Results from Dutch Open 1998 - IDSF World Open Standard 14. listopadu 1998
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dutch Open 1998
Holandsko - Slagharen 14. listopadu 1998

IDSF World Open Standard 14. listopadu 1998

Finále

1  William Pino & Alessandra Bucciarelli Itálie
2  Michele Bonsignori & Monica Baldasseroni Itálie
3  Mirko Gozzoli & Alessia Betti Itálie
4  Roberto Villa & Michelle Barry Anglie
5  Jonathan Crossley & Kylie Jones Anglie
6  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alessandro Firmo & Michela Cerea Itálie
8  Brian Eriksen & Marianne Eihilt Dánsko
9  Linas Koreiva & Aira Bubnelyte Litva
9  Mirco Selli & Marica Selli Itálie
11  Rene Christensen & Camilla Egstrand Dánsko
12  Tomas Atkocevicius & Kym Johnson Austrálie

Čtvrtfinále

13  Michael Reilly & Valerie Hobden-reilly Anglie
14  Serguei Beleikov & Irina Lapteva Rusko
15  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
16  Luca Bognani & Anita Bognani (aka Imbertini) Itálie
17  Arturas Narbutas & Sandra Celkyte Litva
18  Fabian Bergelt & Sonja Freinstein Německo
19  Allan Frank & Pamela Frank Německo
19  Peep Vardja & Ave Vardja (aka Soomets) Estonsko
21  Erkki Aas & Siret Siilak Estonsko
22  Davide Gozzi & Mara Narduzzi Itálie
23  Vesa Anttila & Tuula Raukovaara Finsko
23  Roberto Giuliato & Ilenia Cacace Itálie
23  Martin Odstricil & Renata Odstricil Česká republika

3. kolo (top 48)

26  Bojan Fesel & Liljana Androvic Slovinsko
26  Stefano Placidi-Zaccarelli & Simona Magnanelli Itálie
26  Axel Rochowsky & Denise Mayes Anglie
29  Aleksi Seppanen & Sanna-marie Raisanen Finsko
30  Marcel Gebert & Lenka Gebert (aka Strakosova) Česká republika
30  Niko Kuznetsov & Petra Tomasovicova Slovensko
32  Stefano Fanasca & Michela Battisti Itálie
32  Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
32  Roberto Regnoli & Tania Berto Itálie
35  Francesco Paris & Erika Buzzoni Itálie
36  Zoran Plohl & Gordana Grandosek Slovinsko
36  Stefano Soldati & Annalisa Longo Itálie
36  Nicolai Tuure & Mette Steckhahn Dánsko
36  Girolamo Zaccaro & Tina Albanese Itálie
40  Tassilo Lax & Sabine Lax (aka Hoffman) Německo
41  Massimiliano Pilla & Marzia Bellucci Itálie
41  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
43  Joern Nicolaisen & Nina Wiggen Norsko
44  Davide Curzi & Cristina Ceccarelli Itálie
44  Enrico De Santis & Annalisa Guarda Itálie
44  Xander Jager & Yvette Jager Holandsko
47  Brian Greve & Stina Dons Dánsko
48  Marco Palladino & Tiziana Ielmini Itálie

2. kolo (top 95)

49  Dale Bennett & Vickie Jo Ringgaard Dánsko
50  Frank Radich & Susanne Holde Dánsko
51  Pavel Dvorak & Jitka Walischova Česká republika
51  Gianfranco Galeone & Loredana Manigrasso Itálie
51  Jesper Lindhardt & Benita Kidmose Dánsko
51  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Polsko
51  Tibor Varga & Ivana Bacikova Slovensko
51  Adam Walker & Helen Denton Holmes Anglie
58  Christian Krenthaller & Agnes Twaroch Rakousko
58  Morten Sell & Pernille Oddershede Dánsko
60  Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
60  Stephen Sysum & Katie Lagden Anglie
60  Gareth Taplin & Lisa Hammond Anglie
63  Nicola Bini & Laura Lunetta Itálie
63  Jack Super & Jacqueline Bernardus Holandsko
63  Marcus Weiss & Anja Schramm Německo
66  Alessandro Bauso & Denise Pasqualott Itálie
66  Jan Henrik Opsahl & Kathinka Faerli Norsko
66  Peter Wondra & Ingrid Eder Rakousko
69  Markus Zunker & Lotti Rost Švýcarsko
70  Grzegorz Fidurski & Bozena Puslecka Polsko
70  Tomasz Kaluzny & Dorota Kaluzna (aka okon) Polsko
72  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finsko
72  Morton Larsen & Stine Heerwagen Dánsko
72  Bernhard Winkler & Angelika Rom Rakousko
75  Alessandro Persichini & Alessandra Di Pasquale Itálie
77  Marius Davidonis & Jurgita Cesnavicitute Litva
77  Mauro Favaro & Laura Nuzzi Itálie
79  Mark Rudi & Christina Rudi Německo
80  Guido Röttges & Yve Niemeyer Německo
80  Anthony Van Egmond & Moniek Nieuwenburg Holandsko
82  Kai Are Eidheim & Inger Lise Huseboe Norsko
82  Bas Van Der Zanden & Leila Akcelik Holandsko
84  Matthias Köster & Alexandra Burghardt Německo
85  Soren Hougaard & Nanna Moller Dánsko
85  Aerjen Mooijweer & Monique Broekmeulen Holandsko
87  Michael Bartsch & Sandra Berny Německo
87  Dennis Kruse & Marion Kruse Holandsko
87  Thomas Poulsen & Vicki Thybo Dánsko
87  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Itálie
87  Oliver Soomets & Maria Otsa Estonsko
87  Isao Wolvekamp & Shirley Benton Holandsko
93  Tomas Gebert & Dominika Pysna Česká republika
93  Hans-Juergen Gross & Martina Gross (aka Gbur) Německo
93  Rene Loft & Michelle Abildtrup Anglie
96  Uros Kramar & Mojca Erbert Slovinsko
96  Allard Tetteroo & Marjolein Schwebke Holandsko

1. kolo (top 98)

98  Paul Hurley & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
98  Alexander Kreissl & Christina Auer Rakousko
100  Bartlomiej Szarzanowicz & Anna Schluter Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}