Results from German Open 1999 - Junior II Ten Dance 26. srpna 1999
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1999
Německo - Mannheim 24. srpna 1999

Junior II Ten Dance 26. srpna 1999

Finále

1  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rusko
2  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rusko
3  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukrajina
4  Rory Couper & Rachael Heron Anglie
5  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Německo
6  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Itálie
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
9  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polsko
10  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglie
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovinsko
12  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Island

Čtvrtfinále

13  Evgueni Smaguin & Alissa Malkova Rusko
14  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukrajina
15  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Itálie
16  Sergej Diemke & Katrin Genis Německo
17  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko
17  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldávie
19  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rusko
20  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rusko
21  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo
22  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Rumunsko
23  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polsko
24  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polsko

2. kolo (top 49)

25  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rusko
26  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francie
26  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldávie
28  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Česká republika
29  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Německo
29  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polsko
29  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukrajina
32  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstán
32  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukrajina
34  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polsko
34  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rusko
36  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polsko
37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukrajina
37  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rusko
37  Michael Klahn & Theresa Leopold Německo
37  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polsko
37  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rusko
42  Ali Khan & Berta Bernburg Island
43  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovinsko
43  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Německo
45  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Litva
46  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polsko
47  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
47  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukrajina
49  Michael Seidel & Emilia Goldberg Německo

1. kolo (top 85)

50  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dánsko
50  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Rumunsko
52  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Česká republika
52  Daniil Serditov & Liudmila Ruzova Rusko
54  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Litva
54  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polsko
54  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rusko
57  Wojciech Mosiej & Kinga Zawada Polsko
57  Klaus Wonner & Larissa Bucher Německo
57  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukrajina
60  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukrajina
61  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
62  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Dánsko
62  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko
64  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Německo
65  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Litva
66  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rusko
67  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polsko
68  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
69  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rusko
70  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Německo
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Německo
72  Robertas Januta & Kristina Loginova Litva
72  Pavel Kurgan & Caroline Zytniak Německo
72  Fabio Trindade & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
75  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polsko
76  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldávie
76  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rusko
78  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rusko
79  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polsko
79  Péter Huszka & Gabriella Turi Maďarsko
81  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Litva
82  George Struta & Raluca Frandes Rumunsko
82  Horia Struta & Sanziana Tarta Rumunsko
84  Thomas Hrubenja & Olga Moldavska Německo
84  Stefan Mihai Serb & Anca Irina Stoica Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}