Results from Dance Masters 2007 - IDSF International Open Standard 17. března 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Dance Masters 2007
Rumunsko - Bucharest 17. března 2007

IDSF International Open Standard 17. března 2007

Finále

1  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
3  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
4  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
5  Denis Kutepov & Aiste Stragyte Litva
6  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
7  Rares Cojoc & Katarzyna Kapral Rumunsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
9  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusko
10  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
10  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
12  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko

Čtvrtfinále

13  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukrajina
14  Vladislav Ivanovich & Olga Tribushevskaja Bělorusko
15  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rusko
16  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
17  Paolo Campigotto & Emilia Oprea Rumunsko
18  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litva
19  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
20  Valeriy Katsyr & Alexandra Parau Rumunsko
21  Ciprian Diaconu & Alina Daniela Petre Rumunsko
21  Marius Andrei Hiruta & Corina Rusu Rumunsko
21  Simeon Timov & Dimitra Nikiforova Bulharsko
24  Andrei Scrab & Ivona Elena Curca Rumunsko

2. kolo (top 48)

25  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunsko
26  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulharsko
27  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
28  Marin Balta & Alina Vorobiova Moldávie
28  Vladimir Capcelea & Tatiana Pintea Moldávie
30  Andrei Voinea & Raluca Voinea Rumunsko
31  Cristian Gelepu & Beatrice Balasz Rumunsko
32  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie
32  Vladimir Labunet & Ecaterina Petrova Moldávie
32  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunsko
35  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldávie
36  Gabriel Nedea & Ana Maria Dima Rumunsko
37  Zhivko Ivanov & Dorina Mitkova Stoianova Bulharsko
37  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
39  Mihai Cristea & Mara Pintilie Rumunsko
39  Daniel Radu & Lavinia Georgiana Malan Rumunsko
41  Andi Gabriel Cruceru & Alexandra Bucur Rumunsko
41  Mihai Dima & Catalina Filip Rumunsko
41  Kyrylo Kapustinskyy & Alexandra Keijzer Ukrajina
41  Silviu Adrian Nedelcu & Nicoleta Margalina Rumunsko
41  Daniel Petre & Carmen Andra Trasnea Rumunsko
41  Marcel Rauta & Alina Petrisan Rumunsko
41  Razvan Simionescu & Anda Raducan Rumunsko
41  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunsko

1. kolo (top 66)

49  Virgil Boros & Alexandra Barna Rumunsko
50  Radu Andrei Vingarzan & Maria Popescu Rumunsko
51  Bogdan Ianosi & Diana Neicu Rumunsko
52  Alexandru Dan Papaianopol & Ioana Raluca Popa Rumunsko
53  Dan Mihail Luca & Laura Popa Rumunsko
54  Serban Patrick Rotaru & Daniela Maria Apatiei Rumunsko
55  Sebastian Apostolescu & Valeria Gogut Rumunsko
55  Nicolae Bucur & Florentina Constantinescu Rumunsko
55  Bela Makkai & Aura Moldovan Rumunsko
58  Andrei Mihai Dragos & Ana Maria Sava Rumunsko
58  Florin Gherasim & Adeline Andronic Rumunsko
60  Bogdan Chirodea & Patricia Ene Rumunsko
61  Adrian Mircea Florea & Timea Szakacs Rumunsko
62  Lorand Ilyes & Carmen Maries Vaida Rumunsko
62  Marius Momocea & Suzana Bunescu Rumunsko
64  Vlad Chirila & Elena Dragomirescu Rumunsko
64  Bogdan Hrusca & Oana Rotariu Rumunsko
66  Razvan Gabriel Pana & Raluca Mihaela Pana Rumunsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}