Results from Europe-Asia Cup - Juvenile 1 Combination (6 dances) 28. listopadu 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Europe-Asia Cup
Rusko - Ekaterinburg 28. listopadu 2009

Juvenile 1 Combination (6 dances) 28. listopadu 2009

Finále

1  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusko
2  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rusko
3  Grigoriy Ryabtsev & Anna Nevgad Rusko
4  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Rusko
5  Egor Matveev & Svetlana Loskutova Rusko
6  Valentin Kravchenko & Anastasiya Belyakova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [39] Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Rusko
8  [32] Dmitriy Evdokimov & Darya Vakhlakova Rusko
9  [17] Kirill Fedotov & Kamilla Rizaeva Rusko
10  [16] Sergey Korobov & Darya Shubina Rusko
11  [15] Vladislav Baturin & Snezhana Chernova Rusko
12  [13] Ivan Korotaev & Polina Malkova Rusko

Čtvrtfinále

13  [39] Kirill Konnov & Margarita Gasparyan Rusko
14  [37] Vyacheslav Pronchenkov & Karina Sufiyarova Rusko
15  [33] Aleksey Kotegov & Anastasiya Golitsina Rusko
16  [31] Nikolay Streltsov & Elizaveta Akimova Rusko
17  [28] Mikhail Obryadov & Anastasiya Yakovleva Rusko
18  [26] Evgeniy Magulaev & Diana Borodina Rusko
19  [25] Maksim Egorov & Anna Zherebyateva Rusko
19  [25] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Rusko
21  [19] Sergey Selyuk & Anastasiya Markova Rusko
22  [18] Nikita Volkov & Kseniya Butakova Rusko
23  [11] Yan Leontev & Natalya Degtyareva Rusko
24  [8] Aleksey Senin & Aleksandra Chubarova Rusko

2. kolo (top 49)

25  [27] Aleksandr Stalyukov & Kseniya Dolgopolova Rusko
26  [26] Denis Ageev & Inna Morozova Rusko
26  [26] Arkadiy Borschevskiy & Olga Vinogradova Rusko
26  [26] Artem Repin & Kseniya Agafonova Rusko
29  [25] Aleksandr Karpov & Nadezhda Uraeva Rusko
29  [25] Ivan Rusakov & Anastasiya Svoevolina Rusko
29  [25] Daniil Sergeev & Sofiya Alekseeva Rusko
32  [23] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Rusko
32  [23] Dmitriy Pozdnyakov & Mariya Melyukhnova Rusko
34  [22] Maksim Marinenkov & Ekaterina Raspopova Rusko
34  [22] Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Rusko
36  [20] Artem Ivanov & Elizaveta Logacheva Rusko
36  [20] Gleb Marin & Anna Samylova Rusko
38  [18] Yan Smagin & Anastasiya Pegushina Rusko
39  [17] Konstantin Nikolaev & Ekaterina Bikmaeva Rusko
39  [17] Aleksey Ozhegov & Lada Artamonova Rusko
41  [16] Yaroslav Mutallapov & Mariya Slobozhan Rusko
42  [15] Danil Rudakov & Ekaterina Salimgarieva Rusko
42  [15] Aleksandr Tarakanov & Darya Raschetina Rusko
44  [13] Aleksandr Bakhilin & Viktoriya Kanyukova Rusko
45  [9] Sergey Gurev & Tatyana Gileva Rusko
46  [8] Viktor Shlepnev & Viktoriya Fomina Rusko
47  [7] Georgiy Smirnov & Darya Mezentseva Rusko
48  [6] Anton Gryaznov & Elena Ladyzhnikova Rusko
49  [4] Stepan Bersenev & Elizaveta Sharova Rusko

1. kolo (top 56)

50  [40] Dmitriy Dzhumkov & Veronika Kopeykina Rusko
50  [40] Evgeniy Starikov & Ekaterina Oshkukova Rusko
52  [36] Konstantin Sharko & Anastasiya Kostyuk Rusko
52  [36] Ivan Smirnov & Anastasiya Bublik Rusko
54  [35] Kirill Zubarev & Darya Selezneva Rusko
55  [34] Matvey Tishkov & Vladislava Mischenko Rusko
56  [33] Yaroslav Elgushev & Anastasiya Smelova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}