Results from Dutch Open 2000 - IDSF International Open Standard 11. listopadu 2000
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dutch Open 2000
Holandsko - Slagharen 11. listopadu 2000

IDSF International Open Standard 11. listopadu 2000

Finále

1  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglie
2  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Itálie
3  Mirco Selli & Marica Selli Itálie
4  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
5  Mirko D'agostino & Arianna D'amico Itálie
6  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Itálie
8  Luca Leoni & Francesca Ceccarini Itálie
9  Craig Draper & Irina Chuprakova Anglie
9  Davide Gozzi & Rubina Pennachoni Itálie
11  Dmitri Antoshin & Alla Kolobova Rusko
12  Stefano Soldati & Annalisa Longo Itálie

Čtvrtfinále

13  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
14  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finsko
14  Luca Tonello & Ekaterina Baroulina Rusko
16  Erminio Stefano & Luana Conte Itálie
17  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finsko
18  Lukasz Pawlak & Katarzyna Horodecka Polsko
19  Mika Honkanen & Satu Suomi Finsko
20  Rasmus Hougaard & Tania Kehlet Dánsko
21  Cristian Venosa & Genny Lombardi Itálie
22  Thomas Kagnes & Nadya Khamitskaya Norsko
23  Marcin Kalitowski & Agata Andrys Polsko
23  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva

3. kolo (top 48)

25  Alberto Valloni & Sonia Corbetta Itálie
26  Dennis Kruse & Mariska Van Der Roest Holandsko
26  Alessio Potenziani & Gioia Potenziani Itálie
28  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
28  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
28  Christian Strandberg & Mette Sorensen Dánsko
31  Valerio Caturelli & Liza Caturelli (aka Lazzeri) Itálie
31  Xander Jager & Yvette Jager Holandsko
31  Krzysztof Raczkiewicz & Marlena Koch Polsko
31  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
31  Lukasz Rogowski & Ewa Gajewska Polsko
31  Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
37  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Německo
38  Brian Redmond & Hayley Uwins Island
38  Tomaz Vratar & Vesna Soster Slovinsko
40  Stephan Olivieri & Karina Schembri Austrálie
41  Daniele Gallaro & Valentina Colantuono Itálie
42  Francesco Pepe & Assunta Viscione Itálie
43  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglie
43  Giuseppe Mauro & Antonella Mauro Itálie
43  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandsko
46  Chris Nugteren & Bianca Van Der Berkmortel Holandsko
47  Marco Congedo & Antonella Suglia Itálie
48  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko

2. kolo (top 86)

49  Kristian Andersen & Gitte Jensen Dánsko
49  Oleksii Ivanets & Paulina Obuchowska Polsko
49  Marcin Szuwarski & Katarzyna Kawalec Polsko
52  Kai Eggers & Astrid Lewrenz Německo
52  Kamil Szpindowski & Malgorzata Grzadka Polsko
54  Giovanni Aquila & Chiara Tasso Itálie
54  Ronald Jager & Jenny Sheeran Anglie
56  Dario De Gisi & Letizia Caprai Itálie
57  Boris Rohne & Madeleine Rohne (aka Epler) Německo
57  Simone Storti & Federica Mitrano Itálie
57  Jouni Uosukainen & Tiina Vaisanen Finsko
60  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polsko
61  Francesco Russo & Sandra Gelati Itálie
61  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Dánsko
63  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finsko
63  Piotr Sykson & Agnieszka Szawiel Polsko
63  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandsko
66  Paul Laroche & Clair Bihannic Francie
66  Slawomir Sochacki & Marzena Stachura Polsko
68  Bradley Adcock & Eve Taylor Skotsko
69  Dimitry Klerx & Natalie Mulders Holandsko
69  Richard Maessen & Jessica Lie Holandsko
69  Ivano Palamaro & Silvana Michelizzi Itálie
72  Joachim Dahlström & Stine Dalsgaard Dánsko
72  Pavel Fomin & Ksenia Kapralova Rusko
74  Robert Hoefnagel & Silke Hoefnagel Holandsko
74  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Polsko
74  Gianfranco Scardigno & Benedetta Anzalotta Itálie
77  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
78  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Německo
78  Arne Kraft & Karen Kraft Německo
80  Bruno Cerrone & Carla Cerrone Itálie
80  Pascal Van Lent & Angelique Senden Holandsko
80  Christian Vlaanderen & Petra Vlaanderen Holandsko
84  Przemyslaw Grzywniak & Julia Wilhelm Polsko
84  Giuseppe Lionetti & Francesca Lionetti Itálie
84  Esbern Suhler-Hansen & Catherina Wieth Dánsko
87  Thor Bitsch & Louise Thagesen Dánsko

1. kolo (top 112)

88  Remco De Jongh & Ilja Wansink Holandsko
89  Robert Kuiper & Joyce Kuiper Holandsko
91  Vincenzo Meti & Valentina Lafenta Itálie
92  Mark Alavoine & Nadege Blanchet Francie
92  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
92  Clive Uter & Katie Lee Anglie
95  Stefan Lang & Jasmin Riemel Německo
96  Alexander De Bruijne & Nancy Groenendal Holandsko
97  Frank Hofstede & Beja Hofstede Holandsko
97  Patrick Lu & Monica Lu Honkong
99  Albert Cornelisse & Cindy Uphoff Holandsko
99  Greg Ryan & Leanne Noble Anglie
101  Holger Wilts & Karina Heljen Německo
102  Rene Wolfert & Angela Wolfert (aka Plohnke) Německo
103  Timon Robin Frank & Susanne Ewald Německo
103  Mark Manders & Wendy Lasoe Holandsko
105  Maarten Bonte & Anouk Van Hoeven Holandsko
105  Tom Boumans & Ciska Baarda Holandsko
105  Peter Cornielje & Moniek Schreuder Holandsko
105  Jan De Roode & Claudia Korving Holandsko
105  Franck Lemarchand & Laetitia Blanchet Francie
105  Giovanni Mauro & Federica Di Bartolo Itálie
105  Erik Oortwijn & Karin Kars Holandsko
105  Ronny Ten Have & Anita Ten Have (aka Papiermole) Holandsko
105  Norbert Van Oosterhout & Nicolette Van Oosterhout Holandsko
105  Bart Wouters & Bianca De Vocht Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}