Results from Dutch Open 2003 - Amateur Rising Star Latin 14. listopadu 2003
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dutch Open 2003
Holandsko - Assen 13. listopadu 2003

Amateur Rising Star Latin 14. listopadu 2003

Finále

1  Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
2  Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusko
3  Mirco Risi & Ilenia Di Prete Itálie
4  Neil Jones & Nataliya Kravets Anglie
5  Marek Fiksa & Blanka Winiarska Polsko
6  Ryan Terry & Katerina Gontarenko Anglie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Švédsko
7  Stefano Santarelli & Francesca Palumbo Itálie
9  Igor Popov & Anna Kozyreva Rusko
10  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rusko
11  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
12  Stefano Oradei & Luisa Beliani Itálie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Michal Stukan & Izabela Janachowska Polsko
14  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Polsko
15  Giovanni Scandiffio & Eleonora Scandiffio Itálie
16  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litva
16  Rafal Piecyk & Kamila Drezno Polsko
16  Vitaly Popov & Irina Solovieva Rusko
19  Sergiy Georgiyev & Nadiya Bychkova Ukrajina
19  Gary Wright & Kate Walton Anglie
21  Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
22  Troels Bager & Maria Hvolby Dánsko
22  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
25  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Dánsko
26  Ivan Kosilov & Natalia Barantseva Rusko

2. kolo (top 42)

27  Abraham Martinez & Nuria Singla Španělsko
27  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
30  Vassili Merinov & Mariam Izmaylova Rusko
30  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dánsko
32  Ruben Rodriguez & Raquel Recasens Španělsko
33  Fabio Calicchia & Veronica Di Miceli Itálie
36  Rosario Privitera & Rosalia Lupica Itálie
38  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
38  Maxim Stadnik & Manuela Fath Německo
40  Igor Yaremenko & Nataliya Onischenko Ukrajina
41  Eudald Coll Reverte & Gisela Mollar Španělsko
42  Steffen Frederiksen & Henriette Lindberg Dánsko
43  Francis Lafreniere & Christine Thibault Kanada
44  Leonid Fedorenko & Kristina Kondratieva Rusko
45  Robin de Groot & Steffany van Vliet Holandsko
45  Marco Jansen & Marielle Kampert Holandsko
45  Michael Myroniuk & Mary-jane Beijer Holandsko

1. kolo (top 77)

48  Thomas Dubru & Kelly Smith Belgie
48  Ruben Monfrooy & Linda Simonis Holandsko
49  Remi Jansen & Esmiralda Bonne Holandsko
50  Steffen Bang-Möller & Charlotte Bang-möller Dánsko
51  Artem Lazarev & Katerina Zilkovska Ukrajina
52  Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norsko
53  Aleksei Ivasenko & Kateryna Kuznetsova Ukrajina
54  Dirk Thalheimer & Judith Vogeley Německo
55  Wim Hartjens & Yvonne Beset Holandsko
57  Micki Chow & Kimmie Sorensen Dánsko
58  Tiemen Heesbeen & Wendy Schmeltz Holandsko
58  Peter Rombouts & Kim Rombouts Holandsko
60  Tim Brooks & Lindsey Goldbury Anglie
60  Michal Milewski & Joanna Graczykowska Polsko
62  Martin Glerup & Mia Vad Dánsko
63  Esbern Suhler-Hansen & Katrine Bonde-hansen Dánsko
64  Martin Guldager & Charlotte Heise Dánsko
66  Thomas Fischer & Natalie Von Cieminski Německo
66  Jaap Van Dijk & Cindy Paulussen Holandsko
68  Ruud Moers & Ilona Braken Holandsko
68  Morten Schnedler-Jensen & Janne Vejlby Dánsko
68  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Holandsko
68  Jeffrey Van Meerkerk & Barbara Steyl Holandsko
73  Simon Andersen & Signe Hovmand Dánsko
73  Dominique Paineau & Lydie Ydier Francie
75  Jan De Roode & Claudia Korving Holandsko
76  Yvo Eussen & Kaatje De Werdt Holandsko
76  Martin Parnov Reichardt & Henriette Johansen Dánsko
78  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
78  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
78  Lenny Gouwerok & Ramona van Driessche Holandsko
78  Jeremy Jacquot & Blandine Jacquot Francie
78  Serge Ramos & Christelle Maure Francie
78  Vincent Villant & Marie-pierre Duomic Francie
78  Claudio Viscardi & Carolina Preziuso Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}