Results from German Open 1996 - Amateur Latin 29. srpna 1996
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Open 1996
Německo - Mannheim 25. srpna 1996

Amateur Latin 29. srpna 1996

Finále

1  Ralf Müller & Olga Müller-Omeltchenko Německo
2  Michael Wentink & Beata Onefater Jihoafrická republika
3  Holger Nitsche & Charlotte Egstrand Dánsko
4  Matthew Cutler & Nicole Cutler Anglie
5  Sten Lund & Mie Bach Dánsko
6  Carsten Krauze & Petra Wasikowski Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Ian Waite & Louise Garvie Anglie
8  Michael Torres & Sabine Kramski Německo
9  Oliver Seefeldt & Yvonne Siekiera Německo
10  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Rusko
11  Andrej Skufca & Katarina Venturini Slovinsko
12  Neilas Katinas & Anita Pocz Německo

Čtvrtfinále

13  Ales Viscek & Tina Jarc Slovinsko
14  David Garofolo & Deborah Posti Itálie
14  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
16  Alexander Montanaro & Daniela Skarpil Německo
17  Vaidotas Skimelis & Ineta Benetyte Litva
18  Carsten Lenz & Monika Niederreiter Německo
18  Alexander Ziegler & Daria Surneva Německo
20  Holger Herdegen & Jasmin Herdegen Německo
21  Sebastian Lins & Eva Wartjes Německo
22  Thomas Cleve & Therese Cleve Norsko
22  Clément Werner & Manuela Strübi Švýcarsko
24  Martin Schurz & Lone Pihl Christensen Německo

4. kolo (top 48)

25  Jesper Birkehoj & Bianca Junginger Německo
25  Damien Ciranna & Joanne Wilkinson Austrálie
25  Daniel Stelter & Maria Stelter Německo
28  Felice Di Guglielmo & Sandra Struwe Německo
28  Krzysztof Hulboj & Ewa Szabatin Polsko
28  Hubert Pierzchalo & Nicole Hansen Švýcarsko
28  Thorsten Schreiter & Sandra Schreiter Německo
32  Roberto Albanese & Uta Deharde Německo
33  Stephan Brandt & Stephanie Brandt Německo
33  Oliver Ferchau & Maike Ebsen Německo
33  Jan Tore Jacobsen & Lena Granaas Lilleboe Norsko
33  Serguei Militsia & Viktoriya Fadina Ukrajina
33  Alexandr Poliakov & Natalya Titova Rusko
38  Michal Malitowski & Iwona Golczak Polsko
38  Sergej Volkov & Natalia Kulagina Rusko
40  Hannes Emrich & Mette Gammelgaard Dánsko
40  Alexander Hegel & Christina Hegel Německo
40  Markus Klaus & Patricia Deutscher Německo
43  Ilia Borovski & Ekaterina Fedorina Rusko
44  Jaroslaw Marzec & Edyta Sliwinska Polsko
45  Oliver Geulen & Tanja Geulen (aka Beitz) Německo
46  Alessandro Garofolo & Annalisa Di Filippo Itálie
47  Franco Formica & Claudia Storck Německo
48  Bojan Fesel & Gordana Grandosek Slovinsko

3. kolo (top 100)

49  Vlad Pavlov & Svetlana Polyanina Rusko
49  Tino Stefansson & Magda Pozarska Island
51  Dirk Dreher & Cordula Holler Německo
51  Stefan Erdmann & Gaby Breuer Německo
51  Rolf-Andreas Laubert & Katanyna Luczkowska Německo
51  Sergey Ryupin & Elena Khvorova Rusko
51  Claus Wolfer & Beatrix Leibfried Německo
56  Riccardo Cocchi & Sara Mardegan Itálie
56  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Dánsko
56  Lars Kromann & Rikke Grundtvig Dánsko
56  Andre Weimar & Nicole Maria Weimar Německo
60  Dirk Bastert & Alla Tkachenko Rusko
60  Sascha Hümbeli & Christina Kraushaar Švýcarsko
60  Delyan Terziev & Boriana Deltcheva USA
63  Sergiy Kravchouk & Maryna Roumianova Ukrajina
64  Daniel Fellendorf & Karen Sander Německo
65  Piotr Borkowski & Dagmara Rutkowska Polsko
65  Alwin Griech & Nathalie Schmidt Německo
65  Karsten Grob & Jasmin Schaudinn Německo
68  Dimitri Lobov & Lilia Fiodorova Rusko
68  Dennis Nordenbaek & Mia Lykke Johansen Dánsko
68  Simon Szucs & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
68  Gerald Weirauch & Martina Plep Německo
72  Rene Brix & Sofie Kruuse Dánsko
73  Dmitri Ostachkin & Svetlana Ostachkina Rusko
74  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Dánsko
74  Frank Radich & Susanne Holde Dánsko
76  Alexei Berezin & Victoria Petoukhova Rusko
76  Marco Scinardo & Melanie Förster Německo
78  Gregor Berlak & Nina Sorc Slovinsko
78  Michael Gates & Alina Kanygina Německo
78  Luca Sartori & Francesca Vispi Itálie
81  Ralph Horstkötter & Christina Brugger Německo
81  Pascal Roeland & Sandra Roeland Belgie
81  Patrick Trojer & Johanna Handl Rakousko
84  Tomas Ozinskas & Jurga Pupelyte Litva
85  Gerwin Biedermann & Betty Urbeinz Německo
85  Heinrich Michael Klein & Nicole Ziegler Německo
87  Joachim Flucht & Sandra Mayr Německo
87  Serguei Joupilov & Ioulia Afanassieva Rusko
89  Thomas Schmitz & Malaika Santi Švýcarsko
89  Ivailo Tonchev & Renata Temenkova Bulharsko
89  Przemyslaw Wereszczynski & Monika Grzelak Polsko
92  Frank Pülschen & Natalia Goncharova Německo
92  Enrico Stey & Magda Stey Německo
94  Rainer Abbe & Mara Wilking Německo
94  Andreas Dröge & Daniela Miguel Lenz Německo
94  Andrei Iourtchenko & Elena Iourtchenko Rusko
94  Robert Kacprzak & Agnieszka Melnicka Polsko
94  Denis Prokhorov & Natalia Ourban Rusko
94  Timo Pukkila & Milla Virtanen Finsko
94  Sergei Sazonov & Daria Kirioushkina Rusko

2. kolo (top 198)

101  Arkady Gorischnik & Carolin Neumann Německo
101  Hendrik Höfken & Nicole Schneider Německo
101  Jens Hohmann & Britta Claus Německo
101  Klaus Horn & Jasmin Riemel Německo
101  Michael Klinkhammer & Isabel Krüger Německo
101  Bernd Waldschmidt & Elke Schmidtz Německo
107  Torsten Grob & Ulrike Baumann Německo
107  Clemens Lengenfelder & Karin Bräuer Rakousko
107  Mark Seibert & Nathalie Neumann Německo
110  Grzegorz Citko & Ewa Skoczen Polsko
110  Markus Grebe & Stephanie Grebe (aka Schikora) Německo
110  Rouven Kloppmann & Sabine Disch Německo
110  Gintaras Svistunavicius & Aina Zinciukaite Litva
114  Steffen Riedling & Sandra Biechele Německo
115  Michael Judaschke & Sangita Soomro Německo
115  Peter Schneider & Ulrike Gradl Německo
117  Gherman Mustuc & Marina Brais Moldávie
118  Michael Goedelt & Kathrin Goedelt Německo
119  Thomas Glöckner & Karina Krach Německo
119  Tobias Möhlmann & Simone Gumowski Německo
121  Marcin Lyszkowicz & Marta Kubizna Polsko
122  Juraj Faber & Jeanette Faberova Slovensko
122  Christian Wulff & Stefanie Wulff Německo
124  Nicolas Quesnoit & Angelique Meyer Francie
125  Fahri Etuna & Daniela Mayer Německo
126  Egor Abashkin & Olga Folomeikina Moldávie
126  Arnim Bernali & Vera Hampe Německo
126  Lucas Caparotto & Stefania Prete Itálie
126  Jan Hougaard & Mette Kongsdal Dánsko
126  Eduard Pümpel & Babette Herzog Rakousko
126  Mark Rudi & Christina Rudi Německo
126  Klaus Würkner & Mirjam Ann Mündler Německo
133  Alberto Acunzo & Anna Romano Itálie
133  Berkhan Kiloglu & Helen Seiler Německo
133  Oleg Razdorskih & Olga Razdorskih (aka Bityutskih) Rusko
133  Roman Yarmakovitch & Svetlana Kholodkovskaia Rusko
137  Lars Hoogeveen & Vivienne Kolbitz Německo
137  Simon Huber & Irene Moser Německo
137  Dominik Kronberger & Anna Kutos Rakousko
137  Carsten Schönhoff & May Britt Riepshoff Německo
141  Andrea Berdini & Martina Chinchio Itálie
141  Jan Niclas Döpkens & Meike Garsinka Německo
141  Anton Efremov & Irina Nemtchinova Rusko
141  Filadelfo Formica & Claudia Schneider Německo
141  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Dánsko
141  Dmitrii Tarassevich & Natali Gouzeva Rusko
141  Christoph Terlikowski & Kirsten Mampel Německo
141  Stefan Vogel & Stephanie Thoms Německo
149  Mykola Berdnik & Zola Nosov Ukrajina
149  Reimar Pietler & Melanie Waindok Německo
151  Mindaugas Baltramiejunas & Indre Kucinskaite Litva
151  Daniel Benz & Nicole Egle Německo
151  Steffen Biechele & Nicole Wittka Německo
151  Mounir Hanana & Diana Rosa Reinig Německo
151  Torsten Hörsch & Silvy Pieper Německo
151  Francois Janssen & Patricia Schenkhof Holandsko
151  Ronald Timmermans & Chantal Bosch Holandsko
158  Daniel Appelt & Simone Wolf Německo
158  Robert Adam Fischer & Carola Keller Německo
158  Jürgen Heger & Anja Mitev Německo
158  Rene Loft & Michelle Abildtrup Anglie
158  Tibor Toszegi & Anika Neidhardt Německo
158  Darko Viner & Silke Drobig Německo
158  Markus Zahn & Tina Zettelmeier Německo
165  Sascha Brenner & Stefanie Gaus Německo
165  Alexander Cristian & Andrea Bego-voeva Německo
165  Marc Oliver Kokott & Petra Wedig Německo
165  Nicola Lonardi & Paola Corsini Itálie
165  Walter Scavarda & Simona Ferraris Itálie
165  Carlos Scherer & Stefanie Weise Německo
165  Luca Villanucci & Alessandra Verna Itálie
172  Holger Dolfen & Karina Kunz Německo
172  Michael Gagliotta & Esther Strangis Švýcarsko
172  Gunnar Grabmair & Romana Mayr-zaininger Rakousko
172  Marcus Jänke & Petra Kuschel Německo
172  Mathieu Laroche & Katie Lesimple Francie
177  Warren Brown & Kirsty Lunn Skotsko
177  Michael Nied & Kerstin Drache Německo
177  Albert Steiner & Erika Eckstein Německo
180  Holger Hildebrandt & Vivien Beck Německo
180  Shlomi Magilner & Izabella Vainberg Israel
180  Marius Malinauskas & Indré Laimutyte Litva
180  Massimo Sinato & Milena Maier Německo
184  Stefan Hackenberg & Nicola Feil Německo
184  Timo Kulczak & Catrin Heydegger Německo
184  Pavel Smoliakov & Olga Koungourova Rusko
184  Lars Tielitz & Caroline Von Totth Německo
188  Andreas Böhm & Tina Widmann Německo
188  Stanilav Gavrilin & Anna Sikatchova Rusko
188  Christian Korbella & Melanie Heil Německo
188  Sergei Saprikin & Tatiana Donskova Rusko
192  Andreas Römer & Simone Berger Německo
193  Boris Bassler & Daniela Heinzmann Německo
193  Carsten Bischof & Wendy Kip Holandsko
193  Thorsten Irle & Martina Ludwig Německo
193  Timo Ruhrmann & Susanne Noldin Německo
193  Christoph Siegmund & Astrid Bozych Německo
193  Remigijus Suslavicius & Astra Vilinauskaite Litva

1. kolo (top 378)

199  Uwe Binder & Nadja Sturm Německo
199  Andreas Fröschl & Katharina Mayer Německo
199  Johann Horch & Christine Kunz Německo
199  Michael Schönenborn & Sonja Karolus Německo
203  Ralf Büssgen & Susanne Zydek Německo
203  Andrei Kisselev & Svetlana Kisseleva Rusko
203  Stefan Könnecke & Daniela Mann Německo
203  Andrei Sinitsin & Olga Gorlina Rusko
203  Jeroen Struylaart & Vivienne De Haan Holandsko
208  Lars Biercher & Gabi Pusch Německo
208  Peter Obeth & Christiane Dinkler Německo
208  Andreas Reischl & Christine Braun Německo
208  Hans Schroeder & Daniela Kühlewein-tulfot Německo
208  Andrea Testoni & Erika Buzzoni Itálie
213  Peter Borkowski & Julia Boie Německo
213  Matthias Hinzmann & Karen Falley Německo
213  Stephan Kuhles & Daniela Jacob Německo
213  Roman Yelinek & Dana Valleskora Česká republika
217  Sascha Hohmann & Henrike Dörr Německo
217  Karsten Riemer & Saskia Von Schroeders Německo
217  Michael Sawang & Claudia Temper Německo
217  Hjalmar Uhe & Andrea Eva Pal Německo
221  Michael Wienert & Birthe Gerken Německo
222  Roger Dällenbach & Sonja Fuchs Německo
222  Tomas Ramseidl & Iva Kyzliakova Česká republika
224  Sascha Jochimski & Nicole Jochimski Německo
225  André Berndt & Claudia De Klerk Holandsko
225  Ricardo De Freitas & Ilona Hillner Německo
225  Ralf Franken & Sabine Schaake Německo
225  Guido Greger & Anja Hollenhorst Německo
225  Martin Klein & Kerstin Lüdecke Německo
225  Karsten Lethaus & Mareen Buxel Německo
225  Ingo Meyerrose & Stefanie Liebetrau Německo
225  Martin Odstricil & Renata Odstricil Česká republika
225  Thorsten Scheib & Simone Pfuderer Německo
225  Frederik Vande Velde & Leila Akcelik Belgie
225  Ernest Waszkiewicz & Anna Protas Polsko
225  Alexander Zell & Corinna Zell Německo
237  Artur Bochinski & Yna Kondratowicz Polsko
237  Jörg Lies & Ilka Leynen Německo
237  Martin Loeper & Nicole Franck Německo
237  Tomasz Malinowski & Katarzyna Botner Polsko
237  Alex Zaglmaier & Nicole Kuntner Rakousko
242  Pino Costanzo & Caterina Mustone Itálie
242  Gianfranco Gavazzi & Tania Battisti Itálie
242  Dmitri Iluchinov & Lilia Tchervenko Rusko
242  Thomas Knack & Nancy Ulbricht Německo
242  Stefan Limberg & Inke Ludmann Německo
242  Péter Nemeth & Beatrix Lajtai Maďarsko
242  Thomas Rinke & Bettina Fackelmann Německo
242  Ralf Schoenwald & Bettina Schmidt Německo
242  Vladislav Silde & Natalia Petrova Rusko
242  Zdenek Smrz & Marie Spinarova Česká republika
252  Peter Heck & Julia Jassonowa Německo
252  Markus Hefener & Larissa Hunger Německo
252  Serguei Kouznetsov & Oxana Bykova Rusko
252  Marek Majerek & Malgorzata Zaborowska Polsko
252  Bekim Neziri & Simone Schneider Německo
252  Luca Tonello & Ariela Pizzati Itálie
252  Vitalie Trohin & Oxana Romantova Moldávie
252  Jürgen Wagner & Christine Bendlin Moldávie
252  Thorsten Zirn & Nicole Hesse Německo
261  Armin Balk & Anja Frieling Německo
261  Jürgen Heinz & Olivia Fedunik Německo
261  Joachim Ofenloch & Sandra Graf Německo
261  Marc Schalow & Anja Lunau Německo
265  Jan Hendrik Gaul & Tamara Schult Německo
265  Thomas Karotsch & Silke Karotsch Německo
265  Maik Köster & Sylvia Emmrich Německo
265  Bernhard Mader & Nadja Bürkle Německo
265  Dirk Riemer & Manuela Braun Německo
265  Daniele Strabioli & Emanuela Aleri Itálie
271  Marcin Luszynski & Aneta Pogorzelska Polsko
271  Stefan Ruhland & Silvia Geiger Německo
271  Martin Waldenberger & Stephanie Tespi Německo
274  Dragan Gartner & Stefanie Brackmann Německo
274  Andrä Goldhahn & Christina Arnold Německo
274  Andreas Hoffmann & Syrena Hentsch Německo
274  Juan Carl Jurado Sanchez & Marei Dziub Německo
274  Andreas Koch & Kristina Spleth Německo
274  Andy Kost & Cornelia Fuchs Švýcarsko
274  Daniel Reichling & Sonia Bogdanova Německo
274  Jan Taraba & Katerina Rutova Česká republika
274  Vitaly Tsourko & Youlia Zoubova Rusko
274  Christian Wippel & Christina Weinand Německo
284  Dirk Berghaus & Tina Petereit Německo
284  Rudi Grabon & Margit Kellner Německo
284  Andrzej Krejza & Dominika Dudek Polsko
284  Maxim Kube & Nicole Furtner Německo
284  Michael Kumpfbech & Sabine Lorenz Německo
284  Mirko Müller & Teresa Müller Německo
284  Nils Respondek & Katrin Hollenbach Německo
284  Andreas Schweitzer & Georgiana Tulvan Německo
292  Oliver Beck & Sonja Heilmann Německo
292  Marc Becker & Nicole Giersbeck Německo
292  Leonardo Careddu & Birgit Laschatz Německo
292  Jürgen Fleischer & Liane Fleischer Německo
292  Rouslan Mechkov & Svetlana Perlova Rusko
292  Peter Rach & Heike Roitzsch Německo
292  Michael Schottner & Sylvia Kaiser Německo
292  Georg Simiriotis & Susanne Alt Německo
292  Ernst Walk & Stefanie Haimerl Německo
292  Johannes Winkler & Yvonne Tiedtke Německo
302  Gerd Handel & Andrea Mück Německo
302  Markus Horn & Natascha Hanke Německo
302  Gordon Krahl & Christina Stöhr Německo
302  Markus Mund & Katrin Peters Německo
302  Zinfir Saitgaliev & Natalia Zakhartchenko Rusko
302  Sebastian Sawczuk & Ewa Kowaluk Polsko
302  Alexander Teltscher & Sylvia Stranka Německo
302  Janis Vanags & Ieva Pauksena Lotyšsko
310  Oliver Beetz & Silke Funda Německo
310  Jörg Bürle & Sabine Brandt Německo
310  Marek Dobis & Jaroslava Bohovicova Slovensko
310  Flavio Lodigiani & Petra Johann Švýcarsko
310  Uwe Runkel & Martina Jost Německo
310  Jürgen Schober & Elke Herterich Německo
310  Ulrich Zimmermann & Natascha Klepers Německo
317  Henn Berg & Alexandra Berg Německo
317  Petr Cadek & Gabriela Valentova Česká republika
317  Andreas Feller & Brigit Müller Německo
317  Frank Gallus & Sabine Kraemer Německo
317  Rolf Jüstel & Sandy Mathieu Německo
317  Ingo Körber & Verena Reitz Německo
317  Jens Schneider & Martina Pohl Německo
317  Heiko Van De Sand & Claudia Kranz Německo
325  Kim Bartels & Silke Bartels Německo
325  Peter Josefowitz & Tanja Bollmann Německo
325  Ralph Kohn & Ulrike Honacker Německo
325  Mario Müller & Tanja Würzner Německo
325  Jochen Ponader & Yasmin Ponader Německo
325  Jan Posekardt & Christina Nack Německo
325  Norbert Scholz & Andrea Weber Německo
332  Robert Panther & Birgit Schulz Německo
332  Thomas Reiser & Esther Schick Německo
332  Olaf Rieger & Melanie Verfürth Německo
332  Mario Schiena & Petra Bagusche Německo
332  Marcel Stübner & Christina Tröger Německo
332  Tobias Weimer & Daniela Weisheit Německo
338  Christian Bärens & Kathleen Marzahl Německo
338  Reto Frei & Sandra Döbeli Německo
338  Marco Jodes & Ilka Holznagel Německo
338  Olaf Koschnitzki & Susan Grigowski Německo
338  Mathis Marugg & Jacqueline Bessire Švýcarsko
338  Thomas Rudolf & Diana Sadowski Německo
338  Alexandru Rusu & Elena Gozun Moldávie
338  Marcus Schulz & Tanja Schneider Německo
338  Vladimir Shnyriev & Elena Lebedeva Rusko
338  Russell Sullivan & Catherina Wolf Nový Zéland
338  Sascha Vaut & Nicole Gaedeke Německo
349  Thorsten Brechmann & Gudrun Brechmann Německo
349  Benjamin Eiermann & Marie-ottilie Schneider Německo
349  Holger Habermann & Michaela Stolle Německo
349  Andreas Kirsch & Petra Ganschow Německo
349  Albert Lah & Isabel Gerlach Německo
349  Jürgen Müller & Sandra Krenz Německo
349  Konstantin Oulybaev & Irina Bakhmend Rusko
349  Dennis Seebach & Rikarda Seebach Německo
349  Bernd Wolfgang & Iris Wolfgang Německo
358  Andreas Hennecken & Heike Schauss Německo
358  Marc Lelievre & Karine Baron Francie
358  Tim Peschelt & Sybille Schaffer-distler (aka Peschelt) Německo
358  Martin Pesek & Michaela Krupickova Česká republika
358  Bernd Preuschoff & Alexandra Baier Německo
358  Uwe Simons & Susanne Wilkens Německo
364  Mathias Burk & Nezra Hadziabdic Německo
364  Hans Jürgen Gallus & Ina Wahl Německo
364  Nai Yi Huang & Daniela Klesper Německo
364  Karsten Hubing & Andrea Jörg Německo
364  Makoto Ishiyama & Naoko Ishiyama Japonsko
364  Ulrich Knauf & Angela Knauf Německo
364  Jens Müller & Caroline Roos Německo
371  Michael Branders & Karine Pindeville Belgie
371  Holger Dammer & Andrea Dammer Německo
371  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Německo
371  Jörn Hartmann & Katarina Zeh Německo
371  Christian Polanc & Ella Scholler Německo
371  Thommy Rösgen & Kerstin Reith Německo
371  Thomas Weber & Tatjana Wagner Německo
378  Michael Strasser & Natalie Fellner Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}