Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Youth B3 Latin 29. května 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceSport Grand Prix Rimini
Itálie - Rimini 27. května 2010

Italian Youth B3 Latin 29. května 2010

Finále

1  Filippo Palmieri & Denise Simonetti Itálie
2  Leandro De Rossi & Silvia Minicillo Itálie
3  Marco Baratto & Denise Tocchini Itálie
4  Samuele Anichini & Deborah Giannini Itálie
5  Nicola Di Nardo & Marika Caporale Itálie
6  Lorenzo Avanzato & Viviana Avanzato Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Michele Palumbo & Donatella Palumbo Itálie
8  Michelangelo Milazzo & Giulia Vizzini Itálie
8  Paolo Soloperto & Erica Piacenti Itálie
10  Daniele Mastromonaco & Elena Agostino Itálie
11  Alex Zuccaccia & Martina Pergolesi Itálie
12  Giovanni Zambuto & Francesca Brocato Itálie

Čtvrtfinále

13  Simone La Bella & Antonella Calamara Itálie
14  Mattia Bielli & Delice Scardamaglia Itálie
14  Alex Calderone & Elisa Calderone Itálie
16  Nicola Lavarini & Martina Frassine Itálie
17  Gianmarco Chilelli & Francesca Caponera Itálie
17  Elia Marzocchi & Martina Cavallo Itálie
19  Mattia Guarino & Caterina Cogorni Itálie
19  Stefano Santoro & Giuliana Niro Itálie
21  Carlo Ielpo & Claudia La Greca Itálie
21  Raffaele Scrofani & Miriam Robusti Itálie
23  Gianni De Lucia & Ylenia Tutolo Itálie
24  Costantino Porumb & Irina Stradiotto Itálie
25  Sossio Capassio & Ilenia Mascilongo Itálie

2. kolo (top 36)

26  Simone Giraldi & Serena Giraldi Itálie
27  Vincenzo D'antuono & Veronica Giovagnoli Itálie
27  Antonio Fratino & Miriam Domenichini Itálie
27  Rosario Maltese & Debora Covato Itálie
27  Elia Parrini & Camilla Signorini Itálie
31  Fabrizio Solarino & Francesca Impellizzeri Itálie
32  Andrea Gazzola & Viviana Galli Itálie
32  Alex Zavarise & Nicole Furlanetto Itálie
34  Nicola Ceccarelli & Laura Spallaccia Itálie
35  Rocco Mondelli & Miria Loconte Itálie
36  Carmelo Falbo & Fabiana Fasci Itálie

1. kolo (top 53)

37  Giacomo Bizzocchi & Alessia Ducci Itálie
37  Matteo Gigliotti & Marta Salomone Itálie
37  Salvatore Riera & Federica Indelicato Itálie
40  Andrea Di Cesare & Eleonora Grelli Itálie
40  Simone Santini & Serena Santini Itálie
42  Andrea Arcangeletti & Debora Donnini Itálie
42  Davide Magnaricotte & Selene Zucconi Itálie
42  Gabriele Ordazzo & Ilaria Coppo Itálie
45  Pietro Olioso & Serena Darra Itálie
45  Michele Prisco & Jasmine Moauro Itálie
47  Lorenzo Gozzi & Giulia Perna Itálie
48  Tiago Baldassarri & Giulia Ciliani Itálie
48  Simone Guida & Francesca Comes Itálie
48  Andrea Vacca & Irene Curci Itálie
51  Francesco Bertini & Giuditta Dominici Itálie
51  Michele Cioffi & Ilaria Coronetta Itálie
53  Gianluca Molinaro & Chiara Lucarini Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}