Results from Dutch Open 2009 - Youth Latin 12. listopadu 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dutch Open 2009
Holandsko - Assen 12. listopadu 2009

Youth Latin 12. listopadu 2009

Finále

1  Francesco Bertini & Sabrina Manzi Itálie
2  Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Itálie
3  Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dánsko
4  Ilya Sizov & Irina Grishina Rusko
5  Matteo Cossu & Laura Padroni Itálie
6  Edvins Astahovs & Margarita Salasnaja Lotyšsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
8  [21] Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Itálie
9  [17] Dimitry Medevdev & Yaroslava Eliseeva Rusko
9  [17] Luca Sulis & Sara Milia Itálie
11  [15] Dmitriy Semeshkin & Kristina Beregova Rusko
12  [12] Yaroslav Galay & Valentyna Otryshko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  [25] Andriy Pyatakha & Tetyana Borovik Ukrajina
13  [25] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Maďarsko
15  [24] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina
15  [24] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
17  [18] Aleksandr Aksenov & Tatiana Bespalova Rusko
18  [15] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajina
18  [15] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polsko
20  [12] Dmytro Symenchuk & Diana Soroka Ukrajina
21  [11] Andriy Besyedin & Taisiya Statsenko Ukrajina
22  [10] Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
23  [9] Anton Rybalchenko & Karina Alieva Ukrajina

2. kolo (top 37)

24  [31] Alon Davidovsky & Lital Lehtman Israel
24  [31] Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukrajina
24  [31] David Olsson & Valentina Rudenok Švédsko
27  [28] Aleksandr Kartashov & Anastasiya Galkevich Ukrajina
28  [26] Aslak Nymand Amstrup & Lilja Gudmundsdottir Dánsko
29  [24] Vladislav Lutskyi & Mariya Evtoshuk Ukrajina
30  [20] Dmitriy Syromyatnikov & Darya Kravchuk Ukrajina
31  [19] Simon Thagaard Jensen & Line Smed Dánsko
32  [17] Vladislav Bykov & Yuliya Verevka Ukrajina
33  [8] Christoph Henkel & Olga Pereshitova Německo
34  [7] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dánsko
35  [6] Ivan Upir & Valeriya Karachevtseva Ukrajina
36  [5] Dmitriy Chubanov & Sofya Razuvaeva Rusko
37  [4] Dmytro Obukhov & Svitlana Lisna Ukrajina

1. kolo (top 49)

38  [24] Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Rusko
38  [24] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukrajina
40  [22] Mikhaylo Yurchenko & Katerina Tanicheva Ukrajina
41  [20] Ariel Moreinis & Yana Padalka Israel
42  [19] Sander Bos & Ellen Timmer Holandsko
42  [19] Oleg Ishbulatov & Ekaterina Vlasova Rusko
44  [18] Mario Pistis & Alessia Loi Itálie
45  [15] Yaroslav Shestoperov & Jana Bogdanova Rusko
46  [12] Pavel Lidogoster & Moran Itzekzon Israel
47  [11] Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukrajina
47  [11] Alon Mugerman & Lital Opaets Israel
49  [10] Ilia Miasnick & Annabelle Perez Israel
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}