Results from German Open 2000 - Junior I Latin 31. srpna 2000
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 2000
Německo - Mannheim 29. srpna 2000

Junior I Latin 31. srpna 2000

Finále

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
2  Raimondo Todaro & Jenny Bonfiglio Itálie
3  Gabriele Simone & Ester Spadavecchia Itálie
4  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rusko
5  Frederico D'agostino & Sara Cibelli Itálie
6  Georgiy Korolyov & Veronika Burtova Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alexander Bisserov & Irina Vinogradova Rusko
7  Aleksey Gayduk & Valeria Oleinikova Rusko
9  Maksym Letushov & Kseniya Selivanovska Ukrajina
10  Ivan Mouraviev & Inga Tindronova Rusko
11  Alexander Perezhigin & Alina Nechai Rusko
12  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusko
14  Natan Rositsan & Yana Goldshtein Kanada
15  Evgueni Sakhno & Evguenia Platonova Rusko
16  Alexei Godlevski & Anna Dvornikova Rusko
16  Vladimir Kondratiouk & Viktoria Fomenko Rusko
16  Mykhaylo Zadyraka & Kateryna Kramar Ukrajina
16  Alexander Zimin & Olga Tsepeleva Rusko
20  Alexander Meshcheryakov & Maria Timokhina Rusko
20  Kirill Zhuzhnev & Yuliya Shevchenko Rusko
20  Igor Zykov & Ilona Drukarenko Rusko
23  Alexander Rebrov & Nina Solovieva Rusko
24  Anton Pack & Yelena Klyuchnikova Kazachstán
24  Serguei Voitovitch & Ekaterina Vorobieva Rusko

2. kolo (top 48)

26  Dumitru Doga & Natalia Sandru Moldávie
26  Jiri Havlicek & Vanda Detinska Česká republika
26  Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litva
29  Ivan Antichkin & Nadiezda Stepochkina Rusko
29  Asili Ivanov & Lika Rassomakhina Rusko
29  Anton Semionov & Margarita Novitskaia Rusko
32  Pawel Godek & Martyna Janik Polsko
33  Petr Koulnev & Elona Kazakova Rusko
33  Konstantin Niemann & Christina Grieger Německo
33  Dmitriy Pugachev & Ekaterina Tchistiakova Rusko
36  Pavel Bochkov & Ekaterina Zubareva Rusko
37  Nikolay Fanagin & Dina Shakirova Rusko
37  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajina
37  Denis Medvedev & Anna Martsenko Rusko
40  Denis Balan & Elena Rabinovici Moldávie
40  Egor Chemetov & Uliana Femenko Rusko
40  Kirill Ganopolsky & Sabrina Pernat Německo
40  Igor Kuzmenko & Olga Telpys Ukrajina
40  Bogdan Taranyuk & Karina Bakenova Kazachstán
45  Egor & Oleksandra Ponomareva Ukrajina
45  Andreas Dieter & Valeriya Fridman Německo
45  Filip Maly & Veronika Mala Česká republika
48  Robert Drobinski & Paula Kubiak Polsko

1. kolo (top 91)

49  Andrey Sirbu & Ilona Revetcaia Moldávie
49  Alexei Troshine & Ksenia Vasilyeva Rusko
49  Timur Voronov & Anna Martynova Rusko
52  Diego Martinez & Valeria Guarino Německo
52  Jonatan Arnar Orlygsson & Holmsfridur Bjornsdottir Island
52  Andrei Stratichuc & Ekaterina Dosan Moldávie
52  Bogdan Tarasov & Ganna Lantukh Ukrajina
56  Finn Gerrit Bohn & Janine Rehders Německo
56  Pavel Bondarenko & Veronika Golodneva Rusko
56  Eric Damian & Stela Gorbulea Moldávie
59  Pavol Adamecky & Rachel Suchalova Slovensko
59  Yury Ageev & Bella Fateeva Rusko
59  Eugen Gaar & Sabine Vorbrodt Německo
59  Konstantin Gershun & Anastasia Kompanietz Israel
59  Vitaliy Kolpakov & Olga Chelomitskaia Rusko
64  Aleksey Gavenko & Vera Goloubenko Rusko
64  Sascha Keller & Natascha Veremeeva Německo
66  Florian Adam & Jacqueline Cavusoglu Německo
66  Vadim Lupan & Aliona Duca Moldávie
68  Andreas Podlich & Anna Gerber Německo
68  Jakub Ziernik & Joanna Kantek Polsko
70  Tamás Balint & Enikö Baráth Maďarsko
70  Philipp Hanus & Laurence Klett Německo
70  Maksim Luchko & Vera Nam Rusko
70  Alexandr Oltianov & Nataliya Onischenko Ukrajina
74  Pierre Muller & Marie Blunstein Francie
75  Gogita Gongadze & Mzia Orvelashvili Georgie (USA)
76  Emil Daniel Leonte & Virginia Rosca Rumunsko
77  Vlad Cristache & Laura Ghita Rumunsko
77  Damian Czarnecki & Eva Maria Marcher Dánsko
79  Manuel Hirt & Marion Hopf Německo
79  Serguei Kamenev & Maria Bakuta Rusko
81  Michael Regonesi & Michela Oberti Itálie
82  Christopher Knack & Anna Lena Knack Německo
83  Rene Marquardt & Yvonne Marquardt Německo
84  Konstantin Ratchitskij & Melissa Schmidt Německo
85  Andre Brandewiede & Irina Michaelis Německo
85  Tiago Gaspar & Lara Quiterio Portugalsko
85  Sven Gödicke & Anuschka Gödicke Německo
85  Jon Thor Jonsson & Hanna Run Oladottir Island
89  Quentin Duval & Myrtille Duval Francie
89  Alari Liiv & Nele Metsallik Estonsko
89  Aleksey Markelov & Valeria Korjova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}