Results from German Open 1997 - Junior II Latin 29. srpna 1997
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1997
Německo - Mannheim 29. srpna 1997

Junior II Latin 29. srpna 1997

Finále

1  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusko
2  Blaz Bezek & Nina Medja Slovinsko
3  Antonio Masella & Valentina Sainas Itálie
4  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Rusko
5  Kevin Clifton & Joanne Clifton Anglie
6  Dmitri Roschektaev & Elena Zverevschikova Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Denis Khadzhiev & Anna Suprun Rusko
7  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lotyšsko
9  Nikolai Dzhamberbaev & Yana Balabayeva Rusko
10  Vladimir Melnikov & Ioulia Karimova Rusko
11  Misa Cigoj & Katja Marc Slovinsko
12  Vitali Ouroubkov & Anastassia Belikh Rusko

Čtvrtfinále

13  Alexei Aktcourine & Anastassia Novojilova Rusko
13  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánsko
15  Alexei Silde & Daria Ivanova Rusko
16  Leszek Golemienko & Barbara Palinska Polsko
16  Emil Stolarczyk & Karolina Bilska Polsko
18  Andrius Ivasauskas & Karolina Skorupskaite Litva
18  Michal Kostovcik & Eva Waniekova Česká republika
20  Marcin Kostuch & Justyna Marciszewska Polsko
21  Edgaras Adomaitis & Ruta Zajanckauskaite Litva
21  Andrius Brikmanis & Sandra Kniazeviciute Litva
21  Maksim Condratiev & Anastasiya Zhideleva Moldávie
21  Marek Fiksa & Danuta Wittig Polsko

2. kolo (top 51)

25  Alessandro Camerotto & Zeudi Zanetti Itálie
25  Denis Karankevitch & Nadya Khamitskaya Bělorusko
25  Janne Fabian Stiehler & Melissa Ortiz Gomez Německo
28  Dimitrij Mikulich & Milana Mikulich Německo
28  Andre Reinhardt & Nelly Van Overberghe Německo
28  Vladimir Slon & Anna Gortsurova Rusko
28  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
32  Isak Halldorsson & Halldora Reynisdottir Island
33  Alexei Nikoulin & Anastassia Bengard Rusko
33  Krzysztof Psciuk & Marta Zalewska Polsko
35  Tomasz Kaczynski & Ewa Kostowska Polsko
36  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
36  Zoufar Zapipov & Elena Sidorova Rusko
38  Jean-Michel Giovinazzo & Julie Nobel Francie
38  Andrei Gorelov & Natalia Nagovitsina Rusko
38  David Timpert & Jana Bartuschewitz Německo
41  Alessandro D'amora & Daniela De Martino Itálie
41  Marat Khiziev & Elena Sobol Rusko
41  Oleg Poukhov & Alla Bourkatovskaia Rusko
44  Temirlan Atarbajew & Alfija Batyrowa Kazachstán
44  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
46  Petr Polak & Hana Vitkova Česká republika
47  Denis Banschikov & Anna Martynova Rusko
48  Luis Pinto Quilez & Veronica Jimenez Blade Španělsko
48  Evgueni Tchetverik & Irina Khorochilova Rusko
50  Mario Radinger & Jessica Mohr Německo
50  Arcadii Turcan & Olga Fedosenco Moldávie

1. kolo (top 105)

52  Pavel Bartosevitch & Natalia Tchoudnovskaia Rusko
52  Danny Bell & Crystal Baird Skotsko
52  Damian Danielski & Martyna Pierz Polsko
52  Evgeni Goubarev & Ekaterina Sapojkova Rusko
52  Vitali Joukov & Anastassia Golenovskaia Rusko
52  Yuri Rasin & Mirit Karduner Israel
58  Christoph Dambmann & Nadine Ludwig Německo
58  Luca Gherardi & Gretel Caricilli Itálie
58  Yegor Zaostrovtsev & Evgenija Solopova Rusko
61  Evgueni Izoev & Anna Guinko Rusko
61  Dmitri Rodygine & Marina Koudriavtseva Rusko
61  Thorsten Schneider & Angela Stuppia Německo
64  Sergiy Petruk & Natalija Vysochan Ukrajina
65  Rafael Berezowski & Agnieszka Szklarz Polsko
65  Benjamin Gäbler & Aldona Nowakowski Německo
67  Bartosz Jakubczyk & Urszula Rosc Polsko
68  Ivan Semenov & Veronika Vlassova Rusko
69  Dmitri Chmaraev & Iouliana Cheviakova Rusko
69  Indrek Verro & Katrin End Estonsko
71  Dmitri Karounine & Anna Frolova Rusko
71  Michat Kawatkowski & Malgorzata Pawlak Polsko
73  Radu Andrei & Florina Demidov Rumunsko
73  Vladislav Salnikov & Tatiana Bytchkova Rusko
73  Giedrius Statulevicius & Rasa Pauliukeviciute Litva
76  Ole Dirks & Manuela Bindea Německo
76  Martin Müller & Ebru Kaba Německo
76  Daniele Muzi & Silvia Stipcevich Itálie
79  Filip Moncel & Lucia Kubasova Slovensko
79  Dumitru Muzlaev & Margarita Semeon Moldávie
79  Konstantin Statnikov & Katherina Simonova Německo
82  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunsko
82  Lukasz Grabowski & Justyna Masajlo Polsko
82  Nemanja Todic & Ines Brandenburger Německo
82  Sebastjan Vodlan & Urska Klakooar Slovinsko
86  Nazar Batih & Sabina Zaleska Ukrajina
86  Felix Solovei & Julia Kabanadze Německo
88  Evgueni Choumilo & Ekaterina Darovskaya Rusko
88  Artur Olesinski & Milena Orlinska Polsko
88  Bartosz Zagajewski & Natalia Matusiak Polsko
91  Stefan Apostol & Anca Ionescu Rumunsko
91  Attila Kotlar & Katerina Boskovicova Slovensko
93  Vitalii Contobinin & Iulia Damaschina Moldávie
93  Michal Janc & Kristina Babikova Česká republika
93  Ron Oknin & Liliya Eidelshtein Israel
93  Adam Podgorski & Karolina Jasiaczyk Polsko
97  Julian Riemensperger & Sarah Schreiber Německo
98  Marius Barbu & Mirela Bratu Rumunsko
98  Arturs Sulte & Signe Vanaga Lotyšsko
100  Peter Babony & Alena Faixova Slovensko
100  Stefan Berg & Nadine Merker Německo
102  Karsten Hofmann & Katja Behrens Německo
103  Vadim Korovtchenko & Inna Korovtchenko Rusko
103  Goran Kutrevac & Linda Bjedov Croatia
103  Nicolai Springer & Simone Waldorf Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}