Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Junior II B3 Standard 2. června 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceSport Grand Prix Rimini
Itálie - Rimini 27. května 2010

Italian Junior II B3 Standard 2. června 2010

Finále

1  Francesco Bevilacqua & Francesca Beretta Itálie
2  Riccardo Gambalonga & Beatrice Cazzola Itálie
3  Nicholas Belletti & Sara Delaide Itálie
4  Enrico Carapezza & Martina Pauluzzo Itálie
5  Riccardo Calvelli & Francesca Gorini Itálie
6  Luca Luisi & Margherita Santini Itálie
7  Luigi Mondelli & Immacolata Monaco Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Antonio Redavid & Michela D'Emilia Itálie
9  Mirco Cinquini & Michela Adami Itálie
10  Antonino Gurrera & Maria Grazia Guida Itálie
11  Cosimo Bartalesi & Chiara Angelini Itálie
11  Andrea Cardone & Federica D'Orazi Itálie
11  Alessio Rocci & Greta Iezzi Itálie

Čtvrtfinále

14  Giuseppe Delli Carri & Federica Lopopolo Itálie
14  Luciano De Fazio & Letizia Mariano Itálie
14  Simone Galati & Iris Toro Itálie
17  Renato Brozzu & Valentina Avagliano Itálie
17  Dimitri Mattia & Silvia Michelozzi Itálie
17  Giuseppe Telleri & Maria Alleruzzo Itálie
20  Matteo Conti & Felici Elisa Pipponzi Itálie
20  Giuseppe Mangano & Serena Oteri Itálie
22  Michael Bavoni & Desiree Bavoni Itálie
22  Daniele Beraldo & Chiara Bottos Itálie
24  Giacomo Morsello & Jessica Pisciotta Itálie

2. kolo (top 37)

25  Andrea Arzilli & Letizia Scarabattoli Itálie
25  Gaetano Nicotra & Simona Scuderi Itálie
27  Alessandro Caron & Giulia Giacoppo Itálie
27  Fabio Isabella & Desy De Fazio Itálie
27  Mattia Nardoni & Arianna Ermini Itálie
30  Mirco Trevisan & Chiara Vivian Itálie
31  Giacomo Pagnini & Marta Rosellini Itálie
31  Alessandro Vitanza & Tindara Papa Itálie
33  Roberto Bernardi & Irene Gugel Itálie
34  Antonio Greco & Irene Terranova Itálie
34  Francesco Rigoni & Arianna Rigon Itálie
34  Alessandro Di Sessa & Lara Occhipinti Itálie
37  Antonio Perri & Chiara Taormina Itálie

1. kolo (top 47)

38  Moreno Pascucci & Laura Sestili Itálie
39  Andrea Vaira & Elena Bertola Itálie
40  Luigi Basile & Anna De Astis Itálie
40  Federico Bucchioni & Jessica Sartini Itálie
42  Francesco Ruscio & Siria Remia Itálie
43  Claudio Casano & Caterina Marchese Itálie
44  Mirko Botto & Francesca Abbriata Itálie
44  Davide Moschetta & Sara Ragogna Itálie
44  Emanuele Sanchini & Giorgia Crocioni Itálie
47  Damiano Scarciotti & Gioia Giovanatti Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}