Results from German Open 2003 - IDSF International Open Standard 22. srpna 2003
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2003
Německo - Mannheim 18. srpna 2003

IDSF International Open Standard 22. srpna 2003

Finále

1  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Itálie
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
5  Mark Friedmann & Claudia Köhler Německo
6  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
8  Domen Krapez & Monica Nigro Slovinsko
9  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Slovinsko
9  Benedetto Ferruggia & Agnieszka Kazmierczak Polsko
9  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Německo
13  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko

Čtvrtfinále

14  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rusko
15  Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
16  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
16  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rusko
18  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
19  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
20  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
21  Pavel Dvorak & Monika Mihalikova Česká republika
21  Marc Scheithauer & Kerstin Stettner Německo
23  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
23  Emanuel Valeri & Tania Kehlet Dánsko
25  Christian De Cillis & Claudia Balestra USA

Round 5 (top 48)

26  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Itálie
26  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
28  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litva
28  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polsko
30  Fabrizio Cravero & Lorena Cravero Itálie
30  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polsko
30  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusko
30  Simone Segatori & Denise Pasqualotto Itálie
34  Luca Leoni & Anna Maria Ciccone Itálie
35  Marco Chieregato & Francesca Colomba Itálie
35  Vaidotas Lacitis & Paulina Glazik Polsko
37  Mikhail Avdeev & Olga Tsikalyuk Rusko
37  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
37  Roman Migunov & Elena Galagan Estonsko
37  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldávie
41  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Bělorusko
41  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
41  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
41  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polsko
45  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Německo
46  Michal Mladek & Andrea Stolinova Česká republika
46  Christopher Short & Yana Balabayeva Anglie
48  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Německo

4. kolo (top 95)

49  Jan Halir & Lucie Sedlakova Česká republika
51  Grzegorz Brzeszczak & Tamara Szymerska Polsko
51  Simone Daniele & Elisa Chanaa Itálie
51  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldávie
51  Michael Wenger & Franziska Diefert Německo
55  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusko
56  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Itálie
56  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rusko
56  Csaba László & Szilvia Szögi Maďarsko
56  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
60  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
60  Michal Drha & Tereza Bufkova Česká republika
60  Andraz Snoj & Anna Sazina Slovinsko
63  Alexandre Chalkevitch & Larissa Kerbel Kanada
63  Oleksandr Ushakov & Viktoria Sokolova Ukrajina
65  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
65  Felix Schäfer & Melanie Ahl Německo
67  Stefan Brückner & Astrid Schäfer Německo
67  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
67  Mart Raudvee & Anna Dulneva Estonsko
70  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldávie
70  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
70  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
70  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Rusko
74  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Německo
74  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
76  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusko
77  Mikhail Orlov & Polina Fomina Rusko
77  Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
77  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
77  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Česká republika
82  Christian Lange & Anna Korbutt Německo
83  Sergei Dementiev & Daria Konstantinova Rusko
83  Michael Sörensen & Miriam Blume Dánsko
85  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
85  Tomas Surovec & Denisa Halicka Slovensko
87  Adam Markiel & Lidia Cwiklinska Polsko
87  Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
87  Philip Redmond & Anastasia Lavrenko Irsko
90  Christian Engelhardt & Inka Wagner Německo
90  Chris Nugteren & Rebecca Blummel Holandsko
90  Erik Páli & Viktoria Pali Maďarsko
93  Joel Marasigan & Clara Shih Kanada
93  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slovensko
95  Michael Kluge & Marlene Quenzel Německo
95  Martin Reiss & Corinna Sadowski Německo
97  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukrajina

3. kolo (top 137)

98  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rusko
99  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
99  Ludek Novotny & Zuzana Votrelova Česká republika
102  Ivan Anichkhin & Ekaterina Zubareva Rusko
102  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukrajina
102  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Německo
102  Gianni Porcaro & Ilaria Carrotta Itálie
102  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Rusko
102  Simone Zat & Fanny Godin Kanada
110  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
110  Petr Simacek & Alena Sismova Česká republika
113  Alexander Schack & Susi Susa Německo
114  Nico Burkel & Andrea Pihl Německo
114  Ronny Hörig & Chantale Hartung Německo
114  Stanislav Toroubarov & Rebecca Schick Německo
117  Gintautas Bulotas & Annette Ziller Německo
117  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
117  Sebastian Wagenbach & Bianca Stängle Německo
120  Maksim Tschernin & Sonja Schwarz Německo
120  Vojtech Zabransky & Martina Ryskova Česká republika
122  Stefano Massafra & Silvia Trevisan Itálie
122  Serghei Slobodean & Marina Bazarova Moldávie
124  Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Česká republika
124  Andrea D'onofrio & Micaela D'onofrio Itálie
124  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
124  George Varganov & Oksana Nevinnova Rusko
124  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandsko
129  Qi Dang & Jia Niu Čína
129  Markus Zunker & Tetyana Antonenko Švýcarsko
133  Miroslav Bahnik & Eva Kemerova Česká republika
134  Francesco Decandia & Sabrina Laconi Itálie
134  Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
136  Audrius Petrauskas & Ruta Buragaite Litva
137  Andreas Hötzel & Cindy Weist Německo
137  Patrick Misgaiski & Wladislawa Umanskaya Německo
137  Andreas Rothe & Sonja Hain Německo
137  Giordano Simonetti & Milena Bianchini Itálie
141  Jakub Pavlik & Martina Opitova Česká republika
142  Andreas Baumgart & Heike Frommherz Německo
143  Thorsten Strauss & Sabine Jacob Německo
144  Gero Christophersen & Nicole Goes Německo
144  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo

2. kolo (top 195)

146  Michael Calloens & Sonia Souto Prieto Belgie
146  Sonke Schakat & Solveig Schakat Německo
146  Egor Shemetov & Ekaterina Shvetsova Rusko
149  Dmitrii Paiu & Anastasia Florin Moldávie
149  Rico Schlammer & Marit Kramski Německo
151  Andrea Bastianelli & Federica Balianelli Itálie
151  Marc Bieler & Eva Kempf Německo
151  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
151  Keita Hasegawa & Hiroko Tokoro Japonsko
151  Frank Schulnies & Birgit Schulnies Německo
151  Patrick van der Meer & Sabrina van der Meer (aka Beck) Německo
157  Peter Hahn & Christiane Deus Německo
157  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Německo
160  Dominique Rene Fara & Sonja Hahn Německo
160  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
160  Radek Vondrejc & Barbora Komendova Česká republika
163  Frank Jorgens & Alexandra Brixa (aka Jorgens) Německo
163  Jan Marcel Rahder & Ariane Ploetz Německo
163  Dmitry Starikov & Anna Mazalo Kazachstán
166  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Česká republika
166  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
168  Sven Grigowski & Mathilde Haeseler Německo
168  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Německo
171  Jens Grüttemeier & Kathrin Jandrey Německo
171  Petr Mares & Martina Horakova Česká republika
173  Alexander Diernberger & Nathalie Briem Německo
174  Armin Balk & Bettina Kaiser Německo
175  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Německo
175  Igor Moskalewko & Valeria Movchan Bělorusko
177  Csongor Balogh & Anita Szabó Maďarsko
177  Sascha Otto & Nadejda Drujinina Německo
177  Sascha Wakup & Ekaterina Arefieva Německo
177  Richard Weigel & Doreen Weigel Německo
181  Jeroen Bolk & Femke Verhaaren Holandsko
181  Alexander Disam & Jasmin Kölz Německo
183  Alexander Bezzubov & Ekaterina Isakovich Rusko
183  Thomas Grusser & Claudia Seidel Německo
183  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
183  Anton Nazarov & Katherine Engelking Německo
183  Roman Scheuer & Sandra Pfaffenbach Německo
188  Tim Bonkowski & Alexandra Bonkowski Německo
188  Marc Hotfilder & Heike Macke Německo
188  Markus Krebes & Jenny Thiel Německo
188  Marco Schetler & Maria Borgwardt Německo
192  Stan Korthagen & Marloes Groenendaal Holandsko
192  Barry Olthof & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko
194  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusko
196  Kay Schneutzer & Jette Schimmel Německo
197  Vitaliy Moskovskiy & Tatyana Makarenko Bělorusko
198  Ilya Belov & Natalia Liacheva Rusko
198  Oliver Borchard & Regine Ratke (aka Borchard ) Německo
200  Michael Horny & Christine Gassler Rakousko
200  David Pereira & Sandy Kirsch Německo
202  Jörg Hillenbrand & Ute Hillenbrand Německo
202  Timo Neumann & Karin Eva Seitz Německo
202  Uwe Schieren & Melanie Schieren (aka Hielscher ) Německo
205  Roberto Garcia & Sara Martin Španělsko
205  Edgar Marcos & Saray Gomez Španělsko

1. kolo (top 315)

206  Andreas Andersen & Sabine Heuser Německo
206  Vitalij Bach & Ivelina Kaseva Německo
206  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
206  Fabian Lohauss & Anke Gillner Německo
206  Roman Manolachi & Cristina Rodrighes Moldávie
206  Florian Meyer & Anja Meyer (aka Katzmarski) Německo
206  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litva
206  Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandsko
214  Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
214  Jan Hendrik Meier & Verena Alexa Ohm Německo
214  Vladimir Petrov & Nevena Lazarova Bulharsko
217  Michael Beckmann & Bettina Corneli Německo
217  Csaba Bozoki & Agnes Dudas Maďarsko
217  Patrick Defayay & Sara Wagner Německo
217  Delf Eichhorn & Susanne Käst Německo
217  Oliver Mothes & Daniela Georgi Německo
217  Balazs Papp & Orsolya Zabos Maďarsko
217  Elmar Schmidt & Rebekka Lösing Německo
217  Stanislav Sram & Lenka Ourednikova Česká republika
225  Sergiu Luca & Ramona Dinu-biringer Německo
225  Stephan Schlager & Eva Maria Schlager Rakousko
225  Ralph Swinka & Katharina Sauthoff Německo
228  Andreas Bayer & Marie Christine Kloes Německo
228  Igor Bogatiriov & Margareta Simion Moldávie
228  Edwin Chabot & Cherita Schols Holandsko
228  Jörg Hofmeister & Susanne Kauer Německo
228  Daniel Möser & Sarah Faderl Německo
233  Michael Regonesi & Alessandra Prandini Itálie
234  Diego Arias Prado & Anita Heredia Semionova Španělsko
234  David Carrillo Mengosa & Laia Benet Španělsko
234  Jürgen Gabriel & Tanja Zimmermann Německo
237  Norbert Bliesze & Julia Brix Německo
238  Andreas Bittorf & Sabine Haas Německo
238  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
238  Jorgen Hultermans & Shirly Habets Holandsko
238  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Německo
242  Ramon De Kleijn & Gwendolyn Wielandt Holandsko
242  Dmitrijs Fedaks & Edita Ivanova Lotyšsko
242  Rudolf Hoch & Claudia Stock Německo
242  Da Guang Jiang & Bei Shen Čína
242  Udo Quattelbaum & Sabine Spill Německo
242  Bruno Wissenz & Tina Molter Německo
242  Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko
249  Ryo Yoshikawa & Nao Shirai Japonsko
250  Thomas Bühn & Melanie Kaiser Německo
250  Andreas Rosendahl & Claudia Kaminski Německo
250  Stefan Staufert & Jasmin Borgmann Německo
253  Pascal Buchtmann & Alma Marit Hermann Německo
253  Willem Christiaans & Claudia Van Den Berg Holandsko
253  Till Gerlach & Eva Röhn Německo
253  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
253  Arne Kraft & Karen Kraft Německo
253  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Německo
253  Alexander Schalk & Meike Drews Německo
260  Armin Kress & Karin Dick Německo
261  Gergely Darabos & Krisztina Szaka Maďarsko
261  Andrey Egorov & Marina Egorova Rusko
261  Erik Neumayr & Claudia Balzer (aka Lennert ) Německo
264  Gino Bruno & Cristina Bruno (aka Orzo) Itálie
264  Dennis Dikkers & Petrie Hendrikx Holandsko
264  Klaus Jäde & Urte Jäde Německo
268  Thomas Drochelmann & Tanja Metje Německo
268  Gerhard Schröder & Martina Lamping Německo
268  Napoleon Wittig & Yvonne Scheller Německo
271  Uwe Greger & Silke Beulen Německo
271  Oliver Leonhardt & Heike Leonhardt Německo
271  Fabio Motta & Valeria Giupponi Itálie
271  Sven Tschirley & Dorothea Rochusch Německo
275  Marc Barrantes Leon & Anna Buer Německo
275  Thomas Kowalewski & Verena Kowalewski (aka Hoecherl) Německo
275  Alexander Pawlik & Evgenia Pawlik Německo
275  Christian Schroder & Sabrina Hartwig Německo
275  Andreas Tippel & Sandra Tippel Německo
275  Christian Zuber & Eva Ernst Německo
282  Francesco Andreani & Elisa Angelani Itálie
282  Ilia Emelianov & Aleksandra Pendyakova Rusko
282  Roman Karpoukhine & Marta Salvat Španělsko
282  Manuel Müller & Anne Luise Geimer Německo
282  Rui Nunes & Joana Nunes Portugalsko
282  Thomas Wirzberger & Angelika Korb Německo
289  Enrico Böhm & Iris Mauersberger Německo
289  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandsko
289  Kai Fleischer & Jana Blaschke Německo
289  Andreas Kindt & Anne Hinz Německo
289  Frank Komarek & Sabine Komarek (aka Plumacher) Německo
289  Holger Koschinski & Ruth Wipperfürth Německo
298  Christian Blut & Linda Fischer Německo
298  Rainer Buckreus & Yvonne Schuster Německo
298  Stefan Ciapura & Karin Grade Německo
298  Matthias Jasper & Birgit Tomesch Německo
298  Markus Kruff & Linda Deborah Kröger Německo
298  Thomas Müller & Nikola Brock Německo
298  Joachim Schmidt & Daniela Gerlach Německo
305  Stephan Brückner & Stefanie Maycock Německo
305  Oliver Giesbert & Kathrin Pissors Německo
305  Felix Wernz & Gaby Scholz Německo
308  Michael Esser & Sonja Sander Německo
308  Stephan Otte & Carolin Schollmayer Německo
308  Helge Schacht & Franziska Ulferts (aka Schacht ) Německo
308  Andreas Zenner & Evgenia Noll Německo
313  Andreas Butzenlechner & Petra Kayser Německo
313  Robert Chabot & Anouk Van Hoeven Holandsko
313  Peter Janoschka & Elisabeth Janoschka (aka Heil) Německo
313  Martin Kleyn & Solveig Böhlke Německo
313  Michael Köhler & Sylvia Burkardt-köhler Německo
313  Nikolas Kuramochi & Anett Paetz Německo
313  Sylvain Linhthong & Sarah Faust Francie
313  Gerald Weile & Eva Nesselmann Německo
313  Pascal Zuber & Tanja Hablowetz Německo
326  Jens Dyck & Daniela Ritschel Německo
326  Frederik Malsy & Christina Hüttl Německo
326  Paulo Martins & Marisa Cardoso Portugalsko
326  Bernd Steines & Silvia Friedenberger Německo
326  Christian Urban & Alexandra Urban (aka Jäkel) Německo
333  Martin Jakobi & Diana Schatz Německo
333  Ulrich Meumann & Sabine Gaube Německo
333  Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rusko
333  Oliver Schaich & Monika Rothenfusser Německo
333  Leonids Tihonovs & Vita Surmovica Lotyšsko
333  John Townsend & Sabine Kuntze Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}