Results from Czech Open 2004 - IDSF International Open Standard 2. října 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Czech Open 2004
Česká republika - Ostrava 2. října 2004

IDSF International Open Standard 2. října 2004

Finále

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
2  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
3  Andrzej Sadecki & Karina Nawrot Polsko
4  Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
5  Andrej Hromadka & Aneta Orosiova Slovensko
6  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
8  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
9  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Česká republika
10  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
10  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
12  Oskar Andresev & Monika Mihalikova Česká republika

Čtvrtfinále

13  Karolis Milius & Indre Bortkunaite Litva
14  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko
15  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Česká republika
16  Rafal Olek & Magda Groszek Polsko
17  Lukasz Pawlak & Aneta Pawlak Polsko
18  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slovensko
19  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
20  Filip Maly & Lucie Dolezalova Česká republika
21  Jozef Koubek & Marketa Zemanova Česká republika
22  Milan Spanik & Eva Spanikowa Slovensko
23  Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
24  Michal Drha & Tereza Bufkova Česká republika

2. kolo (top 39)

25  Martin Reiss & Corinna Sadowski Německo
26  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polsko
26  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polsko
28  Luka Romih & Tamara Frank Slovinsko
29  Ivo Gajdzica & Nela Palkovska Česká republika
29  Sebastian Jagiella & Ellen Kirst Německo
31  Tomas Dimavicius & Aiste Vilcinskaite Litva
31  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstán
33  Jakub Kowalczyk & Bettina Molendowska Polsko
34  David Biegun & Radka Baronova Česká republika
35  Zdenek Roskota & Kristyna Volakova Česká republika
36  Jiri Jerabek & Irena Kovarickova Česká republika
36  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Česká republika
38  Richard Botik & Alice Pokorna Česká republika
39  Jiri Pohlodek & Silvie Hruba Česká republika

1. kolo (top 51)

40  Tomas Parilak & Marcela Sestakova Slovensko
40  Zdenek Pribyl & Lenka Barakova Česká republika
42  Libor Zdaril & Katarina Pankova Česká republika
43  Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Česká republika
43  Ales Kaspar & Jana Vondruskova Česká republika
45  Lubos Harvan & Martina Duchonova Česká republika
45  Jan Lastovka & Kristyna Muckova Česká republika
47  Josef Pavelka & Lenka Andrysova Česká republika
48  Ondrej Mandak & Petra Dolezalova Česká republika
49  Ivan Bocharov & Josefina Ortova Česká republika
49  Tibor Stano & Lucie Tosenovska Česká republika
49  Nikolaj Volodier & Victoria Dimitrova Bulharsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}