Results from Crystal Cup - IDSF International Open Standard 24. března 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Cup
Rusko - Moscow 24. března 2007

IDSF International Open Standard 24. března 2007

Finále

1  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
4  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
5  Aleksandr Sergeev & Evgenia Bekova Rusko
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
7  Alexander Muretov & Jelena Samuilova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Roman Goncharov & Mariya Sekistova Rusko
9  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
9  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
11  Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rusko
11  Petr Kashinski & Evgenia Zakharova Rusko

Čtvrtfinále

13  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusko
14  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
15  Mikhail Lenski & Alla Shamshurova Rusko
16  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
17  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusko
18  Dmitriy Pugachev & Ulyana Fomenko Rusko
19  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusko
20  Artem Zubarev & Alina Agafonova Rusko
21  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusko
22  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
23  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusko
24  Konstantin Kasper & Elena Shabanova Rusko

4. kolo (top 52)

25  Anton Nedotsukov & Alina Valchuk Rusko
26  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Lotyšsko
26  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rusko
28  Maxim Antipin & Elena Dudochkina Rusko
28  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
28  Pavel Eydinov & Tatyana Livatova Rusko
28  Olegs Kuznecovs & Jekaterina Perederejeva Lotyšsko
28  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
28  Mikhail Solovyev & Irina Puzrina Rusko
34  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusko
35  Evgeni Tereshyn & Daria Fedorova Rusko
36  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
36  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
36  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Rusko
36  Ilya Mazurov & Marina Koroleva Rusko
36  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusko
36  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusko
42  Egor Bezukladnikov & Natalia Belousova Rusko
42  Andrei Motyl & Vlada Goncheva Rusko
42  Anton Shumov & Anna Parkhomenko Rusko
45  Denis Krasikov & Kseniya Protopopova Rusko
45  Vasili Sazonov & Veronika Egorova Rusko
47  Artem Terekhov & Olga Tarasova Rusko
48  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusko
49  Eduard Borodov & Elena Tikhomirova Rusko
49  Daniil Varlamov & Kseniya Lyasetskaya Rusko
51  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
52  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusko

3. kolo (top 100)

53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovinsko
53  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusko
53  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusko
56  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Rusko
56  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
58  Alexei Danilin & Darya Garmash Rusko
58  Gleb Ivanov & Anastasiya Yakusheva Rusko
58  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
61  Maxim Axenov & Karina Nizamutdinova Kazachstán
61  Egor Dulebenets & Natalya Schennikova Rusko
61  Denis Goncharov & Ksenia Putko Rusko
61  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusko
61  Aleksandr Volodin & Elena Ivanchikova Rusko
66  Edgars Gerosins & Nikola Matjusenko Lotyšsko
66  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusko
66  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusko
66  Evgeniy Plokhikh & Yelena Klyuchnikova Kazachstán
70  Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
70  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusko
70  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusko
70  Dmitriy Mogusev & Inga Andreychenko Rusko
70  Dmitriy Vorobyev & Kseniya Gladkikh Rusko
75  Konstantin Belenko & Vasilina Belomestnova Rusko
75  Nikolay Konevtsev & Renata Muftakhetdinova Rusko
75  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
78  Aleksandr Belyaev & Ekaterina Bogdanova Rusko
78  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonsko
78  Maksim Parshin & Ekaterina Dontsova Rusko
78  Artem Shekhovtsov & Kristina Bezvuglyak Rusko
82  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rusko
82  Aleksandr Koshkin & Lyubov Vasileva Rusko
82  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rusko
82  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
82  Aleksandr Zimin & Ekaterina Kirillova Rusko
87  Konstantin Anosov & Evguenia Zemnitsyna Rusko
87  Evgeniy Bogdan & Ekaterina Vasileshnikova Rusko
87  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rusko
87  Viacheslav Doage & Elena Rakova Rusko
87  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusko
87  Vladislav Khudyakov & Elena Kolyagina Rusko
93  German Filimonov & Daria Demenkova Rusko
93  Artem Rannev & Anna Rufanova Rusko
95  Aleksey Beredikhin & Aleksandra Breus Rusko
95  Yuri Dasov & Maria Mitrokhina Rusko
95  Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusko
95  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rusko
95  Ilya Mirgorodskiy & Anna Storozheva Rusko
95  Ivan Orekhov & Anna Silaeva Rusko

2. kolo (top 201)

101  Boris Antipov & Ekaterina Syvorotka Rusko
101  Oleg Surma & Tatyana Zhirukhina Rusko
101  Dmitriy Tokarev & Raisa Monulenko Rusko
104  Aleksandr Akimenko & Ekaterina Pospelova Rusko
104  Pavel Sineglazov & Valeriya Derevyagina Rusko
104  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusko
107  Andrey Levitskiy & Lyubov Malchinova Rusko
108  Aleksey Lysenko & Irina Zhernakova Rusko
108  Georgiy Sevastyanov & Kseniya Bochkareva Rusko
110  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
110  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusko
110  Dmitriy Zavyalov & Kristina Nikulina Rusko
113  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusko
113  Viktor Kurenkov & Yuliya Zyuzina Rusko
113  Aleksandr Podgorelkin & Ksenia Markova Rusko
116  Dmitriy Berdinskiy & Yana Neustroeva Rusko
116  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusko
116  Ilya Zhukovskiy & Maryana Nemova Rusko
119  Pavel Bichurov & Anastassia Burenina Rusko
119  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rusko
119  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusko
122  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rusko
122  Maksim Khuzhaiarov & Ekaterina Korneeva Rusko
122  Tornike Lomtadze & Anna Dubrovina Rusko
122  Roman Odnoshevnyy & Kseniya Pozhilenkova Rusko
126  Igor Arsenev & Olga Khafizova Rusko
126  Artem Balashov & Valentina Balashova Rusko
126  Anton Sokolov & Mariya Kyshtymova Rusko
129  Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Rusko
129  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rusko
129  Nikita Moiseev & Olga Plakhotnaya Rusko
129  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusko
129  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rusko
134  Artem Abdurakhmanov & Yuliya Pletneva Rusko
134  Evgeniy Andreyanov & Alina Sokolova Rusko
134  Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rusko
134  Andrei Linev & Maria Matazova Rusko
134  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusko
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusko
134  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusko
141  Aleksandr Andrianov & Uliana Zhuchkova Rusko
141  Mikhail Baturin & Tatyana Bulavina Rusko
141  Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rusko
141  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusko
141  Egor Kuznetsov & Ekaterina Oschepkova Rusko
141  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusko
147  Andrey Belugin & Alena Kan Rusko
147  Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Rusko
147  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusko
150  Igor Ammosov & Anna Tverdokhlebova Rusko
150  Temir Dzhabrailov & Alisa Krasnova Rusko
150  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusko
150  Roman Levchik & Mariya Bushueva Rusko
150  Artem Levin & Kseniya Aleksandrova Rusko
150  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusko
150  Viacheslav Ryzhov & Ksenia Ludanenkova Rusko
150  Sergey Sidorenko & Marina Dorokhova Rusko
150  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rusko
150  Anton Yarosh & Yuliya Komarova Rusko
160  Pavel Getmantsev & Anna Bashmakova Rusko
160  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusko
160  Anton Khomyakov & Polina Kiselyeva Rusko
160  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusko
160  Stanislav Tenyaev & Elena Yashina Rusko
160  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rusko
166  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusko
166  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rusko
168  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
168  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusko
168  Arseniy Rodionov & Elizaveta Khomyakova Rusko
171  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusko
171  Aleksey Prokopchuk & Sofiya Schipskaya Rusko
173  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusko
173  Anton Nikulin & Darya Smirnova Rusko
173  Timur Takazov & Maria Shterkel Rusko
173  Ivan Vlasenko & Anastasiya Popereka Rusko
177  Dmitriy Gavrin & Anastasiya Borovaya Rusko
177  Igor Markin & Yulia Kukarina Rusko
177  Semen Osipov & Alina Vinogradova Rusko
177  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Rusko
177  Vitaliy Yadov & Lyudmila Khaponen Rusko
182  Yuriy Bolshakov & Olga Dudnikova Rusko
182  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rusko
182  Andrey Ryzhov & Svetlana Menshova Rusko
182  Artem Sadovskiy & Anastasiya Balashova Rusko
182  Artem Zhigalsky & Ekaterina Semenova Rusko
187  Pavel Miroshnichenko & Evgeniya Yakovleva Rusko
188  Vlad Builov & Maria Belousova Rusko
188  Aleksandr Danilov & Ekaterina Zaletova Rusko
188  Sergey Galyamichev & Yuliya Kapustina Rusko
188  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Rusko
188  Ruslan Kalashnikov & Anastasiya Bykova Rusko
188  Sergey Kulyabin & Anastasiya Kokanova Rusko
188  Konstantin Lamanov & Alina Pervukhina Rusko
188  Nikita Novikov & Nailia Ramazanova Rusko
188  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rusko
188  Denis Podolski & Kristina Arabadzhieva Rusko
188  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Rusko
188  Andrey Romanovskiy & Aleksandra Shapovalenko Rusko
188  Dmitriy Shefer & Yuliya Chulkova Rusko
188  Aleksander Vorobyev & Tatyana Potapenkova Rusko

1. kolo (top 215)

202  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rusko
202  Petr Avramenko & Karina Rudenko Rusko
202  Mikhail Belotserkovets & Darya Drozdova Rusko
202  Aleksandr Ivanischev & Svetlana Plotnikova Rusko
202  Maksim Luchin & Olga Zavalina Rusko
202  Pavel Shugaley & Mariya Paskhina Rusko
202  Vitaliy Starostin & Yulia Kuprina Rusko
202  Anton Talipov & Darya Gerasimova Rusko
210  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rusko
210  Ivan Baganov & Anna Balaganova Rusko
210  Aleksandr Emelin & Tatyana Konivets Rusko
210  Evgeniy Guzev & Ekaterina Grotskaya Rusko
210  Nugzar Kvartskhava & Anastasiya Kiryukhina Rusko
210  Vladimir Stolbovskikh & Elona Varban Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}