Results from German Open 1997 - Youth Standard 29. srpna 1997
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1997
Německo - Mannheim 29. srpna 1997

Youth Standard 29. srpna 1997

Finále

1  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litva
2  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Itálie
3  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
4  Francesco Paris & Erika Buzzoni Itálie
5  Julius Seniauskas & Neringa Joneliunaite Litva
6  Benedetto Ferruggia & Claudia Buldini Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maksimas Davlecinas & Lina Petraityte Litva
7  Lee Portas & Joanna Spencer Anglie
9  Mads Abildtrup & Mie Moltke Dánsko
10  Jurij Batagelj & Manica Kodric Slovinsko
11  Harrold Engelmann & Christine Deck Německo
12  Marat Gimaev & Jana Pokrovskaya Rusko

Čtvrtfinále

13  Rosario Guerra & Stefania Di Giola Itálie
13  Giuseppe Lamatrice & Lucia Lamatrice Itálie
13  Filip Motyl & Patrycja Kuszpit Polsko
16  Domen Krapez & Mateja Cuk Slovinsko
16  Lukasz Miechowiecki & Dorota Makar Polsko
18  Morton Larsen & Mette Steckhahn Dánsko
19  Evgueni Asmolov & Tatiana Belayeva Rusko
20  Martino Zanibellato & Elisa Nasato Itálie
21  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovinsko
22  Saulius Valavichius & Rusne Barsauskaite Litva
23  Alexei Hristodulidi & Anna Koh Moldávie
24  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Itálie
24  Donatas Nacajus & Ausra Paskauakaite Litva

3. kolo (top 49)

26  Mathias Stagel & Gabi Suhadolnik Německo
26  Christoph Völcker & Kerstin Völcker Německo
28  Maxim Doubovsky & Polina Pavlinova Bělorusko
29  Michal Skawinski & Dominika Kublik Polsko
30  Justinas Stucinskas & Asta Silvanaviciute Litva
30  Maciej Zahorodny & Julia Raew Polsko
32  Martin Cech & Martina Opltova Česká republika
32  Paul Mccann & Victoria Martin Irsko
34  Goran Maric & Nina Geric Slovinsko
34  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polsko
34  Andrzej Sadecki & Katarzyna Witkowska Polsko
37  Alexander Leontiev & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Bělorusko
37  Jesper Lund Sörensen & Kirstine Olsen Dánsko
39  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litva
39  Frank Ekelmann & Lynn Müller-hegemann Německo
39  Marek Jezewski & Agnieszka Glowacka Polsko
39  Rene Loft & Michelle Abildtrup Anglie
43  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Rusko
43  Evgeni Savatin & Elena Zakharova Rusko
45  Piotr Wasinski & Katarzyna Galka Polsko
46  Patrick Seefeldt & Kathrin Böhme Německo
47  Michal Herman & Anna Iwaniak Polsko
47  Stawomir Roguz & Marta Ducka Polsko
49  Stefano Massafra & Liana Darra Itálie

2. kolo (top 70)

50  Gunnar Klack & Anke Klack Německo
50  Adam Kowalik & Karina Nawrot Polsko
52  Marcin Deba & Natalia Maciolek Polsko
52  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norsko
54  Bartosz Penkala & Anna Ramiaczek Polsko
54  Miha Zveglic & Mojca Kodela Slovinsko
56  Tadej Mihelcic & Iris Igic Slovinsko
57  Giampaolo Patane & Rosalia Lupica Itálie
57  Alexandru Sarov & Tatiana Malihin Moldávie
59  Girts Andins & Jelena Bessonova Lotyšsko
59  Pavel Ermakov & Alexandra Postelniak Rusko
59  Nedas Grigaliunas & Zana Butrim Litva
59  Vadim Sokolov & Ekaterina Kazannikova Rusko
63  Evgeni Almuratov & Marina Botina Rusko
63  Robin Kaleta & Sabina Kaletova Česká republika
65  Wojciech Wolinowski & Magdalena Forys Polsko
66  Loutchian Dimitrash & Svetlana Basinschaia Moldávie
66  Marcin Gorczyca & Katarzyna Kot Polsko
68  Sergei Kamenko & Olga Stoliar Bělorusko
69  Dmitrii Panochek & Ecaterina Cernat Moldávie
70  Christian Lange & Claudia Köhler Německo

1. kolo (top 105)

71  Mateus Ploch & Barbara Hertnagel Německo
72  Valerio Perini & Cristina Rigoni Itálie
73  Rafal Beldycki & Justyna Kondratowicz Polsko
74  Valentin Butanche & Raluca Dumitrache (aka Ivan) Rumunsko
74  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rusko
76  Oktavian Para & Aliana Soldatkina Moldávie
77  Mateusz Sznir & Joanna Kaczmarska Polsko
78  Lukasz Szprengiel & Katarzyna Cieslak Polsko
79  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
79  Patrick Misgaiski & Melanie Ahl Německo
79  Marcin Starzynski & Marta Plawiak Polsko
82  Patrick Helm & Christin Pohl Německo
82  Bastian Henschel & Mascha Pietruska Německo
84  Florian Hitzer & Melanie Busch Německo
84  Jens Ejnar Höst & Pernille Frederiksen Dánsko
84  Alexei Serejnikov & Ekaterina Riaboukhina Rusko
87  Andrej Habjan & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
88  Iban Salgado & Francina Planas Španělsko
88  Markus Schmid & Isabel Gehring Německo
90  Dmitriy Petrushechkin & Galina Sokolova Rusko
91  Guennadi Klotchikhine & Natalia Fridmanovich Rusko
92  Evgeny Letinsky & Yulija Dikolov Israel
93  Tomas Cesal & Veronika Polaskova Česká republika
93  Markus Heuberger & Sandra Trittmacher Německo
93  Ulf Schneider & Pirkko Hettrich Německo
96  Aleksander Dorofeev & Marina Alexandrova Rusko
96  Ilia Litvinov & Ekaterina Murashova Rusko
96  Joaquim Sole Fiquera & Fina Marti Espina Španělsko
99  Andrei Blinov & Oxana Fedorova Rusko
99  Patrick Kampa & Jessica Nehling Německo
99  Gasper Krasevec & Tjasa Marcic Slovinsko
99  Dmitri Mychaev & Ioulia Matiaj Rusko
103  Volker Vorbrodt & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
104  Olivian Marian Badita & Simona Andrei Rumunsko
105  Sven Szekulla & Anna Fischer Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}