Results from German Open 1998 - Youth Standard 26. srpna 1998
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1998
Německo - Mannheim 25. srpna 1998

Youth Standard 26. srpna 1998

Finále

1  Olexandr Prysyazhnyuk & Mariya Antonova Ukrajina
2  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Itálie
3  Francesco Paris & Erika Buzzoni Itálie
4  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Itálie
6  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polsko
7  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dánsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rusko
9  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovinsko
10  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Polsko
10  Roman Myrkin & Vladlena Aptukova Ukrajina
12  Marco Lustri & Emanuela Lustri Itálie

Čtvrtfinále

13  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Německo
14  Adomas Muralis & Gabriele Valiukaite Litva
15  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Rusko
16  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rusko
17  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litva
17  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Itálie
19  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litva
19  Alexandr Sergeev & Olga Nikolaeva Rusko
21  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
22  Andrei Mosejcuk & Diana Huhndorf Německo
22  Octavian Para & Olga Fedosenco Moldávie
24  Giedrius Statulevicius & Ramune Kukyte Litva
25  Alessio Di Veronica & Tania Amico Itálie

3. kolo (top 49)

26  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldávie
26  Morton Larsen & Stine Heerwagen Dánsko
26  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polsko
26  Pawel Tomalczyk & Katarzyna Tomalczyk Polsko
30  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rusko
30  Mariusz Szarecki & Marta Kazowska Polsko
32  Christoph Kies & Silke Zetzsche Německo
33  Mads Brattlie & Linda Dale Norsko
33  Marcin Mocarski & Agnieszka Pomorska Polsko
33  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polsko
36  Alberto Bersini & Serena Picco Itálie
36  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francie
36  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
36  Antonio Tomassini & Lucia Tomassini Itálie
36  Emanuel Valeri & Giada Di Nunzio Itálie
41  Simon Reuter & Gabi Suhadolnik Německo
42  Harrold Engelmann & Melissa Ortiz Gomez Německo
42  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Bělorusko
42  Gabriele Pilo & Romina Tumolo Itálie
42  Anton Zherebtsov & Iulia Elizarieva Rusko
46  Raimonds Pisevs & Jelena Bessonova Lotyšsko
47  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldávie
48  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Galka Polsko
49  Karlis Andersons & Evita Everse Lotyšsko

2. kolo (top 85)

50  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Itálie
50  Csaba László & Anikó Németh Maďarsko
50  Vassilii Nikechine & Daria Sokina Rusko
53  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusko
53  Andrej Hromadka & Silvia Kadnarova Slovensko
53  Christian Lange & Claudia Köhler Německo
53  Dmitri Rodygin & Irina Akhtiamova Rusko
57  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rusko
57  Peter Files & Maja Pucelj Slovinsko
57  Timon Robin Frank & Inga Eschner Německo
57  Andrzej Mialkowski & Aleksandra Krejczy Polsko
57  Marco Rossi & Annamaria Bassano Itálie
57  Jakub Sadej & Ewa Asparuchow Polsko
57  Denis Sorkine & Alexandra Poletaeva Rusko
57  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polsko
65  Cristian Venosa & Genny Lombardi Itálie
66  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
66  Gregor Intihar & Natalija Donko Slovinsko
66  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polsko
66  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandsko
70  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Německo
70  Gediminas Urbaitis & Jeva Zajanchauskaite Litva
72  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánsko
72  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusko
74  Claus Bohn Holm & Stine Dalsgaard Dánsko
74  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Česká republika
74  Matteo Menghini & Elisa Elisei Itálie
74  Krzysztof Psciuk & Katarzyna Wieczorek Polsko
78  Aigars Stolcers & Jevgenija Markova Lotyšsko
79  Patrick Helm & Christin Gerth Německo
79  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rusko
79  Dennis Kukuk & Romina Kukuk Německo
82  Andrej Gubanov & Miriam Pieper Německo
83  Jan Kaspar & Jana Vondruskova Německo
84  Iban Salgado & Francina Planas Španělsko
85  Roman Malkhasyan & Karina Eremian Rusko

1. kolo (top 152)

86  Mikhail Eriomin & Albina Issianova Rusko
86  Dmitrijs Petrenko & Zane Svejcere Lotyšsko
86  Mykhaylo Samoshchenko & Julia Zavadska Ukrajina
86  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polsko
90  Ales Cokan & Dasa Kotnik Slovinsko
90  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Polsko
90  Rafal Olek & Izabela Szopinska Polsko
90  Simone Segatori & Lara Astolfi Itálie
90  Arcadii Turcan & Aliona Soldatchina Moldávie
95  Lukas Cep & Zuzana Sourkova Česká republika
95  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rusko
95  Adam Galazka & Paulina Obuchowska Polsko
95  Olexiy Kashkovskyy & Anastasiya Kislina Ukrajina
99  Piotr Abramek & Anna Horodecka Polsko
99  Girts Andins & Zana Zagare Lotyšsko
99  Lars Jonasson & Kamilla Urbanski Německo
99  Dmitro Litvak & Irina Fisher Ukrajina
103  Evgeni Kriuchkin & Ekaterina Rogachova Rusko
103  Andris Miezitis & Ilze Pigita Lotyšsko
103  Alexandre Miliakev & Ksenia Ivanova Rusko
103  Mateusz Sznir & Katarzyna Krupa Polsko
103  Deniss Tschursins & Agita Baranovska Lotyšsko
108  Gintautas Bulotas & Jurga Vaiciulyte Litva
108  Lucian Dimitras & Ludmila Colesnic Rumunsko
108  Philipp Ruge & Jessica Kleeberg Německo
111  Roman Iachtchenko & Elena Petrounina Rusko
111  Robert Klosek & Ula Mendyka Polsko
111  Vladislav Vasiliev & Inna Pozdniakova Rusko
114  Sven Kreicha & Sabine Heuser Německo
114  Jochen Rudolph & Ann Kristin Janitzki Německo
114  Jan Supik & Martina Branna Česká republika
117  Vitaiy Erfan & Oksana Ponochevna Ukrajina
117  Jernej Kamenik & Maja Pihler Slovinsko
119  Mihai Ivescu & Alexandra Stanila Rumunsko
120  Agris Bertulsons & Jolanta Kirgicka Lotyšsko
120  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norsko
120  Evgen Gurin & Liubov Subareva Ukrajina
120  Stefan Hinze & Chantale Hartung Německo
120  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
120  Radoslaw Openchowski & Sandra Lewandowska Polsko
120  Artem Rodygin & Olga Serzhantova Rusko
127  Andreas Martens & Kathrin Schellig Německo
127  Steffen Meier & Debbie Seefeldt Německo
127  Karsten Mogensen & Michelle Poulsen Dánsko
127  Pavel Prourzin & Olga Sitkina Rusko
131  Ondrey Ledabyl & Eva Strelcova Česká republika
131  Gábor Porubcsanszki & Gabriella Biar Maďarsko
133  Tomas Dimavicius & Ruta Jokubynaite Litva
134  Andrei Grinevitch & Lilia Ivanova Rusko
135  Joan Batet & Anna Marin Španělsko
135  Maxim Verdes & Liliana Ianachevici Moldávie
137  Evgeni Troitski & Maria Sovetnikova Rusko
137  Sebastian Vonesch & Johanna Meyer Německo
139  Andrei Migounov & Ekaterina Louneva Rusko
140  Nicolas Lugan & Lucie Garric Francie
140  Sebastian Zele & Patricia Schradinger Německo
142  Jens Liebelt & Linda Kirst Německo
143  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldávie
143  Alexei Soubbotine & Elizaveta Krouchatina Rusko
143  Uwe Willms & Susanne Graumnitz Německo
146  Mirko Nenner & Katja Lachmann Německo
147  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Rumunsko
147  Isaac Rovira & Desiree Martin Španělsko
149  Marius Iepure & Anca Florescu Rumunsko
150  Thorsten Haas & Simone Freiermuth Německo
151  Serguei Krol & Olga Tabakova Rusko
151  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}