Results from German Open 1999 - Junior II Standard 28. srpna 1999
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1999
Německo - Mannheim 24. srpna 1999

Junior II Standard 28. srpna 1999

Finále

1  Dmitri Matveev & Anna Bokareva Rusko
2  Valentin Rechetnikov & Polina Fomina Rusko
3  Dmitri Krupnov & Anna Savelieva Rusko
4  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglie
5  Martin Parmas & Kaisa Oja Estonsko
6  Michal Towliszew & Aneta Piotrowska Polsko
7  Mikhail Breev & Svetlana Zamolotskikh Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Alexei Filippov & Larissa Doudnikova Rusko
8  Piotr Wojda & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
10  Kristofer Arendt & Polina Kolodizner Německo
10  Marko Soderznik & Alja Cverlin-ousnik Slovinsko
12  Massimo Arcolin & Sabrina Piovan Itálie
13  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika

Čtvrtfinále

14  Alex Sindila & Elena Custodio (aka Plescenco) Moldávie
15  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko
15  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Německo
15  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Lotyšsko
18  Andrius Skambinas & Viktorija Brogatte Rusko
19  Jakub Jalowicki & Magdalena Her Polsko
20  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Itálie
20  Hilmir Jensson & Ragnheidur Eiriksdottir Island
22  Alessio Altieri & Veronica Bonciolini Itálie
23  Konstantin Bourjak & Natalia Cheltsova Ukrajina
23  Martin Dvorak & Ivana Chlupova Česká republika
25  Rory Couper & Rachael Heron Anglie

3. kolo (top 36)

26  Matteo Caputo & Sabrina Caputo Itálie
26  Gregor Karlovcec & Katja Korenjak Slovinsko
28  Vladimir Karpov & Elena Erchova Rusko
29  Oleg Shapiro & Natalia Ivanova Ukrajina
30  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
31  Marcin Lewandowski & Ewelina Urbanska Polsko
32  Pawel Bienkowski & Agnieszka Malinowska Polsko
33  Ali Khan & Berta Bernburg Island
33  Ronak Spamer & Tasmin Spamer Německo
33  Michal Vlk & Zuzana Silhanova Česká republika
36  Ilya Maleko & Snesana Shevyakova Rusko

2. kolo (top 61)

37  Yuriy Dodoncha & Olena Dodoncha Ukrajina
37  Kamil Luberecki & Joanna Chorak Polsko
37  Petras Maciulis & Gabriele Dingelyte Litva
37  Serghei Pogonet & Elena Cataeva Moldávie
41  Daniel Bartelik & Agnieszka Bajerowska Polsko
41  Sergej Diemke & Katrin Genis Německo
41  Vytis Grigaliunas & Iveta Kovalenkaite Litva
41  Karol Kowalski & Dominika Zaprzala Polsko
41  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francie
41  Gerrit Stoffer & Melanie Rixen Německo
47  Piotrek Lewandowski & Agnieszka Szklarz Polsko
48  Michael Klahn & Theresa Leopold Německo
48  Igor Pokasanew & Susanne Miscenko Německo
48  Michael Seidel & Emilia Goldberg Německo
48  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko
52  Janick Birkehoj & Stephanie Lorentzen Dánsko
52  Tomas Krch & Petra Kocova Česká republika
52  Dmytro Zimnenko & Viktoria Nikulnikova Ukrajina
55  Dariusz Wasilewski & Angelika Jedraszek Polsko
56  Anton Fillipov & Elena Kalouguina Rusko
56  Péter Huszka & Gabriella Turi Maďarsko
56  Sorin Flaviu Mare & Krisztina Veibel Rumunsko
56  Ludvigs Surgofts & Eva Surgofte Litva
60  Jeremy Coblenzer & Regina Gutschmidt Německo
61  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Grichakova Rusko

1. kolo (top 96)

62  Viktor Samonov & Olena Khablenko Ukrajina
62  Dmytro Solopov & Tetyana Ponochevna Ukrajina
64  Andrei Asarenko & Karina Bakenova Kazachstán
64  Petr Kashinski & Tatiana Gorodilina Rusko
64  Nazar Narov & Olessia Kharebina Rusko
67  Keith Chircop & Annelise Chircop Malta
67  Mihai Ciobanu & Ana Guranda Moldávie
69  Luca Bevilacqua & Veronica Tarantini Itálie
69  Artem Yurchenko & Yanina Pysotska Ukrajina
71  Konstantin Volkmar & Sandra Heine Německo
72  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dánsko
73  Sven Eric Heinemann & Nadine Ludwig Německo
73  Dennis Mosolf & Anna Hense Německo
73  Andriy Yakovenko & Nadiya Norenko Ukrajina
76  Nikolai Ivanov & Marina Bogatyreva Rusko
76  Klaus Wonner & Larissa Bucher Německo
78  Robertas Januta & Kristina Loginova Litva
78  Vitalij Mikhailov & Katja Behrens Německo
80  Razvan Gabriel Manole & Cristina Georgiana Niculita Rumunsko
80  Dawid Swedrzynski & Magdalena Chomska Polsko
82  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
82  Ivan Boltnev & Julia Loboda Rusko
82  Gylfi Salomonsson & Lilja Dörarinsdöttir Litva
85  Michal Banaszek & Magdalena Oleksiuk Polsko
85  Maciej Bernardelli & Malgorzata Kopaczewska Polsko
85  Benjamin Dähne & Katja Hallbauer Německo
85  Denis Gusarovs & Aleksandra Tostova Rusko
85  Stefan Leetz & Maike Wende Německo
85  Ivan Soukhnov & Alina Tarabarinova Rusko
85  Tobias Wochele & Anika Wochele Německo
92  Horia Struta & Sanziana Tarta Rumunsko
93  Christoph Will & Miriam März Německo
93  Dennis Yuji & Alexandra Wierzbicki Německo
95  Dominic Grohmann & Nadia Laurito Německo
95  George Struta & Raluca Frandes Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}