Results from Crystal Cup - Junior I Latin 24. března 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Cup
Rusko - Moscow 24. března 2007

Junior I Latin 24. března 2007

Finále

1  Valeriy Pavlov & Elizaveta Shibaeva Rusko
2  Artem Efanin & Anastasiya Kornilova Rusko
3  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rusko
4  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
5  Vadim Likhovtsev & Yana Cherepanova Rusko
6  Gleb Moliy & Yuliya Kovaleva Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrej Blokhin & Vlada Mazun Rusko
7  Filip Popov & Ekaterina Tregubova Rusko
9  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusko
10  Andrey Makarov & Alina Takhautdinova Rusko
11  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
12  Denis Mironov & Elvira Elagina Rusko
13  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusko

Čtvrtfinále

14  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Rusko
15  Marat Zhumabekov & Yana Popkova Rusko
16  Aleksandr Avdeev & Darya Zheleztsova Ukrajina
17  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Rusko
17  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Rusko
19  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusko
20  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Rusko
21  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rusko
23  Dmitriy Pandurskiy & Mariya Zubanova Rusko
24  Andrey Prytkov & Ulyana Burkun Rusko

2. kolo (top 42)

25  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rusko
27  Pavel Emelyanov & Angelina Troshina Rusko
29  Pavel Surkov & Anastasiya Sakhnenko Rusko
31  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Rusko
32  Andrey Loginov & Vasilina Kuchina Rusko
32  Denis Novikov & Vladlena Khodyreva Rusko
35  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusko
35  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Rusko
37  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Rusko
38  Maksim Chernyaev & Yuliya Skalaba Rusko
40  Andrey Magdisyuk & Anastasiya Soloveva Rusko
41  Maksim Zhiganov & Darya Klyuchnikova Rusko
42  Maksim Kolesov & Polina Kotova Rusko
44  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Rusko
45  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Rusko
46  Maxim Akhmetzhanov & Sofia Afanasenko Rusko
47  Karlen Agadzhanyan & Elizaveta Shimova Rusko
47  Pavel Elnikov & Anastasiya Vladimirova Rusko
47  Ilya Petukhov & Ekaterina Koskova Rusko

1. kolo (top 53)

51  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rusko
52  Evgeniy Ivanov & Tatyana Andreeva Rusko
53  Maksim Kornilov & Yuliya Gorodischer Rusko
54  Mikhail Gusev & Polina Pronina Rusko
55  Ilya Raskatov & Kristina Kuvaeva Rusko
58  Leonid Bobkov & Polina Tropskaya Rusko
59  Vladislav Bozhko & Valeriya Panfilova Rusko
60  Artem Rannev & Aleksandra Lakhtyukova Rusko
61  Oleg Korepov & Oksana Chernyavskaya Rusko
62  Dementiy Fedirko & Yuliya Prozorova Rusko
63  Ulyan Evteev & Anastasiya Pashevich Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}