Results from Crystal Cup 2011 - Juvenile Ballroom 20. března 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Crystal Cup 2011
Rusko - Moscow 19. března 2011

Juvenile Ballroom 20. března 2011

Finále

1  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusko
2  Vladimir Terentev & Yuliya Fedorova Rusko
3  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusko
4  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Rusko
5  Georgiy Shvets & Elizaveta Savenko Rusko
6  Anatoliy Petrov & Anna Veretnova Rusko
7  Nikita Shevchenko & Anastasiya Gavrilina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [24] Albert Safin & Polina Baryshnikova Rusko
9  [16] Semen Sukhov & Irina Kitsenko Rusko
10  [15] Leonid Starovoyt & Margarita Petrun Rusko
11  [14] Aleksandr Ferbert & Elizaveta Dobryakova Rusko
11  [14] Kirill Kupreychik & Yaroslava Filippova Bělorusko
13  [13] Kirill Ulyanchenko & Mariya Soldatova Rusko
14  [9] Matvey Finapetov & Alina Nigmatullina Rusko
15  [4] Konstantin Mogutnov & Polina Artsibasheva Rusko

Čtvrtfinále

16  [23] Egor Filev & Dilyara Dzhayrulaeva Rusko
17  [22] Nikita Grigorev & Evelina Kovtun Rusko
18  [21] Arseniy Klyucharev & Viktoriya Novikova Rusko
19  [17] Kirill Kuzmin & Anna Samusenko Rusko
19  [17] Yaromir Vodzyanovskiy & Mariya Ozhegova Rusko
21  [14] Daniil Zadorozhnyy & Anna Basyuk Rusko
22  [10] Vladislav Bezushko & Sofiya Alekseeva Rusko
22  [10] Daniil Simakov & Agata Pugacheva Rusko
24  [8] Leon Istratiy & Elizaveta Vikulova Rusko
24  [8] Nikolay Kogut & Veronika Kotova Rusko
26  [4] Daniil Logvinov & Valeriya Moroz Rusko
26  [4] Igor Vanyukov & Margarita Zvorykina Rusko

2. kolo (top 50)

28  [15] Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Rusko
29  [14] Daniel Artemev & Irma Bolotaeva Rusko
29  [14] Nikita Kargin & Adelya Usmanova Rusko
29  [14] Aleksandr Nabiev & Elena Boyarkina Rusko
29  [14] Dmitriy Yusupov & Ekaterina Trufanova Rusko
33  [13] Egor Bernatskiy & Margarita Petrochuk Rusko
34  [12] Mikhail Panasenko & Elizaveta Kupriyanova Rusko
34  [12] Kirill Peshkov & Kristina Komadynko Rusko
34  [12] Dmitriy Zakharenko & Nadezhda Kobzeva Rusko
37  [11] Viktor Isakov & Varvara Kurdakova Rusko
37  [11] Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Rusko
37  [11] Valentin Piskovskiy & Anastasiya Zakharenko Rusko
37  [11] Ivan Poddubnyak & Ekaterina Grazhdankina Rusko
37  [11] Aleksandr Tarakanov & Ekaterina Onyanova Rusko
37  [11] Denis Zheleznyy & Arina Kuminova Rusko
43  [10] Roman Reka & Alisa Mikhalyukova Rusko
44  [9] Vsevolod Saunin & Alisa Kirichenko Rusko
45  [8] Maksim Puchkov & Khristina Likhanova Rusko
45  [8] Aleksandr Vasilev & Anastasiya Danilenko Rusko
47  [7] Sergey Antipov & Irina Antipova Rusko
47  [7] Egor Sazhin & Aleksandra Odintsova Rusko
49  [6] Pavel Grudinin & Elizaveta Zhuravleva Rusko
50  [5] Artem Morin & Anastasiya Bukaeva Rusko

1. kolo (top 72)

51  [20] Danila Malyshev & Elizaveta Mokhova Rusko
52  [17] Mikhail Imshennik & Ekaterina Sirotyuk Rusko
52  [17] Eduard Melnikov & Anna Osipova Rusko
54  [16] Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rusko
54  [16] Roman Lutsak & Anna Mokina Rusko
56  [15] Sergey Bykovskiy & Sofya Grechkina Rusko
56  [15] Aleksey Derbilov & Anna Dzhuzhoma Rusko
56  [15] Nikita Velma & Polina Beloedova Rusko
59  [13] Matvey Kanakov & Sofiya Sokolova Rusko
60  [12] Nikita Mokhov & Mariya Polevikova Rusko
61  [11] Semen Chemodanov & Diana Gasheva Rusko
61  [11] Sergey Khokhryakov & Polina Kalinina Rusko
63  [9] Fedor Shkurov & Ekaterina Lisogor Rusko
63  [9] Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Rusko
65  [8] Dmitriy Knyazev & Elizaveta Toropchina Rusko
66  [7] Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Rusko
66  [7] Maksim Pankov & Mariya Leushina Rusko
68  [6] Maksim Khrenov & Veronika Sorokina Rusko
68  [6] Matvey Kulagin & Anna Machulina Rusko
70  [3] Kirill Bokatuev & Darya Chugunnikova Rusko
70  [3] Nikita Romanov & Darya Seryakova Rusko
72  [2] Anton Chornobay & Elina Fakhretdinova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}