Results from Dance Masters 2010 - IDSF International Open Latin 14. března 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dance Masters 2010
Rumunsko - Bucharest 13. března 2010

IDSF International Open Latin 14. března 2010

Finále

1  Stanislav Nikolaev & Alexandra Nelyubina Rusko
2  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
3  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
4  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Rusko
5  Andrea De Angelis & Ulyana Fomenko Itálie
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [31] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
8  [27] Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldávie
8  [27] Vincenzo Mariniello & Sara Casini Itálie
10  [23] Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusko
11  [6] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
12  [5] Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
13  [1] Alexander Mordvintsev & Dina Akhmetgareeva Rusko

Čtvrtfinále

14  [25] Gustavo Viglio & Alessia Santo Itálie
15  [19] Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
16  [17] Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunsko
17  [15] Gyorgy Lehoczky & Anja Imamovic Bosna a Hercegovina
18  [14] Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turecko
19  [9] Valera Musuc & Nina Trautz Německo
19  [9] Mantas Vaskelis & Justina Dailidaite Litva
21  [8] Eric Damian & Greta Kisielewska Rumunsko
21  [8] Marko Paunovic & Ana Mijailovic Srbsko
23  [6] Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Rumunsko
24  [2] Konstantin Astafiev & Vladlena Khodyreva Rusko

2. kolo (top 48)

25  [33] Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
26  [27] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldávie
27  [26] Istvan Varga & Gabriela Pilic Croatia
28  [24] Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Rumunsko
28  [24] Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko
28  [24] Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
31  [20] David Riegler & Julia Jussel Německo
32  [18] Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
32  [18] Erhan Kus & Seda Arigul Turecko
34  [14] Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukrajina
35  [13] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
36  [10] Miroslav Randjelovic & Sonja Ilic Srbsko
36  [10] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
38  [9] Igori Gavrilenco & Ana Popescu Moldávie
38  [9] Valeriu Ursache & Tatiana Scheghiriova Moldávie
40  [7] Stefan Illies & Ioana Carp Rumunsko
40  [7] Jan Onder & Lucie Huncarova Česká republika
42  [6] Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
42  [6] Paul Adrian Moldovan & Cristina Maria Tatar Rumunsko
44  [4] Ignat Calasnic & Lada Goncharenko Moldávie
44  [4] Razvan Dinu & Valentina Iulia Dobrila Rumunsko
46  [3] Stas Olarescu & Irina Puica Ukrajina
47  [2] Serghei Goreanschii & Alina Grozea Moldávie
48  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunsko

1. kolo (top 91)

49  [24] Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Croatia
50  [22] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
50  [22] Nicolae Robert Dumitru & Beatrice Drogeanu Rumunsko
52  [19] Daniel Nechita & Maria Bultean Rumunsko
53  [18] Daniel Luca & Bianca Popa Rumunsko
54  [17] Nermin Kocan & Iris Brkic Bosna a Hercegovina
55  [16] Alexandru Dutcovici & Ana Maria Marin Rumunsko
56  [14] Milan Adamec & Hana Koprivova Česká republika
56  [14] Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunsko
58  [11] Velizar Georgiev & Mihaela Cernat Rumunsko
59  [10] Emil Daniel Leonte & Oana Patricia Rau Rumunsko
60  [8] Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Rumunsko
60  [8] Robert Andrei Stanciulescu & Georgiana Barbu Rumunsko
62  [5] Claudiu Cristian Iova & Stefana Beatrice Andreica Rumunsko
62  [5] Yatsek Yankov & Miglena Spasova Bulharsko
62  [5] Yordan Yosifov & Iva Petrova Bulharsko
65  [4] Nikolay Georgiev & Valeriya Nikolova Bulharsko
66  [3] Stefan Liviu Dumitru & Teodora Dragus Rumunsko
66  [3] Catalin Safta & Timeea Calomfirescu Rumunsko
66  [3] Paul Stanescu & Alla Pihut Rumunsko
69  [2] Mihai Aurelian Gavrilescu & Cristina Ana-Maria Danu Rumunsko
70  [1] Evaggelos Cholevas & Iliana Iliadou Řecko
70  [1] Alin Andreas Ciobotaru & Madalina Neagu Rumunsko
70  [1] Paul Costin & Stefania Niculescu Rumunsko
70  [1] Andrei Iancu & Nancy Tataru Rumunsko
70  [1] Stan Lucian & Corina Petrescu Rumunsko
70  [1] Andrei Marin & Alina Vranceanu Rumunsko
70  [1] Andi Miu & Doinita Musca Rumunsko
70  [1] Catalin Mihai Radulescu & Alexandra Paunescu Rumunsko
70  [1] Dragos Aurel Rauta & Larisa Alexandra Nicolae Rumunsko
70  [1] Deivid Tzvetkov & Yoanna Ivanova Bulharsko
80  Vald Andresan & Andreea Ioana Ratiu Rumunsko
80  Iulian Bratulescu & Ioana Martina Vrinceanu Rumunsko
80  George Adrian Dinu & Diana Anghelescu Rumunsko
80  Codrin Constantin Fuioaga & Teodora Velicu Rumunsko
80  Liviu Imbuzan & Rodica Cioaca Rumunsko
80  Andrei Iordan & Roxana Iordan Rumunsko
80  Alexandru Marian Milea & Andreea Cristina Brostiuc Rumunsko
80  Bogdan Florin Raducanu & Catalina Pista Rumunsko
80  Stefan Rebeja & Alexandra Gurguiatu Rumunsko
80  Razvan Socol & Bianca Socol Rumunsko
80  George Tudose & Adina Maria Brostiuc Rumunsko
80  Alexandru Vasilescu & Iulia Eana Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}