Results from Czech Standard Championship - Amateur Standard 21. února 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Czech Standard Championship
Česká republika - Praha 21. února 2009

Amateur Standard 21. února 2009

Finále

1  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
2  Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
3  Petr Zabystrzan & Monika Mihalikova Česká republika
4  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
5  Szymon Bozek & Michaela Riedlova Česká republika
6  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Česká republika
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  David Vejchar & Veronika Hanuskova Česká republika
8  Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
9  Jindrich Cincura & Iva Langerova Česká republika
9  Michal Necpal & Tereza Bufkova Česká republika
11  Michal Drha & Klara Zamecnikova Česká republika
12  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika

Čtvrtfinále

13  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Česká republika
14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Česká republika
15  Miroslav Hyza & Kristyna Hudeova Česká republika
16  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
17  David Vorac & Simona Pivovarnikova Česká republika
18  Pavel Vitosek & Veronika Mensikova Česká republika
19  Marek Haris & Simona Cechova Česká republika
19  Nikita Kolomeets & Linda Boskova Česká republika
21  Vaclav Melc & Marika Kasalova Česká republika
22  Jiri Koci & Dominika Kocova Česká republika
23  Jan Kohout & Johanka Pruzincova Česká republika
24  Milan Sedlar & Sarka Hesova Česká republika

2. kolo (top 36)

25  Ludek Horeni & Veronika Volkova Česká republika
26  Robin Ondracek & Kristyna Coufalova Česká republika
27  Adam Jendrulek & Alena Stareckova Česká republika
28  Petr Pohlodek & Michaela Konecna Česká republika
29  Jan Herodek & Alena Cecatková Česká republika
30  Tomas Kloucek & Kamila Kratochvilova Česká republika
31  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Česká republika
31  Tomas Pridal & Gabriela Horinkova Česká republika
33  David Karas & Katerina Pelcova Česká republika
34  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Česká republika
35  Tomas Rynes & Jana Batovska Česká republika
36  Jan Pelichovsky & Tereza Jinochova Česká republika

1. kolo (top 50)

37  Jiri Liska & Mirka Navrátilová Česká republika
38  Martin Oulický & Irena Zizkova Česká republika
39  Jakub Skopal & Zuzana Rechova Česká republika
40  Tomas Dvorsky & Katerina Skybova Česká republika
40  Zdenek Soukup & Kristina Malkova Česká republika
42  Matej Kutalek & Monika Bartosova Česká republika
43  Martin Bilek & Michaela Serlova Česká republika
44  Dalibor Benes & Helena Haskova Česká republika
45  Jiri Marek & Pavlina Richterova Česká republika
46  Pavlo Sherin & Maryna Kovalenko Česká republika
47  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Česká republika
48  Petr Plsek & Eva Novotna Česká republika
49  Libor Zdaril & Katarina Pankova Česká republika
50  Zbynek Berka & Dana Jiríkova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}