Results from Dance Masters 2008 - IDSF International Open Latin 16. března 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dance Masters 2008
Rumunsko - Bucharest 15. března 2008

IDSF International Open Latin 16. března 2008

Finále

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
2  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rusko
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldávie
4  Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
5  Stefano Oradei & Michela Rossi Itálie
6  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulharsko
8  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukrajina
9  Paul Voicu & Saray Gomez Rumunsko
10  Istvan Varga & Gabriela Pilic Croatia
11  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukrajina
12  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Česká republika
13  Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
15  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
16  Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumunsko
17  Marko Paunovic & Ana Mijailovic Srbsko
18  Artem Lazarev & Liene Liepa Lotyšsko
19  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Bělorusko
20  Dmytro Samoylov & Lyudmila Petrova Ukrajina
21  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
22  Alexandru Ion & Natalia Ivanova Rumunsko
23  Alexandr Hudorozhtsov & Ecaterina Mantaluta Moldávie
24  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Maďarsko
25  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunsko

2. kolo (top 48)

26  Mario Cecinati & Amalia Genchi Itálie
26  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
28  Zsombor Balázs & Nikoletta Németh Maďarsko
28  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turecko
30  Roman Zedan & Catalina Filip Rumunsko
31  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko
31  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusko
33  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajina
34  Alberto Tridente & Katarina Stumpfova Slovensko
35  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunsko
36  Genadi Petkov & Vanina Ilieva Bulharsko
37  Mihai Dima & Ana-Maria Dinu Nedelea Rumunsko
38  Andrei Hinta & Anca Borcan Rumunsko
39  Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldávie
39  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunsko
39  Andrei Mangra & Ioana Diana Degau Rumunsko
39  Nemanja Prazic & Aleka Sarikas Srbsko
43  Daniel-alin Gheorghiu & Alexandra Paraschiv Rumunsko
44  Vasile Razvan Dinu & Madalina Ionescu Rumunsko
45  Ionut Gatea & Andreea Bortea Rumunsko
45  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Rumunsko
45  Alin Tudorie & Andreea Ramona Manolache Rumunsko
48  Danut-gabriel Tepuru & Silvia Bujor Rumunsko

1. kolo (top 96)

49  Cristian Marcel Tomsa & Andreea Diana Suciu Rumunsko
50  Georgi Naidenov & Yuliya Prokopenko Bulharsko
51  Codrin Constantin Fuioaga & Denis Herscu Moldávie
52  Christian Eichler & Michaela Fries Rakousko
53  Bogdan Boie & Gratiela Terlai Rumunsko
53  Aleksandar Dokulevski & Elena Dobrikova Bulharsko
53  Daniel Nechita & Valentina Dobrila Rumunsko
56  Calin Florin Bochis & Diana Annamaria Groza Rumunsko
56  Vladimir Labunet & Nadejda Andronachii Moldávie
56  Viktor Perieteanu & Mara Pintilie Rumunsko
59  Liviu Dene & Beatrice Andreea Balasa Rumunsko
59  Plamen Penchev & Galina Veleva Bulharsko
61  George Marincas & Anita Berecz Rumunsko
62  Stefan Petrov & Ioanna Gatsina Bulharsko
63  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukrajina
64  Silviu Gheorghita Cojocariu & Alexandra Lutic Rumunsko
64  Valentin Papaghiuc & Casandra Popplestone (aka Stelea) Rumunsko
66  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slovensko
66  Dragos Aurel Rauta & Larisa Alexandra Nicolae Rumunsko
68  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Rumunsko
69  Daniel Luca & Bianca Popa Rumunsko
70  Krasimir Dimitrov & Tsveta Atanasova Bulharsko
70  Martin Ianchev & Asia Katsarska Bulharsko
70  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Rumunsko
73  Nicolae Robert Dumitru & Alexandra Madalina Maldaeanu Rumunsko
73  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Croatia
73  Vasilii Popa & Xenia Petrova Moldávie
73  Alexandru Stoica & Catrinel Dima Rumunsko
73  Radu Andrei Vingarzan & Maria Popescu Rumunsko
78  Alexandru Necula & Andrea Liana Dragulin Rumunsko
79  Andi Lucian Miu & Teodora Doina Musca Rumunsko
79  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie
79  Oleksandr Voskoboynik & Zoya Piven Ukrajina
82  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunsko
82  Nikolay Ignatov & Petya Kangalova Bulharsko
82  Dan Voicu & Monica Ioana Dumitrescu Rumunsko
85  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
85  Dan Frumusanu & Laura Nicolae Rumunsko
85  Fabian Frumusescu & Andreea Mutu Rumunsko
85  Serghei Gherman & Bourla Vasiliki Řecko
85  Sergiu Maruster & Andreea Milena Stoianovici Rumunsko
85  Igor Motpan & Marina Pinzaru Moldávie
85  Daniel Vasile Nutu & Raluca Iuliana Paiu Rumunsko
85  Costin Emilian Petre & Arina Urziceanu Rumunsko
85  Catalin Mihai Radulescu & Alexandra Paunescu Rumunsko
85  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
85  Georgi Tsanev & Valeriya Nikolova Bulharsko
85  Yordan Yosifov & Iva Petrova Bulharsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}