Results from German Open 2003 - Junior I Ten Dance 22. srpna 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2003
Německo - Mannheim 18. srpna 2003

Junior I Ten Dance 22. srpna 2003

Finále

1  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukrajina
2  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
3  Kirill Belorukov & Olga Nikolajeva Rusko
4  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldávie
5  Anton Karpov & Anna Volkova Rusko
6  Anton Azanov & Maria Kudriashova Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko
8  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusko
9  Semen Iatsenko & Anna Rozhkova Rusko
10  Armen Tsaturyan & Elena Salikhova Rusko
11  Mikhail Aniskin & Yana Petrova Rusko
12  Roman Shatrov & Alexandra Larionova Rusko

Čtvrtfinále

13  Valeriy Sasin & Ruzana Yudytska Ukrajina
14  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
15  Dmitri Bredikhin & Yulia Kuznetsova Rusko
16  Ravil Boyazitov & Dina Bogapova Rusko
17  Motiejus Bagdonas & Gabriele Brazauskaite Litva
17  Benedikt Grünberg & Nadja Knoth Německo
19  Nelu Girbu & Iana Gorodianova Moldávie
20  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie
21  Boris Filatov & Anna Rychagova Rusko
22  Evgheni Sandrovschi & Veronica Grigoras Moldávie

2. kolo (top 36)

23  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rusko
23  Victor Kraft & Marina Beck Německo
25  Ilko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulharsko
26  Philipp Clemens & Weronika Slotala Německo
27  Filipp Borisenok & Vasilisa Melnikova Rusko
28  Konstantin Gorodilov & Erika Reinaru Estonsko
29  Ivan Avdienko & Arina Lelina Rusko
30  Mikhail Ostryakov & Svetlana Koshkina Rusko
31  Pavel Krivcov & Olga Tarasova Rusko
32  Vladimir Makarenko & Yuliya Sukalenko Ukrajina
33  Zen-hui Wang & Wei Fan Čína
33  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rusko
35  Alexander Bliznyuk & Alina Vedeneeva Rusko
35  Denis Denisenko & Marina Mikhalitsyna Rusko

1. kolo (top 49)

37  Valeri Wolf & Stefanie Dannehl Německo
38  Maxim Belov & Marina Kunash Rusko
39  Sergey Taratuta & Sofya Kharina Rusko
40  Edgars Ozerskis & Julia Trifonova Lotyšsko
41  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
42  Elvijs Tarasovs & Anna Sevastjanova Lotyšsko
43  Sergei Astafiev & Annabelle Perez Israel
44  Joel Gonzalez & Ariadna Gil Španělsko
44  Joao Martins & Susana Zambujo Portugalsko
46  Carlos Fernandes & Sofia Cordeiro Portugalsko
47  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
47  Meik Benjamin Tafelski & Fiona Tafelski Německo
47  Gonçalo Torres & Cristiana Pires Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}