Results from German Open 1997 - Junior II Standard 29. srpna 1997
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1997
Německo - Mannheim 29. srpna 1997

Junior II Standard 29. srpna 1997

Finále

1  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rusko
2  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Litva
3  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusko
5  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
6  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Litva
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rusko
7  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Litva
9  Mikhail Vlassov & Elena Rotanova Rusko
10  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polsko
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lotyšsko
12  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánsko

Čtvrtfinále

13  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
14  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Itálie
15  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Litva
15  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusko
17  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polsko
18  Alessio Di Veronica & Tania Amico Itálie
19  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Itálie
19  Misa Cigoj & Katja Marc Slovinsko
19  Damian Danielski & Martyna Pierz Polsko
22  Blaz Bezek & Nina Medja Slovinsko
23  Giovanni Mauro & Valentina Colantuono Itálie
24  Kevin Clifton & Joanne Clifton Anglie
24  Matteo Menghini & Elisa Elisei Itálie

2. kolo (top 48)

26  Seguei Doboudko & Anastassia Zaporotskaia Rusko
26  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukrajina
28  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazachstán
28  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Polsko
30  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Island
31  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Rusko
32  Denis Banschikov & Anna Martynova Rusko
32  Marek Fiksa & Danuta Wittig Polsko
32  Vladislav Ivanovitch & Olessia Karpovitch Rusko
35  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Itálie
36  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Rusko
36  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Německo
36  Jan Supik & Martina Branna Česká republika
39  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polsko
40  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Rusko
41  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Bělorusko
41  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Rusko
41  Alexei Silde & Daria Ivanova Rusko
41  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Slovinsko
45  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Polsko
46  Danny Bell & Crystal Baird Skotsko
47  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Itálie
48  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francie

1. kolo (top 94)

49  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Rusko
49  Yuri Rasin & Mirit Karduner Israel
49  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Rusko
49  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldávie
49  Indrek Verro & Katrin End Estonsko
54  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Německo
54  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Německo
56  Evgueni Izoev & Anna Guinko Rusko
56  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Rusko
56  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Rusko
59  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Rusko
59  Dmitri Karounine & Anna Frolova Rusko
61  Marat Khiziev & Elena Sobol Rusko
61  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Česká republika
63  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Rusko
63  Arturs Sulte & Signe Vanaga Lotyšsko
65  Radu Andrei & Florina Demidov Rumunsko
65  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rusko
65  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Rusko
65  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Rusko
65  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Rusko
70  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunsko
71  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Rusko
71  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Rusko
71  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Polsko
71  Sven Kreicha & Sabine Heuser Německo
71  Filip Moncel & Lucia Kubasova Slovensko
71  Vitali Nekhvedovitch & Maria Nakhodkina Rusko
71  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Španělsko
71  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Rusko
71  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Rusko
80  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukrajina
81  Stefan Apostol & Anca Ionescu Rumunsko
81  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Polsko
83  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Polsko
84  Marius Barbu & Mirela Bratu Rumunsko
85  Peter Babony & Alena Faixova Slovensko
85  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldávie
85  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Polsko
88  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Německo
88  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Israel
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Polsko
88  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Německo
92  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Slovensko
92  Vladimir Medvedev & Elena Prokhina Rusko
92  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}