Results from Dutch Open 2005 - Amateur Rising Star Ballroom 10. listopadu 2005
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dutch Open 2005
Holandsko - Assen 10. listopadu 2005

Amateur Rising Star Ballroom 10. listopadu 2005

Finále

1  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Itálie
2  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rusko
3  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
4  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rusko
5  Damien Koulouris & Natasha Manderson Austrálie
6  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norsko
8  [23] Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusko
9  [22] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko
10  [19] Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polsko
11  [15] Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusko
12  [14] Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Rusko
13  [11] Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina

Čtvrtfinále

14  [26] Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusko
14  [26] Morten Schnedler-Jensen & Pernille Kraft Dánsko
16  [25] Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusko
17  [24] Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
18  [23] Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajina
19  [21] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
20  [19] Michele Arno & Antonella Leo Itálie
21  [16] Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
22  [14] Mathias Kehlet & Malene Ostergaard Dánsko
23  [6] Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusko
23  [6] Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukrajina

3. kolo (top 35)

25  [30] Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukrajina
26  [29] Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusko
27  [28] Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rusko
28  [27] Edwin Chabot & Anouk Van Hoeven Holandsko
29  [25] Igor Pokasanew & Leila Akcelik Belgie
30  [24] Igor Gorokhov & Marina Bevz Rusko
30  [24] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
30  [24] Maxim Zakharov & Olga Priamilova Rusko
33  [23] Glenn Hulkes & Larisa Locke Austrálie
34  [20] Martin Pape & Sofie Koborg Dánsko
36  [13] Alexander Bezzubov & Valeriya Voronova Rusko

2. kolo (top 61)

37  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovinsko
37  [27] Allan Vedel & Sabrina Skiby Dánsko
39  [26] Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
39  [26] Simon Riding & Nikita Wadstrom Dánsko
41  [25] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
41  [25] Jorgen Hultermans & Shirly Habets Holandsko
41  [25] Hiroaki Koike & Rikako Ota Japonsko
41  [25] Vasyl Makarov & Liudmyla Guk Ukrajina
45  [21] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
45  [21] Dmitriy Solomakha & Alina Soyfer Ukrajina
47  [20] Rolf Van Laan & Inez Mertens Holandsko
48  [19] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
48  [19] Oleksandr Gorodetskyy & Natalya Sergienko Ukrajina
48  [19] Dmitri Nikitin & Irina Kornilova Rusko
51  [18] Jan Joost & Marjolein Baks Holandsko
52  [16] Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Rusko
52  [16] Martin Parnov Reichardt & Janne Vejlby Dánsko
54  [15] Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Rumunsko
54  [15] Martijn Wesseling & Denise Qualm Holandsko
56  [14] Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
56  [14] Eduard Zhigurt & Ksenia Vasilyeva Rusko
58  [13] Anton Biletskyy & Anna Batalova Ukrajina
58  [13] Jeroen Luijer & Stefanie Maycock Německo
60  [11] Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Holandsko
62  [8] Krzysztof Grzelak & Kamila Cholewicka Polsko
63  [7] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandsko

1. kolo (top 94)

64  [24] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francie
65  [22] Onno Butter & Patricia Ligtvoet Holandsko
66  [20] Marcel Zwidwijk & Suzanne Gelens Holandsko
67  [16] Jon Eythor Gottskalksson & Helga Gudjonsdottir Island
69  [15] Alexis Bergeon & Cindy Diot Francie
69  [15] Joost Findhammer & Maartje Aalbers Holandsko
69  [15] Roeland Schelfhout & Leontine Schelfhout Holandsko
69  [15] Marcel Van Rooy & Eefke Van Buul Holandsko
73  [12] Sasa Svraka & Dina Mrdenovic Srbsko
74  [11] Baldur Kari Eyjolfsson & Anna Kristin Vilbergsdottir Island
74  [11] David Kramer & Wendy Bosch Holandsko
74  [11] Matija Smolec & Marija Stosic Croatia
74  [11] Hem Spilker & Marieke Adelaars Holandsko
78  [10] Jeremy Jacquot & Blandine Jacquot Francie
78  [10] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
78  [10] Joost Offermans & Deborah Warmer Holandsko
81  [9] Vincent Villat & Marie-pierre Villat Francie
82  [8] Mihai Dima & Catalina Filip Rumunsko
83  [7] Ivor Benc & Dijana Zutic Croatia
84  [6] Dominique Paineau & Lydie Ydier Francie
84  [6] Twan Van Berlo & Rina Bennebroek Holandsko
86  [5] Alex Santkovsky & Anastasia Kompanietz Israel
86  [5] Peter Schapers & Tessa De Jong Holandsko
86  [5] Wilbert Van Amelsfoort & Colette Van Campen Holandsko
89  [4] Jorgo Hameetman & Tamara Van Sluis Holandsko
90  [3] Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandsko
91  [2] Edwin Blok & Sandra Leuvekamp Holandsko
91  [2] Maurice Nijrolde & Cindy Nijrolde Holandsko
91  [2] Wesley Piket & Michelle Groenendal Holandsko
91  [2] Jeroen Sanders & Chantal Melet Holandsko
95  [1] Marc Alliot & Sophie Alliot Francie
95  [1] Richard Geelen & Susan Verbeet Holandsko
97  Michael Hameetman & Claudia Andeweg Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}