Results from DancefoRUm 2010 - IDSF International Open Latin 3. dubna 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DancefoRUm 2010
Rusko - Moscow 1. dubna 2010

IDSF International Open Latin 3. dubna 2010

Finále

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
2  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
3  Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Itálie
4  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
5  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Rusko
6  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [29] Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusko
8  [24] Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusko
9  [13] Aleksei Sizintsev & Galina Klyukovskaya Rusko
10  [8] Filipp Brykov & Olga Tarassova Rusko
10  [8] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
12  [6] Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
13  [2] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko

Čtvrtfinále

14  [20] Julien Couderc & Elodie Masson Francie
15  [19] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusko
15  [19] Artem Lazarev & Anastasia Podobedova Rusko
17  [18] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusko
18  [17] Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rusko
19  [16] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Rusko
20  [15] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusko
21  [14] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
22  [13] Stas Mikhailichenko & Anna Rychagova Rusko
23  [10] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
24  [7] Nikita Menschikov & Mariya Zimina Rusko
25  [5] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Rusko

4. kolo (top 50)

26  [26] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusko
26  [26] Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Rusko
28  [25] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Rusko
28  [25] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rusko
30  [24] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
30  [24] Maksim Gerasimov & Irina Konina Rusko
30  [24] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rusko
33  [23] Nikolai Elizariev & Olga Nikolajeva Rusko
33  [23] Mikhail Koptev & Darya Zakharova Rusko
33  [23] Oleg Vdovin & Mariya Raevskaya Rusko
36  [22] Evgeni Likhachev & Maria Levina Rusko
37  [21] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusko
38  [20] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Rusko
39  [19] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rusko
40  [18] Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
41  [15] Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Rusko
41  [15] George Eduard Sutu & Ludivine Brangbour Francie
43  [14] Ivan Smirnov & Tatyana Kosenko Rusko
44  [11] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rusko
45  [9] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusko
45  [9] Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Israel
47  [8] Ilya Malyshev & Darya Savanova Rusko
48  [5] Denis Nechaev & Mariya Shirshova Rusko
49  [4] Albert Sabirov & Margarita Belova Rusko
50  [3] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Rusko

3. kolo (top 95)

51  [30] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
51  [30] Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Rusko
53  [29] Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rusko
54  [28] Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusko
54  [28] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusko
56  [27] Aleksandr Savaskov & Viktoriya Eliseeva Rusko
57  [26] Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francie
57  [26] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusko
57  [26] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusko
60  [25] Egor Petrov & Kseniya Lukyanova Rusko
61  [24] Teddy Dechandon & Pryscillia Dardot Francie
61  [24] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusko
63  [23] Aleksander Leivikov & Alexandra Lyulikova Israel
64  [22] Robert Muller & Anna Romanowska Polsko
64  [22] Evgeniy Shekhovtsov & Natalia Usoltseva Rusko
66  [21] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko
67  [19] Aleksey Shabarshin & Arina Lelina Rusko
67  [19] Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
67  [19] Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukrajina
70  [18] Yan Shmidt & Marina Bisiuk Rusko
70  [18] Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Rusko
72  [17] Sergey Chebyshev & Kseniya Myasnikova Rusko
72  [17] Dmitriy Karnetskikh & Anastasiya Perchikova Rusko
72  [17] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
72  [17] Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Rusko
76  [15] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusko
77  [14] Yan Diordiev & Olga Shestakova Rusko
77  [14] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rusko
77  [14] Mikhail Kamarda & Valeriya Kachalko Kyrgyzstán
77  [14] Vladimir Shkural & Alevtina Malenina Rusko
81  [13] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Rusko
82  [12] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusko
82  [12] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Rusko
84  [11] Aleksandr Reva & Kseniya Popova Rusko
85  [9] Sergey Panchenko & Tatyana Lyashenko Rusko
86  [7] Zakhar Kamyshnikov & Darya Fomina Rusko
86  [7] Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusko
86  [7] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko
89  [6] Dmitriy Khusnutdinov & Yaroslava Satalkina Rusko
89  [6] Edgar Kokoev & Marina Kapishnikova Rusko
91  [5] Ilya Dementev & Darya Anurova Rusko
92  [4] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusko
92  [4] Eduard Akhunov & Arina Garankina Rusko
92  [4] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Rusko
95  [2] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Rusko

2. kolo (top 137)

96  [37] Mirsad Ibragimov & Daliya Ilyasova Rusko
97  [34] Artem Gusev & Anna Dragoman Rusko
97  [34] Ivan Malkov & Diana Filatova Rusko
97  [34] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rusko
97  [34] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusko
101  [33] Evgeniy Zavadskikh & Kristina Nikulina Rusko
102  [32] Konstantin Astafiev & Vladlena Khodyreva Rusko
102  [32] Aleksey Doronin & Diana Bykova Rusko
104  [31] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusko
104  [31] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Rusko
104  [31] Ilya Uscheko & Mariya Mazurak Rusko
107  [30] Denis Krivonogov & Julia Kharlamova Rusko
108  [28] Eduard Gatin & Yanina Akimova Rusko
108  [28] Pavel Shishov & Mariya Kiseleva Rusko
110  [27] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rusko
110  [27] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusko
110  [27] Evgeniy Yanchenko & Ekaterina Frolova Rusko
113  [26] Dmitriy Kapusta & Mariya Savushkina Rusko
113  [26] Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
113  [26] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rusko
116  [25] Artem Mikhaylov & Anna Buvina Rusko
116  [25] Daniil Yurov & Anastasiya Bogomolova Rusko
118  [24] Pavel Dobroserdov & Tatiana Dutchak Rusko
118  [24] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusko
120  [23] Aleksey Dolotov & Tatyana Chernik Rusko
120  [23] Roman Trotskiy & Karolina Usikova Rusko
122  [22] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Rusko
123  [21] Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Rusko
124  [20] Ivan Ponomarev & Anastasiya Smirnova Rusko
124  [20] Ilya Strijonok & Valentina Utlik Bělorusko
126  [19] Grigoriy Yagudaev & Nataliya Rakusova Rusko
127  [18] Sergej Krasnikov & Yulia Dragina Rusko
128  [15] Radmir Rafikov & Alla Kosolobova Rusko
129  [14] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rusko
129  [14] Bogdan Semyanovskiy & Tatyana Pivasheva Rusko
131  [12] Vladislav Gostev & Anna Volokhova Rusko
132  [11] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Rusko
133  [10] Rodion Fomin & Daria Belova Rusko
134  [8] Vyacheslav Chernyaev & Svetlana Kidyaeva Rusko
134  [8] Vasiliy Tyukhtin & Marina Ulyanova Rusko
136  [4] Mikhail Agrba & Darya Andrianova Rusko
137  [1] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusko

1. kolo (top 194)

138  [37] Mikhail Korchagov & Ekaterina Ovchinnikova Rusko
138  [37] Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rusko
140  [36] Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Rusko
140  [36] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusko
140  [36] Roman Gavrilin & Marina Solovieva Rusko
140  [36] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusko
144  [35] Ivan Shnygin & Mariya Zvezdova Rusko
144  [35] Konstantin Voronin & Svetlana Lyubutsina Rusko
146  [34] Alen Bogachev & Elena Borodina Rusko
146  [34] Anton Efremov & Ekaterina Belyaeva Rusko
148  [33] Artem Alekseev & Zinaida Khafizova Rusko
148  [33] Aleksey Bykov & Valeriya Nasonova Rusko
148  [33] Anton Shtabnov & Olga Semyenova Rusko
151  [31] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Rusko
151  [31] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Rusko
153  [30] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusko
154  [29] Aleksandr Babintsev & Anastasiya Ryzhkina Rusko
155  [27] Aleksandr Kulakov & Mariya Zirenko Rusko
155  [27] Aleksandr Merkulov & Dinara Bilyalova Rusko
155  [27] Anil Tulasi & Arina Oganesova Rusko
158  [26] Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Rusko
158  [26] Roman Mikin & Anastasiya Pashevich Rusko
158  [26] Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Rusko
158  [26] Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Rusko
158  [26] Ilya Zakharov & Varvara Zverochkina Rusko
163  [24] Sergey Koshkin & Anastasiya Goldina Rusko
164  [23] Aleksandr Lukyanov & Anastasiya Moskovko Rusko
165  [22] Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusko
165  [22] Maksim Panyushkin & Mariya Anurova Rusko
167  [21] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Rusko
168  [20] Ilya Bronitskiy & Tatyana Kotova Rusko
168  [20] Denis Grankin & Alisa Safonova Rusko
170  [19] Pavel Alekseev & Anna Romanova Rusko
170  [19] Iliya Krjuchkov & Natalya Finogenova Rusko
170  [19] Artem Sheroukhov & Elena Smagina Rusko
170  [19] Anton Yurko & Olga Efimova Rusko
174  [17] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Rusko
174  [17] Igor Davydov & Anastasiya Rybina Rusko
174  [17] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Rusko
177  [16] Dmitriy Markeev & Ekaterina Yakovenko Rusko
177  [16] Alexey Troshin & Anna Khomyakova Rusko
179  [15] Artem Antonenko & Yuliya Antonenko (aka Lopatchenko) Rusko
179  [15] Roman Orlovskiy & Elena Sabinina Rusko
181  [14] Stanislav Eremeev & Mariya Gribkova Rusko
181  [14] Vitaliy Gudkov & Anastasiya Afanaseva Rusko
181  [14] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Rusko
184  [8] Anton Karpov & Bella Biderman Rusko
184  [8] Aleksandr Sisekin & Varvara Pivavarova Rusko
186  [7] Dmitri Pakhomov & Elena Pakhomova Rusko
187  [6] Namig Kerimov & Maria Mineeva Rusko
187  [6] Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Rusko
189  [5] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Rusko
189  [5] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
191  [2] Vasiliy Drozdov & Tatyana Saveleva Rusko
191  [2] Anton Luchin & Darya Petrova Rusko
191  [2] Oleg Trifonov & Anastasia Anisimova Rusko
194  [1] Aleksandr Belugin & Evgeniya Gerasimchuk Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}