Results from Dance Masters 2011 - IDSF International Open Standard 16. dubna 2011
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dance Masters 2011
Rumunsko - Bucharest 16. dubna 2011

IDSF International Open Standard 16. dubna 2011

Finále

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
2  Evgeni Moshenin & Genny Favero Itálie
3  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
4  Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka Lotyšsko
5  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
6  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Paolo Campigotto & Alina Daniela Petre Rumunsko
7  Francesco Paris & Natalia Driker Israel
9  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
10  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
11  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
12  Marco Spadafora & Edvige Bilotti Itálie

Čtvrtfinále

13  Rares Laurentiu Soponar & Alice Alexandra Rusznyak Rumunsko
14  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Srbsko
15  Ion Postolache & Ioana Damsa Rumunsko
16  Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
17  Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Rumunsko
18  Florin Gherasim & Lorena Sturza Rumunsko
19  Zheko Zhekov & Ina Chokova Bulharsko
20  Stanimir Stoianov & Polina Kimova Bulharsko
21  Daniel Luca & Bianca Popa Rumunsko
22  Cristian Hariga & Noemi Elena Dragu Rumunsko
22  Florin Vlad & Nicole Denise Racovitan Rumunsko
24  Mihai Cristea & Anda Raducan Rumunsko

2. kolo (top 48)

25  Bogdan Suciu & Larisa Pop Rumunsko
26  Alexander Novac & Bianca Pavel Rumunsko
26  Razvan Simionescu & Carolina Tapoc Rumunsko
28  Alexandru Iagaru & Cristina Ghenciu Rumunsko
29  Andrei Irini & Andrea Vlad Rumunsko
30  Tudor Andrei Leonte & Elena Catalina Constantinescu Rumunsko
31  Sebastian Apostolescu & Maria Goslan Rumunsko
32  Antonio Stan & Arina Savu Rumunsko
33  Paul Costin & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
33  Liviu Imbuzan & Timeea Calomfirescu Rumunsko
35  Sergiu Bogdan Fericel & Ana-Maria Ioana Mocofan Rumunsko
36  Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Rumunsko
36  George Pop & Marina Madalina Mare Rumunsko
38  Catalin Mihu & Ruxandra Spirache Rumunsko
38  Sorin Simon & Florentina Constantinescu Rumunsko
40  Iulian Bratulescu & Andreea Ioana Ratiu Rumunsko
40  Andronache Andrei Ichim & Amalia Elena Ilasoaia Rumunsko
42  Iulian Dinca & Simona Ardalau Rumunsko
42  Cristian Grozea & Laura Isbasoiu Rumunsko
42  Andrei Marin & Alina Vranceanu Rumunsko
42  Cosmin Stefan Vasile & Mara Ioana Caslariu Rumunsko
46  Vlad Matei & Florina Onea Rumunsko
47  Rouslan Aliev & Yaroslava Sokolova Řecko
47  Octavian Georgescu & Diana Iordan Rumunsko

1. kolo (top 63)

49  Gabriel Taras & Diana Cotobei Rumunsko
50  Krasimir Ganchev & Elena Kirova Bulharsko
51  Daniel Kimovski & Nadejda Milenkova Makedonie
52  Andrei Alexandru Tiba & Roxana Zelenak Rumunsko
53  Victor Turcu & Uliana Niculita Rumunsko
54  Nicolae Bucur & Klara Zabikbaeva Rumunsko
55  Yoshihiro Katayama & Roxana Elena Maruta Rumunsko
55  Vlad Salahub & Brigitta Durugy Rumunsko
57  Alin Andreas Ciobotaru & Madalina Neagu Rumunsko
57  Ovidiu Mihai Ionel & Ioana Enescu Rumunsko
57  Alexandru Vasilescu & Iulia Eana Rumunsko
60  Marius Momocea & Suzana Bunescu Rumunsko
61  Daniel Golita & Alexandra Dascalu Rumunsko
61  Andrei Cosmin Iordan & Roxana Andrei Rumunsko
61  Dorinel Tomescu & Dina Pantea Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}