Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Youth A Latin 29. května 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceSport Grand Prix Rimini
Itálie - Rimini 27. května 2010

Italian Youth A Latin 29. května 2010

Finále

1  Francesco Esposito & Maria Costante Itálie
2  Alessio Daidone & Ilenia Pia Mancuso Itálie
3  Carmelo Foresti & Maria Cristina Foresti Itálie
4  Nicolo Galanti & Flavia Calcioli Itálie
5  Giuseppe Mastandrea & Federica Picerno Itálie
6  Nicola Gentilucci & Greta Urbinati Itálie
7  Stefano Mendolia & Sonia Panarello Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Lorenzo Tellini & Rebecca Gabrielli Itálie
9  Marco Balboni & Elena Federici Itálie
10  Giovanni Panasiti & Samantha Benedetti Itálie
11  Vincenzo Battaglia & Martina Spataro Itálie
11  Nicola Moi & Elisa Schiatti Itálie
13  Raimondo Manzella & Sabrina Lo Iacono Itálie
13  Gianmarco Rossi & Federica Trevisi Itálie

Čtvrtfinále

15  Nicolo Barbizi & Valentina Sopranzi Itálie
16  Gabriele Cuccu & Giulia Le Rose Itálie
17  Alessio Cacciatori & Veronica Cacciatori Itálie
17  Francesco Montagnese & Renee Cellucci Itálie
19  Federico Maccioni & Manuela Benedetti Itálie
20  Roberto Carano & Valentina Ricco Itálie
21  Francesco Grazia & Giulia Finessi Itálie
21  Mattia Palumbo & Morena Macaluso Itálie
23  Vairo Aiuti & Giulia Longetti Itálie
23  Luca Bondielli & Ylenia Venturi Itálie
23  Andrea Pacelli & Miriana Quinto Itálie
23  Mattia Rolla & Margherita Pellettieri Itálie

2. kolo (top 37)

27  Manuel Fabi & Elisa De Belardini Itálie
28  Eros Luzzardi & Gabriella Brillante Itálie
29  Andrea Bolzoni & Glenda Perdoncin Itálie
29  Vincenzo Cucuzza & Concetta Marabello Itálie
29  Giovanni Gentile & Eleonora Grazia Itálie
32  Samuele Scomparin & Martina Zuccarello Itálie
32  Domenico Visconti & Sara Turrini Itálie
34  Elia Fortunato & Martina Pallucci Itálie
35  Andrea Vighi & Alice Mingozzi Itálie
36  Giuseppe De Santis & Raffaella De Santis Itálie
37  Davide Baratella & Federica Brezzo Itálie

1. kolo (top 48)

38  Danilo Iaquaniello & Giusy Tiene Itálie
39  David Trinari & Arianna Nobilini Itálie
40  Gheorghe Racovita & Eliza Dan Itálie
41  Aniello Coppola & Antonietta Sibona Itálie
41  Andrea Trifici & Giulia Vecchi Itálie
43  Diego Simonelli & Anna Simonelli Itálie
44  Alessandro Pulinas & Vittoria Sanna Itálie
45  Andrea Brocchin & Francesca Zucco Itálie
45  Enrico Tiribelli & Simona Tiribelli Itálie
47  Esteban Santini & Giada Verdolini Itálie
48  Enrico Mondo & Ylenia La Spisa Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}