Results from Europe-Asia Cup - IDSF Open Latin 29. listopadu 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Europe-Asia Cup
Rusko - Ekaterinburg 28. listopadu 2009

IDSF Open Latin 29. listopadu 2009

Finále

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
2  Stanislav Nikolaev & Alexandra Nelyubina Rusko
3  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rusko
4  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rusko
5  Dmitriy Romanov & Olga Cherepanova Rusko
6  Aleksandr Alekhov & Kristina Cheremnykh Rusko
7  Evgeniy Korotonozhkin & Karina Lapkovskaia Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [11] Evgeniy Efanin & Dina Valiullina Rusko
8  [11] Kirill Smolin & Tatyana Pugacheva Rusko
10  [9] Stanislav Sergeev & Amaliya Baroyan Rusko
11  [7] Dmitriy Dvinyanin & Maria Vlasova Rusko
12  [4] Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Rusko
13  [2] Yan Panfilenko & Anna Azarkhina Rusko
14  [1] Damir Valeev & Maria Shterkel Rusko

Čtvrtfinále

15  [17] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
16  [16] Georgiy Kazakov & Kamilla Vakhitova Rusko
17  [14] Aleksandr Zenkov & Galina Zhigaylo Rusko
18  [12] Vyacheslav Golubkov & Mariya Rybakova Rusko
19  [11] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rusko
20  [10] Sergey Larionov & Natalya Andreeva Rusko
20  [10] Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
22  [8] Evgeniy Kochan & Regina Kleinfelder Rusko
22  [8] Dmitriy Parfenov & Valeriya Babina Rusko
24  [6] Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rusko
25  [5] Vladimir Mironov & Polina Plyusnina Rusko
26  [2] Konstantin Volynskiy & Margarita Kriger Rusko

2. kolo (top 50)

27  [20] Anatoliy Popov & Anna Bezbozhnaya Rusko
28  [15] Nikita Kryaktunov & Polina Oleynikova Rusko
29  [14] Dmitriy Shelest & Valentina Kostyrina Rusko
30  [13] Dmitriy Balan & Darya Yaschenko Rusko
31  [12] Sergey Zveryev & Evgeniya Vargo Rusko
32  [11] Pavel Chumarin & Alena Chumarina Rusko
32  [11] Anton Filippov & Polina Sinitsyna Rusko
32  [11] Aleksander Melnikov & Regina Zaripova Rusko
35  [10] Anatoliy Pogorelov & Ekaterina Frizen Rusko
35  [10] Evgeniy Zavadskikh & Kristina Nikulina Rusko
37  [9] Roman Nagornyy & Darya Burim Rusko
37  [9] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Rusko
39  [8] Dmitriy Odireyko & Ekaterina Kaplun Rusko
40  [7] Konstantin Zhugan & Marina Sokolova Rusko
41  [4] Vadim Pimoshin & Irina Kourova Rusko
41  [4] Aleksandr Plotnikov & Olesya Gorbunova Rusko
41  [4] Dmitriy Talankin & Darya Voroshilova Rusko
44  [2] Denis Tiagunov & Tatyana Shardina Rusko
45  [1] Artem Belobrovko & Tatyana Klimovich Rusko
45  [1] Aleksey Fionov & Elena Matakova Rusko
45  [1] Ilya Firulev & Inna Kolpakova Rusko
45  [1] Aleksey Plotnikov & Alla Aronova Rusko
49  Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusko
49  Yaroslav Unisikhin & Anastasiya Kryukova Rusko

1. kolo (top 71)

51  [20] Dmitriy Bittaraev & Dariya Volkova Rusko
52  [19] Eduard Gatin & Yanina Akimova Rusko
52  [19] Alexey Ishmuratov & Ekaterina Lariushkina Rusko
52  [19] Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Rusko
52  [19] Maxim Volkov & Galina Kireeva Rusko
56  [18] Mikhail Yakovlev & Anastasiya Vorobeva Rusko
57  [16] Aleksandr Poretskov & Irina Anisimova Rusko
58  [15] Vasil Khisamov & Elena Voznyuk Rusko
58  [15] Sergey Panov & Diana Panichevskaya Rusko
58  [15] Timur Sarvarov & Svetlana Kokoulina Rusko
58  [15] Vasili Shaplyko & Natalia Shabunina Rusko
58  [15] Boris Zakopko & Svetlana Tikhonova Rusko
63  [14] Teymur Guliev & Kseniya Lysova Rusko
64  [12] Tapdyg Khankishiev & Madina Kulieva Rusko
65  [11] Evgeniy Mishagin & Aleksandra Samoylova Rusko
65  [11] Boris Molodov & Olga Maslova Rusko
67  [10] Artem Ponomarev & Anna Zamyatina Rusko
68  [9] Konstantin Kirdyashkin & Anastasia Starovoytova Rusko
69  [5] Sergey Bazuev & Mariya Perkina Rusko
70  [3] Mikhail Chudin & Darya Barsukova Rusko
70  [3] Aleksandr Semenov & Yuliya Ustyantseva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}