Results from Dynamo Cup - 2012 - Junior II Latin Championship 10. listopadu 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dynamo Cup - 2012
Rusko - Nizhny Novgorod 10. listopadu 2012

Junior II Latin Championship 10. listopadu 2012

Finále

1  [5] Ilya Balyuk & Veronika Pak Rusko
2  [10] Anton Lobanov & Alena Karzakova Rusko
3  [15] Ilya Agafonov & Ekaterina Aristova Rusko
4  [22] Artem Sorokin & Mariya Efimova Rusko
5  [23] Kirill Panfilov & Viktoriya Kurbatova Rusko
6  [32] Daniil Makarkin & Darya Shindina Rusko
7  [33] Vladislav Kozin & Sabina Zakirova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [21] Ilya Anosov & Regina Kustova Rusko
9  [20] Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Rusko
10  [19] Dmitriy Lazarichev & Mariya Batyreva Rusko
11  [17] Anton Shirmanov & Kristina Kashirnikova Rusko
12  [12] Ilya Kostyunin & Elena Baranova Rusko
13  [4] Adel Galimov & Rashel Safiullina Rusko

Čtvrtfinále

14  [31] Maksim Aksenov & Valeriya Kotikova Rusko
15  [28] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Rusko
15  [28] Pavel Spiridonychev & Darya Andreeva Rusko
17  [25] Dmitriy Vyatkin & Yuliya Nikitina Rusko
18  [22] Daniil Bychkov & Natalya Pavlycheva Rusko
19  [21] Mikhail Balmashev & Alina Alekseeva Rusko
19  [21] Egor Voronovich & Anastasiya Krasnoslobodtseva Rusko
21  [18] Nikita Gorovoy & Kseniya Chudova Rusko
22  [17] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Rusko
23  [11] Aleksey Krasnik & Mariya Sedova Rusko
24  [3] Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Rusko
24  [3] Danil Voronovich & Tatyana Pshenichnaya Rusko

1. kolo (top 46)

26  [23] Anton Melnik & Anna Zyleva Rusko
26  [23] Dmitriy Siryutin & Lyubov Vaskova Rusko
26  [23] Andrey Vorontsov & Elizaveta Ushakova Rusko
29  [21] Ilya Rogachev & Elizaveta Lopatina Rusko
30  [19] Vladislav Kulyapkin & Alina Kashkova Rusko
31  [17] Timur Abdullaev & Aleksandra Polozenko Rusko
31  [17] Artem Loginov & Darya Balyatina Rusko
33  [16] Ivan Surikov & Ekaterina Egorova Rusko
34  [15] Kirill Demidov & Viktoriya Vdovina Rusko
35  [14] Maksim Chernev & Elina Bolshenkova Rusko
36  [8] Kirill Dormidontov & Ekaterina Molkova Rusko
36  [8] Garnik Petrosyan & Elena Tolonkina Rusko
38  [6] Aleksandr Kornienko & Yuliya Aksenova Rusko
38  [6] Danil Naydanov & Elizaveta Cherepanova Rusko
40  [5] Mikhail Marunin & Anastasiya Kapkina Rusko
41  [3] Rodion Baublis & Olga Davydova Rusko
41  [3] Egor Katsapov & Anastasiya Ermolaeva Rusko
43  [2] Vladimir Schukin & Darya Popova Rusko
44  [1] Mark Kurishov & Polina Abrosimova Rusko
45  Nikita Malkov & Mariya Zakurazhnova Rusko
45  Vyacheslav Panasovets & Arina Yakovleva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}