Results from Crystal Palace Cup 2007 - Professional Standard 21. května 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Palace Cup 2007
Anglie - London 21. května 2007

Professional Standard 21. května 2007

Finále

1  Timothy Howson & Joanne Bolton Anglie
2  Jonathan Crossley & Lyn Marriner Anglie
3  Linas Koreiva & Ieva Pauksena USA
4  Grant Barratt-thompson & Mary Paterson Anglie
5  Craig Draper & Snezhana Sheviakova Anglie
6  Stefano Soldati & Annalisa Longo Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Igor Litvinov & Julia Ivleva USA
8  Stefano Fanasca & Michela Battisti Itálie
9  Zhi Feng Qi & Fan Lan Čína
9  Kevin Hao Zhang & Nadia Xiaorong Song Čína
11  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusko
12  Egor Abashkin & Katya Kanevskaya USA

Čtvrtfinále

13  Mika Jauhiainen & Nitta Kortelainen Finsko
13  Kota Shoji & Nami Shoji Japonsko
13  Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonsko
16  Daisuke Okada & Junko Hishida Japonsko
16  Mark Perkovich & Natasha Manderson Austrálie
18  Basil Issaev & Tone Jacobsen Norsko
18  Hisashi Kawahara & Izumi Arai Japonsko
20  Yasunori Aoki & Tomoko Aoki Japonsko
21  Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonsko
21  Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonsko
23  Nikita Novikov & Karolina Szpiech USA
23  Anthony Price & Zoey Price Anglie
25  Tohru Maeda & Misuzu Ezawa Japonsko

2. kolo (top 48)

26  Alexei Lapin & Evgeniya Rozhkova Rusko
27  Akiji Minegishi & Kyoko Miwa Japonsko
28  Jun Motoike & Noriko Muto Japonsko
28  Stephen Sysum & Lesya Sinitsa USA
30  James Prouton & Kelly Lemasurier Anglie
31  Jun Youn & Cellina Park Korea (Jižní)
32  Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonsko
33  Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
34  Say Iwaki & Yuuka Kondo Japonsko
34  Shuai Liu & Wanning Liu Čína
34  Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonsko
37  Paolo Di Lorenzo & Liene Darbiniece Lotyšsko
37  Go Hashimoto & Keiko Onda Japonsko
39  Dennis Kruse & Susanne De Kleijn Holandsko
39  Kevin Shan & Sara Shan Tchaj-wan
39  Kazunori Shiratani & Tomomi Yamaguchi Japonsko
39  Xu Yang & Yang Xi Čína
43  Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonsko
43  Akira Suzuki & Shizue Saito Japonsko
45  Michael Sörensen & Miriam Blume Německo
46  Xing Jing & Meng Yuan Wang Čína
47  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finsko
47  Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko

1. kolo (top 59)

49  Glenn Hulkes & Larisa Locke Austrálie
49  Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonsko
49  Guo Yong Zhang & Huan Huan She Čína
52  Masahiro Kiwari & Taeko Nishimura Japonsko
52  Paul Laroche & Ekaterina Marshukova Francie
54  Hirotaka Yamaguchi & Ayako Yashima Japonsko
55  Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japonsko
55  Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
57  Donald Young & Melanie Young (aka Wentzell) Anglie
58  Yasu Oishi & Akiko Shibuya Japonsko
59  Darryl Davenport & Natalie Smith Nový Zéland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}