31  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rusko
31  Angelo Madonia & Michela Bove Itálie
33  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusko
34  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rusko
35  Olegas Martiniuk & Aiste Stragyte Litva
35  Livio Palmirotta & Ylenia Saronni Itálie
35  Andrei Prosvirnin & Viktoria Rudkovskaya Rusko
38  Timofei Bavinov & Anzhelika Rakitina Rusko
38  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusko
40  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
40  Kazuki Sugaya & Ikuyo Ozaki Japonsko
40  Tobias Wallin & Elena Galagan Švédsko
43  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
44  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
45  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Itálie
45  Rihards Mailitis & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
45  Igor Pokasanew & Nina Jurtschuk Německo
48  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandsko

3. kolo (top 95)

49  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Itálie
49  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusko
49  Nicola Vastola & Giada Di Nunzio Itálie
52  Giuliano D'alterio & Roberta Giarritiello Itálie
52  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgie (USA)
52  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Německo
52  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
52  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Itálie
52  Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
52  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Německo
59  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Rusko
60  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
61  Ronny Hörig & Henriette Schaller Německo
62  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Itálie
63  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusko
63  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
65  Dmytry Pidlbnyy & Friederike Tischendorf Německo
65  Martin Reiss & Corinna Sadowski Německo
65  Lorenzo Tarabelli & Federica Agostinelli Itálie
68  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusko
69  Marius Iepure & Cecilie Pritzl Německo
69  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
69  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonsko
69  Hiroshi Shimizu & Takao Shimizu Japonsko
73  Pietro D'ostilio & Martina De Leonardis Itálie
73  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rusko
73  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
76  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusko
76  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
76  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Itálie
76  Evgeny Vorobyev & Ekaterina Khokhlova Rusko
80  Piero Florio & Miriam Lamanna Itálie
80  Pavel Golubev & Uliana Golubeva Rusko
80  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
80  Igor Kudrjavcev & Liva Koziola Lotyšsko
80  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandsko
85  Anatolijs Bengards & Lasma Vilkausa Lotyšsko
85  Rico Schlammer & Marit Kramski Německo
87  Michal Drha & Tereza Bufkova Česká republika
88  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstán
89  Igor Popov & Anna Kozyreva Rusko
90  Artem Michailov & Evgenia Cherkasova Rusko
91  Dmitriy Cheshaev & Maria Matveeva Rusko
91  Peter Hahn & Victoria Jakubovsky Německo
91  Anton Kirillov & Yulia Kosykh Rusko
91  Marc Schuck & Andrea Vöhringer Německo
95  Lenny Howard & Jenny Kipper Německo

2. kolo (top 145)

96  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Lotyšsko
96  Andreas Rothe & Anke Müller Německo
96  Kay Schneutzer & Jenny Kampfrath Německo
99  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Rusko
99  Nikolai Vilkov & Elena Yushina (aka Markosyan) Rusko
101  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Rusko
101  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Německo
101  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonsko
104  Richard Jebeloczki & Klara Marjan Maďarsko
104  Erik Páli & Viktoria Pali Maďarsko
104  Richard Weigel & Doreen Weigel Německo
107  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusko
107  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polsko
107  Frank Schulnies & Nina Ciechowski Německo
110  Thomas Grusser & Claudia Seidel Německo
110  Andreas Hötzel & Cindy Weist Německo
112  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Itálie
112  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Česká republika
112  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litva
112  Igor Zykov & Tatiana Ivanova Rusko
116  Alexander Schack & Susi Susa Německo
116  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
116  Masaki Yamada & Miho Yamamoto Japonsko
119  Florian Kunkel & Anastasia Ushakova Německo
119  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Rakousko
121  Rudolf Hoch & Claudia Stock Německo
121  Vitaliy Kolpakov & Elena Kulinicheva Rusko
121  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Německo
124  Zoltán Katonka & Zsofia Kovalik Maďarsko
124  Sergej Libich & Eva-renate Schneider Německo
126  Markus Bensch & Johanna Bensch Německo
127  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Lotyšsko
127  Markus Jäger & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Německo
129  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
130  Gábor Petak & Fruzsina Batri Maďarsko
131  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Německo
132  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Itálie
132  Stephan Ulrich & Carola Keller Německo
132  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Německo
135  Tony Centonze & Sabrina Daga Itálie
135  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Německo
135  Vilius Ignatavicius & Aleksandra Gorianova Litva
135  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko
139  Timo Neumann & Katharina Lange Německo
140  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Německo
141  Roman Jukowskiy & Eugenia Kovtun Rusko
142  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandsko
142  Jens Matuschek & Regina Krings Matuschek Německo
142  Andrey Paramonov & Aleksandra Pak Rusko
145  Yuriy Simonov & Anna Rudneva Rusko

1. kolo (top 191)

146  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
146  Patrick Defayay & Sara Wagner Německo
148  Balazs Papp & Orsolya Zabos Maďarsko
149  Luis Fernandez & Rocio Munoz Španělsko
150  Evgueni Zaitsev & Kristina Verdieva Rusko
152  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Německo
152  Sergi Valls & Anna Poblet Španělsko
154  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Německo
155  Miguel Angel Martin & Monica Guirao Španělsko
156  Armin Balk & Bettina Kaiser Německo
156  Timo Henkes & Agnes Petranyi Německo
156  Renato Markic & Carolin Hirschberger Německo
159  Jens Arnegger & Katharina Kegel Německo
159  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandsko
159  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Německo
162  Andrei Gavrilov & Irina Romaniukina Rusko
162  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Česká republika
164  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandsko
164  Aleksei Ilin & Natalya Pereverzeva Rusko
166  Peter Heymann & Sybille Heymann Německo
167  Eddy Nowicki & Erna Willems Belgie
168  Dmitriy Kuchin & Alena Lashina Rusko
169  Andreas Tippel & Sandra Tippel Německo
170  Wolfgang Schmaranzer & Agnes Schneider Rakousko
171  Kristian Benthien & Carolin Wende Německo
172  Jarek Dudek & Julia Patzelt Německo
172  Martin Jakobi & Diana Schatz Německo
172  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Německo
172  Marius Pflüger & Sabine Heinrich Německo
176  Thomas Müller & Nikola Brock Německo
176  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Německo
178  Christian Cantzler & Melanie Bauernhansl Německo
178  Andrey Teselkin & Olga Gontcharova Rusko
181  Andrea Guerrazzi & Marilena Ghezzi Itálie
182  Andreas Thordsen & Sonja Lembke Německo
183  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
183  Stefan Rattay & Ann Katrin Bechtold Německo
185  Stefan Isenecker & Silke Störl Německo
186  Uwe Greger & Silke Beulen Německo
186  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Německo
186  Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandsko
186  Andrey Sorokolat & Natalia Sorokolat Rusko
186  Gerald Weile & Eva Nesselmann Německo
192  Dominique Kets & Anita Crokaert Belgie
192  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Německo
192  Karsten Stroh & Sandrina Stroh Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}