Results from German Amateur S Standard Championships - German Amateur S Standard 6. listopadu 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

German Amateur S Standard Championships
Německo - Braunschweig 6. listopadu 2010

German Amateur S Standard 6. listopadu 2010

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
3  Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
4  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Německo
5  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
6  Paul Lorenz & Ekaterina Leonova Německo
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Felix Teufert & Anne Weber Německo
8  Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
9  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
10  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Německo
11  Philipp Hanus & Siri Kirchmann Německo
12  Stiapan Hurskiy & Juliane Klebsch Německo
12  Alexander Stendel & Jasmin Ringwelski Německo

Čtvrtfinále

14  Michal Stukan & Susanne Miscenko Německo
15  Dragan Meshkov & Oksana Pasternak Německo
16  Rami Schehimi & Lilli Hils Německo
17  Jens Kaiser & Ulrike Schulz Německo
17  Artjom Potapow & Mai Mentzoni Německo
19  Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Německo
20  Viktor Palles & Cathrin Hissnauer Německo
21  Markus Ziebegk & Jenny Singh-Muller (aka Jähne ) Německo
22  Alex Gerlein & Alexandra Elert Německo
23  Martin Herrmann & Sandra Tippel Německo
23  Alexander Karst & Sarah Karst Německo
25  Martin Schmiel & Sophie Hertel Německo

3. kolo (top 48)

26  Patrick Misgaiski & Sophia Eckle Německo
26  Daniel Wellhöfer & Marion Hopf Německo
28  Jonathan Rodriguez Perez & Ksenia Makhortova Německo
29  Andriy Plotkin & Jorlanda Geier Německo
30  Thomas Grusser & Melanie Taubold Německo
31  Klaus Genterczewsky & Julia Quinot Německo
31  Patrick Wieschollek & Janet Wieschollek Německo
33  Philip Kley & Christina Siegling Německo
33  Björn Langpaap & Theresa Meindl Německo
33  Frank Schulnies & Katja Döring Německo
36  Jan-tobias Linke & Caterina Schaefer Německo
36  Andreas Lippok & Karin Eva Seitz Německo
38  Oliver Stachetzky & Lisa-Sophie Runge Německo
39  Torben Fedder & Sara Kneissl Německo
39  Phil Schwarick & Olga Golikow Německo
41  Lenny Howard & Franziska Köhler Německo
41  Thomas Jauerneck & Melanie Heider Německo
41  Adrian Obladen & Nadine Oeser Německo
41  Christian Platz & Anja Pritzsche Německo
41  Sascha Wakup & Ann Katrin Bechtold Německo
41  Fabian Wendt & Anne Steinmann Německo
47  Thorge Merkhoffer & Sylvia Schaaf Německo
47  Sebastian Turloff & Bellinda Latus Německo

2. kolo (top 71)

49  Sandro-pascal Bahke & Jeannine Sagner Německo
49  Sebastian Lucke & Ingrid Altmann Německo
49  Gregor Pagel & Isabel Bauer Německo
52  Alexander Patas & Jerusha Kloke Německo
53  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Německo
54  Bjorn Biermann & Jennifer Busta Německo
54  Carsten Petsch & Alexandra Petsch (aka Bublies) Německo
54  Sebastian Triebel & Michaela Kemnitzer Německo
57  Alexander Gadenne & Sylvia Gessler Německo
57  Christian Spiekermann & Carolin Queck Německo
57  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
60  Dennis Ciomber & Franziska Wetjen Německo
61  Malte Benecke & Natalia Reichert Německo
61  Victor Fischer & Alexandra Rehn Německo
61  Jörg Gutmann & Isabel Matthes Německo
61  Timo Henkes & Carolin Teschke Německo
61  Benjamin Schulze & Sandra Rebentrost Německo
66  Sascha Otto & Janne Vollmer Německo
66  Roland Tines & Heidrun Puskas Německo
68  Markus Lilli & Manuela Wichmann Německo
68  Veit Ludewig & Linda Rosenow Německo
68  Frederik Rosler & Janine Rusher Německo
68  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo

1. kolo (top 88)

72  Lars Goerigk & Jocheved Rosenkranz Německo
72  David Heiland & Kristin Spörl Německo
72  Oliver Simon & Claudia Venter Německo
72  Mirko Westermeier & Alena Bergmann Německo
76  Björn Hendrik Datz & Miriam Bambl Německo
76  Martin Kröger & Friederike Kröger (aka Klinzing) Německo
76  Andreas Matery & Katharina Matery Německo
79  Rico Czaja & Martina Steffen Německo
79  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
79  Gunnar Zidella & Karin Oberleiter Německo
82  Anton Badazhkov & Monika Rothenfusser Německo
82  Björn Castner & Barbara Sandmeier Německo
82  Patrick Domburg & Nadine Domburg Německo
82  Christoph Kunstmann & Kessrin Heusel Německo
82  Sascha Meyer & Cathrin Anne Lang Německo
82  Patrick Miller & Julia Pavlik Německo
82  Thomas Müller & Sonja Borchert Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}