Results from DanceSport Grand Prix Rimini - Italian Adult A2 Standard 28. května 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceSport Grand Prix Rimini
Itálie - Rimini 27. května 2010

Italian Adult A2 Standard 28. května 2010

Finále

1  Marco Rescigno & Jenny Cecchinelli Itálie
2  Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Itálie
3  Oleh Sokyrka & Giorgia Formisano Itálie
4  Fabrizio Talienti & Giorgia Tarquinio Itálie
5  Mauro Di Stefano & Noemi Biamonte Itálie
6  Michel Carlini & Manola Vergari Itálie
7  Alfredo Di Cresce & Angela Marigliano Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Federico Pani & Martina Virzi Itálie
9  Simone Businaro & Giulia Galusi Itálie
9  Manuel Fogliani & Sara Morelli Itálie
11  Germano D'alessandro & Gerardina Petrizio Itálie
11  Eustachio Grieco & Maria Luisa Filpo Itálie
13  Davide Meroni & Luana Delle Donne Itálie

Čtvrtfinále

14  Fabio Ordinelli & Alessandra Ordinelli Itálie
15  Patrizio Pirola & Carola Terraneo Itálie
16  Luca Nuti & Deborah Berrnarducci Itálie
16  Alberto Papini & Serena Gori Itálie
18  Andrea De Marco & Debora Zecca Itálie
19  Simone Camilletti & Anna Finaurini Itálie
19  Matteo Cotugno & Anna Dileo Itálie
21  Cristiano Salerno & Nadia Famoso Itálie
22  Andrea Di Cunto & Loredana Giordano Itálie
22  Nicola Galvagno & Michela Galvagno Itálie
24  Daniele Nardone & Cristina Nardone Itálie
25  Pio Taddei & Giorgia Danesi Itálie
26  Domenico Gaudio & Marianna Mendicino Itálie

2. kolo (top 49)

27  Alessandro Mazzotta & Giulia Scimia Itálie
28  Rosario Villirillo & Caterina Luchetta Mattace Itálie
29  Pierfrancesco Marano & Anna Maria Leo Itálie
29  Cristian Menichetti & Mary Menichetti Itálie
31  Rudy Milani & Ilaria Bergamo Itálie
32  Mirko Ferlanti & Selenia Altieri Itálie
33  Simone Santini & Federica Della Maestra Itálie
34  Alessandro Bucca & Maria Chiara Sofia Itálie
34  Saverio Carbone & Federica Scappatura Itálie
34  Remo Grande & Lorenza Vernamonte Itálie
37  Guiseppe Massimilla & Alice Turbini Itálie
38  Adriano Cervellino & Rossana Avigliano Itálie
38  Simone Fani & Giulia Fani Itálie
38  Giovanni Di Mare & Giulia Russo Itálie
38  Denis Quaiato & Amanda Tomasi Itálie
42  Alberto del Medico & Giada Cragnolini Itálie
42  Alex Della Martera & Elisabetta Sabbatini Itálie
42  Fabrizio Occidente & Tania Cantiani Itálie
42  Fabio Pasquettin & Sabrina Scionti Itálie
46  Diego Boscolo & Sara Maramani Itálie
47  Alessandro Sasso & Laura Pediconi Itálie
48  Marco Ortu & Patrizia Casti Itálie
49  Giovanni Damiano & Annamaria Germinario Itálie

1. kolo (top 64)

50  Antonio Carparella & Giorgia D'agostino Itálie
52  Marco Cilli & Angela Sfregola Itálie
52  Alberto D'elia & Giorgia Gubitoso Itálie
54  Francesco Alberti & Pamela Gullo Itálie
54  Nicola Nelli & Eleonora Rugi Itálie
56  Stefano Crivellaro & Milena Moauro Itálie
57  Giuseppe Aiutino & Veronica Inzerrillo Itálie
57  Fabio Bossi & Valeria Curci Itálie
57  Valter Litta & Claudia Bevilacqua Itálie
60  Carmelo Buemi & Stella Cagigi Itálie
60  Fabio Malacrida & Mara Salvadore Itálie
62  Alessandro Agolini & Manuela Bove Itálie
63  Fabrizio Nuccilli & Giulia Nuccilli Itálie
64  Roberto Gentile & Eleonora Di Malta Itálie
64  Mauro Raffo & Lucia Tongiani Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}