Results from German Open 1999 - Youth Standard 25. srpna 1999
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1999
Německo - Mannheim 24. srpna 1999

Youth Standard 25. srpna 1999

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Itálie
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukrajina
3  Rosario Guerra & Lia Mullins Irsko
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
5  Andrius Ivasauskas & Jurgita Dingelyte Litva
6  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Německo
7  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Marco Lustri & Emanuela Lustri Itálie
9  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
10  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
11  Olexiy Kashkovskyy & Anastasia Jideliova Moldávie
12  Christoph Kies & Silke Zetzsche Německo

Čtvrtfinále

13  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Německo
14  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lotyšsko
15  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusko
16  Alessio Di Veronica & Tania Amico Itálie
16  Krzysztof Psciuk & Dorota Makar Polsko
18  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Itálie
19  Andrius Brinkmanis & Ruta Zajanckauskaite Litva
20  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Itálie
21  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Lotyšsko
22  Simone Segatori & Lara Astolfi Itálie
23  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
23  Cristian Venosa & Genny Lombardi Itálie

3. kolo (top 49)

25  Urs Geisenhainer & Annette Sudol Německo
25  Emanuele Lannocca & Jessica Lannocca Itálie
25  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Itálie
25  Gustaf Lundin & Carin Da Silva Švédsko
29  Rafal Piecyk & Anna Kedziora Polsko
30  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Česká republika
31  Csaba László & Anikó Németh Maďarsko
31  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Rusko
31  Michael Wenger & Kim Thurau Německo
31  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polsko
35  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Island
35  Marco Mancini & Giada Filacchione Itálie
37  Edgaras Adomaitis & Aine Luigailaite Litva
38  Rüdiger Homm & Julia Belch Německo
39  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonsko
40  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldávie
40  Sergiy Savkov & Yelizaveta Zavorotnya Ukrajina
40  Jan Supik & Martina Branna Česká republika
40  Alexander Tchesnokov & Tatiana Kudriavtseva Rusko
40  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polsko
45  Aleksey Efremenko & Ekaterina Werschinina Rusko
45  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánsko
47  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Arménie
48  Timofei Bavinov & Elena Ouspenskaia Rusko
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francie

2. kolo (top 89)

50  Martin Krc & Lenka Matouskova Česká republika
50  Richard Lowes & Sarah Johnson Anglie
50  Roberts Nemiro & Dace Matisa Lotyšsko
50  Giordano Pizzardi & Annamaria Bassano Itálie
54  Domenico Ferraro & Soile Nasanen Finsko
54  Robert Gurdiumov & Ekaterina Arzhannikova Rusko
54  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
54  Nikolai Spiridenko & Anna Souproun Rusko
58  Mikhail Orlov & Ekaterina Kaleeva Rusko
58  Viktor Paliy & Oleksandra Kondrashova Ukrajina
60  Francesco Caramia & Vincenza Laterrenia Itálie
61  Francesco Cinque & Paola Mele Itálie
61  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Lotyšsko
61  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rusko
64  Karlis Andersons & Evita Everse Lotyšsko
64  Oleksander Kasko & Anastasiya Kislina Ukrajina
64  Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
64  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusko
68  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Rusko
68  Ruslan Ramazanov & Natalia Adam Rusko
70  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Itálie
71  Alessandro D'ottavi & Pamela Fritella Itálie
71  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Rumunsko
71  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Německo
71  Matteo Menghini & Elisa Elisei Itálie
71  Andrew Przybyl & Adrianna Przybyl Polsko
71  Marco Rossi & Laura Ciampini Itálie
71  Maciej Zamojski & Justyna Jagiela Polsko
78  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Polsko
78  Rafal Olek & Agnieszka Ciszewska Polsko
78  Lukasz Sobczynski & Agata Kowalska Polsko
81  Kristjan Kuusk & Katrin End Estonsko
81  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Česká republika
83  Piotr Szewczyk & Monika Rogozinska Polsko
84  Alexander Diemke & Birgit Kettner Německo
84  Jure Pirc & Manca Dolenc Slovinsko
84  Nikita Serditov & Elena Cheremet Rusko
84  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Polsko
88  Stefan Hinze & Chantale Hartung Německo
89  Salvatore Todaro & Alice Ruzza Itálie

1. kolo (top 158)

90  Manuel Dell'osta & Veronika Haller Itálie
90  Sergey Dobudko & Ioulia Cheina Rusko
92  Artem Berezhnoi & Farida Galieva Rusko
92  Mart Raudvee & Katrin Suija Estonsko
92  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukrajina
92  Piotr Wasinski & Monika Marcyniak Polsko
92  Tomasz Zukowski & Barbara Palinska Polsko
97  Sergey Gorbunov & Irina Vlasieva Rusko
97  Branislav Stefcik & Andrea Slivkova Slovensko
99  Eldar Dzhafarov & Ioulia Malkina Rusko
99  Marcin Kuzinski & Magda Soszynska Polsko
99  Mikhail Vlasov & Maria Nakhodkina Rusko
102  Maksim Condratiev & Elena Cravciuc Moldávie
102  Benjamin Gäbler & Ann Kristin Janiztki Německo
102  Gregor Intihar & Urska Senveter Slovinsko
102  Felice Longo & Flora Lessa Itálie
102  Roman Nikiforov & Marina Yevtushenko Ukrajina
102  Kevin Weichert & Nadine Weichert Německo
108  Maciej Cieszynski & Agnieszka Wolak Polsko
108  Gints Truselis & Elina Kisele Litva
110  Ondrej Bartonek & Lenka Kulfirova Česká republika
110  Kirill Shevelev & Anna Dorosh Rusko
110  Maciej Swirski & Izabela Olejniczak Polsko
110  Gábor Szasz & Agnes Toth Maďarsko
114  Jan Marcel Rahder & Stanislava Bykova Německo
115  Maxime Dereymez & Angelique Cali Francie
116  Jens Arnegger & Vanessa Bucher Německo
116  Marcin Hakiel & Agnieszka Kazmierczak Polsko
116  Michael Olesen & Katherine Bonde Dánsko
119  Marcello Bini & Antonella Lombardi Itálie
119  Denis Chepelev & Marina Ilina Rusko
119  Massimiliano Nardino & Donatella Findanno Itálie
119  Aleksandr Skarlato & Daria Alisova Ukrajina
119  Konstantin Slaven & Anastasiya Kravchenko Ukrajina
124  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Německo
125  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Island
125  Tomasz Kaczynski & Halszka Pawlicz Polsko
125  Sven Kreicha & Sabine Heuser Německo
128  Radu Cristian Andrei & Florina Mihaela Demidov Rumunsko
128  Andrzej Czuchnowski & Dziedric Czuchnowski Polsko
128  Ivan Dylko & Svetlana Barteneva Rusko
131  Jaroslaw Krzyszkowski & Justyna Krzyszkowska Polsko
131  Rafal Spurek & Daria Kowalska Polsko
133  Frank Schulnies & Anke Schulze Německo
134  Andrei Joukov & Anastasia Sadovnikova Rusko
134  Julian Riemensperger & Simone Wagner Německo
136  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunsko
136  Nicolas Lugan & Lucie Garric Francie
136  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polsko
139  Grzegorz Waskiewicz & Urszula Rosc Polsko
139  Marcin Zajlich & Justyna Wasylkowska Polsko
141  Manolo Chiari & Marianna Cadei Itálie
141  Claudio Tiburzio & Melissa Folco (aka Tiburzio) Itálie
143  Martin Müller & Ebru Kaba Německo
143  Kamil Sliwowski & Ewelina Szymanowska Polsko
145  Jiri Protiva & Eva Fockeova Česká republika
146  Jochen Diernberger & Katharina Augenstein Německo
146  Thomas Mierisch & Angelika Thomas Německo
146  Martin Werner & Katja Stetzkowski Německo
149  Alexander Levin & Liora Vainberg Israel
149  Yevgeny Litinskiy & Ekaterina Vasiliev Israel
151  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Německo
152  Olivian Marian Badita & Delia Sandu Rumunsko
153  Bruno Caseiro & Ana Patricia Rodriques Portugalsko
153  Ronny Hörig & Susann Bänsch Německo
153  Marius Ionel & Noemi Horvath Rumunsko
156  Sven Balcerzak & Angelique Quesnoit Francie
156  Matthias Löbel & Katrin Böttger Německo
156  Nuno Santos & Alexandra Venancio Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}