Results from DanceSport Cup 2013 - WDSF World Open Latin 13. ledna 2013
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

DanceSport Cup 2013
Španělsko - Madrid 11. ledna 2013

WDSF World Open Latin 13. ledna 2013

Finále

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusko
3  Andrea De Angelis & Frederikke Flyvbjerg Norgaard Dánsko
4  Stanislav Nikolaev & Elena Zuzukina Rusko
5  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
6  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
8  Roman Ciflicli & Mirona Toncean Gliga Rumunsko
9  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko
9  Gorka Marquez & Irene Martin Španělsko
11  Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rusko
12  Michael Puglisi & Rosaria La Rosa Itálie

Čtvrtfinále

13  Domenico Palmisano & Maria Birosova Slovensko
14  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israel
15  Sea Jin Jang & Hye In Lee Korea (Jižní)
16  Alfonso Tarallo & Maria Antonietta Marotta Itálie
17  Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
18  Aleksandr Nabiullin & Barbara Ribeiro Portugalsko
19  Malthe Brinch Rohde & Sandra Sorensen Dánsko
19  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Rusko
21  Denys Popov & Darya Ryzhonina Rusko
22  Alessandro Napoli & Giulia Poggipolini Itálie
22  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
24  Igor Sannikov & Anna Anakina Rusko

2. kolo (top 48)

25  Konstantin Astafiev & Viktoria Dincheva Bulharsko
26  Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
26  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
28  Dimitri Serre & Sandra Gomez Francie
29  Stas Olarescu & Elena Duicu Rumunsko
30  Javier Fernandez Valino & Telma Rut Sigurdardottir Island
31  Eduardo Morante & Fatima Cervantes Španělsko
32  Renato Bras & Adriana Bras Portugalsko
33  Anton Puzravin & Ala Karpenko Litva
34  Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
35  Vladimir Martianov & Maria Azimov Israel
35  Csaba Toth & Valentina Dobrila Rumunsko
37  Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalsko
38  Jason Cicard & Irina Kalinina Francie
38  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalsko
38  Alejandro Jimenez Garabaya & Paula Braojos Španělsko
41  David Kogan & Valeria Dan Israel
41  Alexander Mikailov & Valeria Sirbu Španělsko
41  Miquel Serrano & Raquel Diaz Španělsko
44  Pierre-Henri Larcher & Cassandre Cauvenberg Francie
45  Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Bělorusko
45  Joni Ihanus & Kathrine Barck Finsko
45  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusko
45  Maurizio Serra & Zivile Vasiliauskaite Itálie

1. kolo (top 69)

49  Fran Ribes Perez & Inma Rives Španělsko
50  Jonathan Juez & Jennifer Juez Padilla Španělsko
51  Rui Romao & Miriam Chaparro Portugalsko
52  Antony Impellizzeri & Sharon Arena Itálie
53  Szilárd Erdélyi & Anna Pollák Maďarsko
54  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francie
55  Alejandro Garcia Garcia & Nerea Elices Španělsko
56  Jordan Mouillerac & Alexia Villemagne Francie
57  Alberto Soto & Laura Anton Španělsko
58  Biel Escalas & Yolanda Hornos Španělsko
59  Jose Manuel Fernandez & Anastasiya Zhitova Španělsko
60  Youri Topolnitski & Licia Rizzo Francie
61  Philippe Berne & Flore Merlier Francie
62  Julio Garcia Serrano & Ana Garcia Serrano Španělsko
63  Israel Diez & Gema Maria Španělsko
63  Albert Fuentes Martinez & Laia Ubach Španělsko
63  Jose Juan Gallardo & Clara Mora Gimeno Španělsko
63  Eneko Garcia & Namikari Sierra Španělsko
63  Claudio Ignoto & Valentina Angius Itálie
63  Mario Lopez Moraleda & Sofia Sanchez Garrido Španělsko
63  Juan Puerto Barcelo & Marina Fernandez Španělsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}