Results from German Open 2003 - Juniors II Ten Dance 18. srpna 2003
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2003
Německo - Mannheim 18. srpna 2003

Juniors II Ten Dance 18. srpna 2003

Finále

1  Artem Zubarev & Julia Davydova Rusko
2  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldávie
3  Diego Martinez & Natalija Veremeeva Německo
4  Alexander Rebrov & Lyubov Mushtuk Rusko
5  Andrey Sirbu & Anna Martsenko Rusko
6  Alexander Meshcheryakov & Veronica Blagodarskaya Rusko
7  Jegors Sislo & Anastasija Gorbacenko Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Eimantas Kalinauskas & Austeja Pukaite Litva
9  Vassili Ivanov & Kristina Olimpieva Rusko
10  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Itálie
11  Anton Korolenko & Ekaterina Sarancha Rusko
12  Evgeni Tereshyn & Anya Dvornikova Rusko

Čtvrtfinále

13  Andrey Chekmarev & Irina Zuykova Rusko
13  Sebastian Matheja & Sarah Ertmer Německo
15  Denis Balan & Irina Dolinta Moldávie
16  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusko
17  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusko
17  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
17  Timur Namazbayev & Nadezhda Menshikova Rusko
17  Martins Vargulis & Zane Lase Lotyšsko
21  Oleksandr Kravchuk & Anzhelika Kumar Indie
22  Dmitri Kitaev & Yulia Tomilina Rusko
23  Dmitri Poskochin & Valentina Kazakova Rusko
24  Kirill Spinu & Iulia Gurkina Moldávie

3. kolo (top 40)

25  Vladimir Arkihipenko & Marina Kravtsova Rusko
26  Imantas Joneckis & Martyna Mickute Litva
26  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulharsko
26  Jaak Vainomaa & Irina Dresvjannikova Estonsko
26  Evgeni Vinkurov & Iulia Baturina Rusko
30  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldávie
30  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
32  Nikita Donitchev & Katia Pietrova Rusko
33  Juri Agiejev & Veronika Golodneva Rusko
33  Vasili Poplavskiy & Oxana Lavrinenco Moldávie
35  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rusko
36  Arkadiusz Guzierowicz & Joanna Grudzien Polsko
36  Egidijus Liaudanskas & Justina Inkrataite Litva
38  Alexander Egorov & Margarita Lukovnikova Rusko
39  Sergey Spiridonov & Maria Timokhina Rusko
40  Alari Liiv & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko

2. kolo (top 60)

41  Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Německo
42  Adrian Bartczak & Joanna Sztajerowska Polsko
42  Aleksander Dorofeev & Anna Korol Rusko
42  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko
45  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rusko
45  Alexander Parhomovski & Jana Ritter Německo
45  Oleg Tallalai & Tatiana Ivanova Rusko
48  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
49  Guillem Pascual & Cristina Gomez Castro Španělsko
49  Tomas Skrodenis & Indre Kavaliauskaite Litva
51  Atanas Mesechkov & Iana Akimova Bulharsko
51  Stanislav Strinzha & Victoria Kazmina Kazachstán
53  Nikita Bokarev & Irina Kukleva Rusko
54  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldávie
55  Tamás Varga & Petra Pandúr Maďarsko
56  Wen-bo Fan & Zhou Ya Xu Čína
57  Alexander Schneider & Anna Seltenreich Německo
58  Kaspars Logins & Madara Kumelina Lotyšsko
59  Denis Buga & Viktoria Mysnik Rusko
59  Pavel Kokorin & Tasja Schulz Německo

1. kolo (top 77)

61  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusko
62  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Itálie
63  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldávie
64  Pol Chamorro & Lorena Bargallo Španělsko
64  Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rusko
64  Lars Weingarten & Sabine Vorbrodt Německo
67  Zsolt Birta & Orsolya Deak Rumunsko
67  Dumitru Pascu & Marica Derdene Rumunsko
69  Dmytro Shumygay & Tetyana Terekhova Ukrajina
70  Dmitrij Niemann & Jasmin Ragtschaa Německo
70  Willy Wursch & Adrienne Jugl Německo
72  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
72  Jie-si Li & Huan Huang Čína
74  Sergej Orechkov & Julia Ebelt Německo
75  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
75  Manuel Schöke & Melanie Schöke Německo
77  Jevgenijs Suvorovs & Nina Bezzubova Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}